Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να μην σε ξενερώσω, καλή φάση το τατού αλλά πολύ σούπα πλέον αλλά δεν γαμίεται αν είναι εσένα να σε κάνει χαρούμενο κάντο

 

 

 

(oooooo και τατου ο παρέδωσε.... ποιός είσαι ρε παρέδωσα τέλος πάντων?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(χ)αααν υποψιαστώ, ότι ο πάρεδώσε είναι μεγαλύτερόοος μου...

...θα πεθάαααανω !!! :P

 

...και τον είχα για πιτσιρικά, η πιπινοκυνηγός...

Ασταδιαλαπιά !

:P :p :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/offtopic mode on/ @χάπι: σύμφωνα με το post 10, o Paredwse ήταν 34 χρονών το 2002. Οπότε, τα λογαριάζεις και μας λες! /offtopic mode off/

 

ρε παιδιά, υπάρχει χένα που να διαρκεί αρκετό καιρό; Ψάχνομαι να κάνω ένα σχέδιο, αλλά θέλω να το περάσω από "δοκιμή" πριν το χτυπήσω σε tatoo, για αυτό σκέφτηκα την χένα, αλλά δεν θέλω να ξεβάψει στις 2 εβδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο τατουατζιδικο ειναι το barcode ,ειναι ακριβως πισω απτον Βαρδα στη μεσογειων.Ειναι βεβαια και αρκετα ακριβο;-)

 

Εξαρτάται τι εννοείς "καλό".

Προσωπικά, απο τότε που συνόδεψα εκεί γνωστή μου για piercing στη γλώσσα, και είδα τον τυπά, που λίγο πρίν μας διαφήμιζε την "ποιότητα και καθαριότητα επιπέδου χειρουργείου" του μαγαζιού του (όταν διαμαρτυρηθήκαμε για τα 60 euro που ζητούσε για ένα απλό piercing), να φοράει πρώτα τα χειρουργικά γάντια και μετά να πιάνει το κινητό του που χτυπούσε και σε παρατήρησή μου να απαντά "έλα μωρέ καθαρό είναι δεν το χω βάλει εκεί που νομίζεις", το συγκαταλέγω στα "όχι και τόσο καλά".

 

Καλή η καφρίλα, αλλά όχι όταν τίθεται θέμα υγιεινής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αρχικο εξωτερικο περιγραμμα γινετε με την μονη βελονα.εκει αναλογα με την περιοχη που θα το χτυπησεις μπορει λιγο να σε πονεσει.αν θελεις μετα να κανεις και σκιες η να του βαλεις χρωμα μεσα, εκει θα χρησιμοποιηση το πολυβελονο το οποιο εχει πολυ λιγοτερο πονο.και αν θυμαμε καλα πριν στο χτυπηση θα σου το αποτυπωση επανω σου με ριζοχαρτο.μετα κανα δεκαημερο θελει προσοχη.αποφασισε για το σχεδιο με προσοχη.σιγουρα καλο ειναι να αποφυγεις τα κλισε της μοδας.κατι που να εκφραζει εσενα καλυτερα!εισαι κοπελα οπως γραφεις,μη το σβυσεις και εχεις σημαδι.κανε κατι μοναδικο .εγω εχω μια θεα επανω μου.και καλως ηρθες στην παρεα του τατουαζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μην σε ξενερώσω, καλή φάση το τατού αλλά πολύ σούπα πλέον αλλά δεν γαμίεται αν είναι εσένα να σε κάνει χαρούμενο κάντο

 

Μετά από κάποιες χιλιάδες χρόνια η μπιμπιμπο και οι φίλοι της έβγαλαν σούπα το τατού. Μάλιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε freedubus, οταν εκανα εγω προ 8ετιας το ενα τατου μου στο μπαρκοουντ ολα ηταν πενταξαθαρα, ολοι με γαντια και οποιδοδηποτε υλικο το ανοιγαν μπροστα μου και οταν τελειωσαμε το επταξαν μπροστα μου. Το προσωπικο του μαγαζιου αλλαζει συχνα οποτε αν επεσεσ εσυ σε εναν βλακα δε παει να πει οτι και το μαγαζι ειναι ντε και καλα μουφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προσωπικο του μαγαζιου αλλαζει συχνα οποτε αν επεσεσ εσυ σε εναν βλακα δε παει να πει οτι και το μαγαζι ειναι ντε και καλα μουφα.

 

I know αλλά σε έναν κόσμο αμείλικτου ανταγωνισμού η πρώτη εντύπωση είναι πολλές φορές καθοριστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά είναι κορυφαίο. Είναι ίσως το μόνο πράγμα για το οποίο αξίζει να ζει ο γραφικός ιδιοκτήτης του.

 

Μίλησες έτσι για τον Λεκτικό ? Πέθανες ρε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ,θέλω να κανω τατουάζ αλλα έχω ακούσει οτι πονάει και οτι μπορεί να προκαλέσει σοβαρές δερματολογικές παθήσεις.Τώρα σκέφτομαι να κανω χένα ,αλλα το κακό ειναι οτι οταν μετά απο 2-3 βδομάδες ξεθοριάζει και φαίνεται χαλια .τι να κανω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάντως πας για τατού, ρώτα και ψάξε πολύ καλά που θα το κάνεις και τσάκισέ τους στις ερωτήσεις για το πώς αποστειρώνουν τις βελόνες, τις συνθήκες υγιεινής και όλα τα σχετικά, γιατί μπορεί να κολλήσεις πολύ σοβαρές ασθένειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...