Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή αν θέλουμε πράσινο, απλά δεν tickάρουμε την επιλογή black+orange, κι αυτομάτως θεωρείται ότι παραγγέλνουμε το πράσινο;

Φάνη αν δεν καίγεσαι για το Waterproof IP67 χαρακτηριστικό στα ίδια χρήματα και ίσως ελαφρά υψηλότερα βρίσκεις ανώτερα τηλέφωνα από το εν λόγο κατάστημα. Κοίτα τα οικονομικά ZTE πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το βάλανε πάλι στο Mnideal το πράσινο. $122.99

 

η τιμή του ανεβοκατεβαίνει.

 

ξέρετε κανένα άλλο αξιόπιστο κατάστημα να το πουλάει φθηνότερα, να το παραγγείλω;

όντως η τιμή ανεβοκατεβαίνει, εγώ το παρείγγηλα από aliexpress την περασμένη εβδομάδα στα 112$ και μπαίνω τώρα να δω το μαγαζί για να σου στείλω λινκ και βλέπω το πήγανε 121.59 - σε αυτά τα λεφτά πάρτο καλύτερα από minideal που θα έρθει σίγουρα ρουταρισμένο...

 

Τον τελευταίο μήνα το minideal έχει πάρει πάμπολλες παραγγελίες από χρήστες του myphone και γιαυτό ανέβασε τιμές, ίσως και το μαγαζί του aliexpress που αναφέρω να έκανε το ίδιο, μου το προτείνανε παιδιά από εκεί, έχει εξαιρετική βαθμολογία (4,5 / 5):

[url="http://www.aliexpress.com/%5B/url]

Επεξ/σία από pp6210
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φάνη αν δεν καίγεσαι για το Waterproof IP67 χαρακτηριστικό στα ίδια χρήματα και ίσως ελαφρά υψηλότερα βρίσκεις ανώτερα τηλέφωνα από το εν λόγο κατάστημα. Κοίτα τα οικονομικά ZTE πχ.

 

Βασικά το τηλέφωνο είναι για φίλο, που είναι αποφασισμένος να πάρει αυτό.

 

Του πρότεινα το Α760, αλλά δεν τον ενδιαφέρει.

 

Και πρέπει σήμερα να παραγγείλω το πράσινο Α660.

 

Οπότε τι (πώς) το κάνω;

 

Αναφέρω τίποτα για ελληνικούς χάρτες, ελληνικό menu κ.λπ.;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το τηλέφωνο είναι για φίλο, που είναι αποφασισμένος να πάρει αυτό.

 

Του πρότεινα το Α760, αλλά δεν το ενδιαφέρει.

 

Και πρέπει σήμερα να απραγγείλω το πράσινο Α660.

 

Οπότε τι (πώς) το κάνω;

 

Αναφέρω τίποτα για ελληνικούς χάρτες, ελληνικό menu κ.λπ.;

δεν ξέρω τι να κάνεις μαν, θα σου πουν τα παιδιά. Εγώ απλά έδωσα μια πρόταση μιας και ψάχνομαι και εγώ αυτόν τον καιρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρω τίποτα για ελληνικούς χάρτες, ελληνικό menu κ.λπ.;

Έχουν ρωτήσει πολλοί, η απάντηση τους είναι ότι δεν βάζουν ελ.χάρτες, τους κατεβάζεις εσύ.

Για τα υπόλοιπα, αν και βλέποντας ότι είναι παραγγελία για Ελλάδα, φροντίζουν τα περί γλώσσας κλπ, φύλαγε τα ρούχα σου κι οπότε ένα note όπως κάναμε οι περισσότεροι:

 

- Σημείωμα στην παραγγελία/μέιλ για υπενθύμιση των βασικών: rooted, playstore, Greek language, δηλωμένο gift+low value, ευρωπαικό αντάπτορα, χρωμα θηκης.

- Επιλογη αποστολής> με SG.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks scullyist :-)

 

Ρε παιδιά, πατάω ADD TO CART και μου βγάζει Please select one of the options, εννοώντας το χρώμα, και έχει μόνο μία επιλογή, για μαύρο-πορτοκαλί.

 

Το link είναι αυτό: http://www.minideal.net/russian-lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks scullyist :-)

 

Ρε παιδιά, πατάω ADD TO CART και μου βγάζει Please select one of the options, εννοώντας το χρώμα, και έχει μόνο μία επιλογή, για μαύρο-πορτοκαλί.

 

Το link είναι αυτό: http://www.minideal.net/russian-lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html

 

 

όπως τα κατάλαβες είναι, δεν υπάρχει το πράσινο και έχει μείνει μόνο το πορτοκαλί. Αν θες οπωσδήποτε πράσινο πήγαινε στο aliexpress που σου προτείνουμε πιό πάνω και για να είσαι σίγουρος βάλε note οτι το θέλεις με Ελληνικά και ρουταρισμένο.

 

Για τους χάρτες που ρωτάτε παιδιά, δεν είναι θέμα χαρτών αλλά προγράμματος... δεν ξέρω τι είχαν στο μυαλό τους οι κινέζοι όπου το έχουν αναφέρει (π.χ. στα PNA που πουλάνε σου βάζουν igo με ότι χάρτη ζητήσεις) αλλά σε smartphone ή tablet σπανίως εγκαθιστούν τέτοια apps. Θα πρέπει να ψάξετε στο νετ για τα περαιτέρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε σε ενδιαφερει το αδιαβροχο με τα ιδια λεφτα παιρνεις καλυτερο.

 

http://www.minideal.net/lenovo-a760-quad-core-msm8225q-android-4-1-os-android-phone-4-5-ips-screen-smartphone.html

 

Στα 110$ τωρα το τετραπυρηνο lenovo Α760. Κριμα που δεν εχει μπροστινη καμερα και φλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το μαγαζί aliexpress που προτείναμε εγώ και ο zacharis παέι να μας πιάσει κότσους με όλο το τράφικ από εδώ και το myphone, στις 11 το είχε 121,ΧΧ και πριν λίγο το πήγε 137$.

 

Ήδη εγώ αφαίρεσα το λινκ, αν κάποιος θέλει ας το ψάξει κατευθείαν στο aliexpress, έχει τουλάχιστον 2-3 μαγαζιά με καλές αξιολογήσεις και πολλές παραγγελίες που το έχουν στα 122$... Θυμηθείτε να ρωτήσετε αν το στέλνουν ρουτ και με Ελληνικά πριν παραγγείλετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε εδω να δεις τι βγαζει.

http://en.4px.com/index.php?option=com_tracking4px

 

Αλλιως στειλτους αμεσα μαιλ ή βρες καποιον πωλητη live στο τσατ τους. Να εχεις ευκαιρο τον αριθμο παραγγελιας σου.

 

Σ ευχαριστώ φίλε με την 4px μου κάνει κανονικά tracking είναι Αθήνα απός της 28! αύριο έρχεται λογικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια ενα τηλ. που περιμενω και γω απο minideal  μου βγαζει αυτο  

Waybill number Destination Local time Latest status POD RF1643****SG

 

2013-09-06 00:57:29 

ITEM DESPATCHED TO OVERSEAS 

 

Local Date and Time Week Local places of transhipment Transshipment records

   2013-08-31 01:36:45  

 

   

ITEM DESPATCHED TO OVERSEAS   

   2013-08-31 01:36:45  

 

Athens   

Registered Mail Section   

   2013-08-29 10:38:26  

 

SINGAPORE   

   

   2013-08-29 10:37:25  

 

HONGKONG   

   

   2013-08-29 10:36:37  

 

HONGKONG   

   

   2013-08-29 10:35:19  

 

HONGKONG   

   

   2013-08-27 23:29:58  

 

Lan Guang,Shenzhen,China   

   

   2013-08-27 23:29:58  

 

Lan Guang,Shenzhen,China   

   

   2013-08-27 18:46:40  

 

   

   

 

ποτε λετε να (σκασει μυτη) αθηνα ???? 

Επεξ/σία από viotos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...