Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φίλε sattack μου το λινκ που έβαλες δεν βγάζει applications με 1$ καθώς σχεδόν όλα (εκτός από αυτά που πόσταρα) είναι με ελληνικό ΦΠΑ δηλαδή +23$ (1.22 τελική τιμή) και όλα τα άλλα τα έχει ξαναβάλει σε giveaway

Tip: Με την Αμερικανικη διευθυνση που εχω για αγορες παιχνιδιων, δεν χρεωνει Ελληνικο ΦΠΑ.

Στο θεμα των προσφορων παιχνιδιων, θα βρειτε αφθονες διασπαρτες πληροφοριες με μια αναζητηση.

Για οσους εχουν ηδη Αμερικανικη διευθυνση (χωρις φορο στα ψηφιακα προιοντα), λογικα θα χρειαζεται να μπει εως default προσωρινα. Οταν επιλεξω τι θα αγορασω, θα μπορω να σας πω.

 

Γενικα, η διαδικασια με τα voucher ειναι γνωστη στο παραπανω θεμα απο παλια, το κανει καθε χρονο, ενα για καθε αγορα μεχρι 28 Δεκ και στελνει τα κουπονια για εξαργυρωση τον Ιανουαριο.

Δεν χρειαζεται να ζοριζεστε για το ακριβες ποσο, μπορειτε να αγορασετε και καποιο/α ακριβοτερα και να χρεωθειτε την οποια διαφορα.

 

Το ολο σκεπτικο συνοψιζεται εδω >

http://www.insomnia.gr/topic/345863-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CE%BD/page-582?do=findComment&comment=52864441

 

Που βλεπετε οτι μπηκε το 5$? Εφαγα το menu στο app και δεν ειδα πουθενα να λεει για διαθεσιμο υπολοιπο

Θα σου στειλουν email. Δεν θα δεις υπολοιπο καπου. Συνηθως περιεχει κωδικο εκπτωσης που βαζεις στο checkout της επομενης παραγγελιας.

 

--

 

Ολα αυτα, αν ειναι παρομοια η διαδικασια με των παιχνιδιων, ενδεχεται να διαφερει μιας και εδω επιτρεπει το 1ο voucher ακομη και με free κατεβασμα. Αν συναντησετε κατι διαφορετικο, θα αλλαξω το ποστ για να μην μπερδευτουν οι επομενοι αναγνωστες. Την ακολουθησα και εγω και ελαβα στην οθονη την αμεση επιβεβαιωση, ελαβα και email αλλα χωρις κωδικο, οποτε μαλλον παιζει μονο "αυτοματα" οπως αναφερει.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 992
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Σήμερα δίνει δωρεάν το Angry Birds Star Wars 2 στο αγγλικό amazon.</p>

 

Το ίδιο και στο αμερικανικό, όπως επίσης και άλλες 7 εφαρμογές (welcome pack)

 

Sent from my LG-E975 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Σήμερα δίνει δωρεάν το Angry Birds Star Wars 2 στο αγγλικό amazon.</p>

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία. Εγώ αγόρασα με 1,22$ το plague, ένα ωραίο παιχνίδι. Σκεφτόμουν να κρατήσω τα λεφτά και από τα δύο κουπόνια και να πάρω το grand theft auto san Andreas αλλά επειδή δεν ξέρω ποτέ θα το βάλουν στο store και επειδή έχω αγοράσει το vice city και έχω παίξει ελάχιστα το άφησα. Επίσης πήρα το sketchbook pro που το ζαχάρωνα καιρό. Τέλος πήρα το notebooks pro το οποίο θα δοκιμάσω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για την πληροφορία.

 

Επίσης να αναφέρω oτι ήθελα ένα πρόγραμμα που να τυπώνει σε εκτυπωτή κατευθείαν και όχι σε cloud.

είχα βρει οτι το καλύτερο είναι το printershare άλλα έχει αυτή την στιγμή 5€ (κανονικά 12)

Ψάχνοντας το στο amazon μπας και το παρω με την προσφορα των $5 είδα ότι έχει FREE το premium

 

είναι ίσως η μοναδική εφαρμογή που τυπώνει σε cannon

 

ΥΓ. "αγοράζοντας" την μου έδωσε το κουπόνι για τα $5 αλλά με ημερομηνία 31/12

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα και μια άλλη προσφορά 3$ τις προάλλες, το θέμα είναι ότι δεν βρίσκω τίποτα αξιόλογο να κατεβάσω μια που δεν παίζω παιχνίδια.

Ότι app είδα στο Google Play και με ενθουσίασε δεν υπάρχει στο Amazon.

Αν βρήκε κανείς τίποτα αξιόλογο (όχι παιχνίδι) ας προτείνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος! Για κάποιο λόγο όμως μου λέει πως το Sonic 2 δεν είναι συμβατό με τη συσκευή μου (galaxy sii)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος! Για κάποιο λόγο όμως μου λέει πως το Sonic 2 δεν είναι συμβατό με τη συσκευή μου (galaxy sii)...

 

Σε μενα δε το εμφανιζει καθολου. Εχει 7 free apps στο λινκ του ssof εχει 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα-πλακα σημερα επεσε το ματι μου τυχαια πανω στο Angry Birds SW2 και επειδη μου απεσπασε την προσοχη πετυχα και το welcome pack... (αν και την εφαρμογη για τον εκτυπωτη την ειχα ξαναπαρει, οπως και μια σχεδον ολόιδια για την σεληνη). Nα ρωτησω και κατι λιγο οφτοπικ, εσκασε κωδικος (προσωπικος) με 5$ (ή 5€ δε θυμαμαι :P) δωρο για αγορα εφαρμογων μεσω αμαζον... εχει κανεις υποψη του καμια που να τα αξιζει (κανα Asphalt 8 ξερω γω?)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...