Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, Nikos3512 είπε

Email σου είπα, για να έχεις κάτι στα χέρια σου που τους πιέζει. Στο τηλέφωνο ο καθένας λέει ότι θέλει. Συνδύασε τα. 

λοιπον email εστειλα και επριμενω για να τα εχω και γραπτα ,πηρα τηλεφωνο στο netmobile ρωτησα για εγγυηση μου ειπε οτι εχει κανονικα 2 χρονια απο αντιπροσωπεια ,imei μου ειπαν οτι δεν μπορουν να μου πουν γιατι δεν το εχουν εκει το κινητο και θα γινει παραγγελια ,οταν θα το εχουν πριν το παραλλαβω μπορω να μαθω και επισης τους ρωτησα αν το παραγγειλω σημερα ποτε θα το εχω και μου ειπαν σε 4-7 μερες θα το εχουν αυτοι αλλα μπορει να καθυστερησει λογω covid 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά σχετικά με το κατάστημα mobilepoint, μόλίς μίλησα μαζί τους μετά από πολύ προσπάθεια για μια παραγγελλία που είχα κάνει 21/4 (τηλεόραση με αρχικό χρόνο παράδοσης 4-10 εργάσιμες) και μου είπαν ότι λογικά θα την πραλάβουν μέσα στη μερα. Έχω πάθει και εγώ 3-4 εγκεφαλικά με αυτά που διαβάζω, αλλά ελπίζω όλες αυτες οι καθυστερήσεις να είναι πραγματικά λόγω φόρτου... 🤞

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδω ο αλλος εχει παρει τηλεοραση απο mediamarkt απο 25 Μαρτη, εχει πληρωσει και 2 δόσεις και σήμερα του ακύρωσαν, και εσεις εχετε και απαιτησεις απο τα skroutzomagaza να ειναι ontime μεσα στον covid

Επεξ/σία από wolfskinn
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, wolfskinn είπε

Εδω ο αλλος εχει παρει τηλεοραση απο mediamarkt απο 25 Απρίλη, εχει πληρωσει και 2 δόσεις και σήμερα του ακύρωσαν, και εσεις εχετε και απαιτησεις απο τα skroutzomagaza να ειναι ontime μεσα στον covid

Είναι λογικό όταν κανείς κατάθεση τόσα λεφτά να έχεις την απαιτήσει αν όχι να είναι ονταιμ, τουλάχιστον να σε ενημερώνουν.Μια φυσιολογική καθυστέρηση είναι ανεκτή την προϋπόθεση να μη χτυπάς 40 τηλέφωνα την μέρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, wolfskinn είπε

Εδω ο αλλος εχει παρει τηλεοραση απο mediamarkt απο 25 Απρίλη, εχει πληρωσει και 2 δόσεις και σήμερα του ακύρωσαν, και εσεις εχετε και απαιτησεις απο τα skroutzomagaza να ειναι ontime μεσα στον covid

Είναι απολύτως κατανοητό ένα μαγαζί της κατηγορίας του να μην μπορεί να διαχειριστεί μεγάλο φόρτο που τυχών προκύπτει.. Το θέμα είναι ότι διαβάζοντας τις κριτικές σε google για το συγκεκριμένο κατάστημα, καποιοι δεν μπορούν καν να επικοινωνήσουν μαζί τους.. Δεν είναι και ότι καλύτερο να δωσεις 500-600ε και μετα να μην σου σηκώνει κανείς το τηλέφωνο ή να μην απαντά σε μειλ για να δεις τι γίνεται με τη παραγγελία σου... Γίνεσαι τουλάχιστον καχύκοπτος! Προσωπικά έχω όλη την υπομονή να περιμένω όσο χρειαστεί.. Ελπίζω όλοι να χαρούμε τις συσκευές μας σύντομα..😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Nikos3512 είπε

Εσυ είσαι οκ. Το πρόβλημα είναι πως πλέον παραγγελίες προϊόντων με τιμή  ≥  500 € πρέπει να γίνονται με κατάθεση. Δεν μπορείς να επιλέξεις αντικαταβολή ώστε να το ελέγχεις πρώτα. Τεράστιο αρνητικό αυτό. 

Αν παραγγελνεις απο επιφοβα καταστηματα,ναι ειναι αρνητικο αυτο.

Για μενα ειναι ενα παραπανω κινητρο/λογος για να προσπερναω καταστηματα σαν ορισμενα απο αυτα που αναφερονται που και που με αγνωστη παραδοση και ενημερωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iliasmR είπε

Mην μας ξεχασεις, εχω αρχισει να αγχωνομαι :Ρ . Και να δεις αν ειναι σε ζελατινα και να κοιταξεις το ΙΜΕΙ  για να δεις αν ειναι ευρωπαεικη η εγγυηση . Και γενικοτερα τσεκαρε το καλα αν ειναι καινουργιο, μην ειναι κανα refurbished. Περιμενουμε νεοτερα!!

Μίλησα παλι. Μου είπαν ότι ακόμα δεν έχουν παραλαβή αλλά θα γίνει σήμερα σίγουρα. Μου είπαν ότι θα με καλέσουν εκείνοι για να περάσω να το παραλάβω και τους είπα ότι φαντάζομαι ότι δε θα γίνει, οπότε θα καλέσω πάλι αύριο πρωί, εκτός και αν έχω κάποιο mail στο ενδιάμεσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ViveCuervo12 είπε

Μίλησα παλι. Μου είπαν ότι ακόμα δεν έχουν παραλαβή αλλά θα γίνει σήμερα σίγουρα. Μου είπαν ότι θα με καλέσουν εκείνοι για να περάσω να το παραλάβω και τους είπα ότι φαντάζομαι ότι δε θα γίνει, οπότε θα καλέσω πάλι αύριο πρωί, εκτός και αν έχω κάποιο mail στο ενδιάμεσο. 

Ωραια ! Αναμένουμε νεα ! Μακαρι να σου πανε ολα καλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παλι η 10η μερα εργασιμη ειναι αυριο. θα παρω και αυριο τηλ. 
μεχρι στιγμης δεν εχω καταφερει να επικοινωνησω μαζι τους

αν εχετε καποιο νεο, πειτε μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manos11i είπε

εμενα παλι η 10η μερα εργασιμη ειναι αυριο. θα παρω και αυριο τηλ. 
μεχρι στιγμης δεν εχω καταφερει να επικοινωνησω μαζι τους

αν εχετε καποιο νεο, πειτε μας

Αυριο δεκατη εργασιμη δεν γινεται να ειναι γιατι δεν ειναι εργασιμη! 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, iliasmR είπε

Αυριο δεκατη εργασιμη δεν γινεται να ειναι γιατι δεν ειναι εργασιμη! 🤣🤣

απο ποτε το σαββατο δεν θεωρειται εργασιμη? εκεινοι στο ωραριο τους εχουν καθημερινη εργασια με σαββατο 9-3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manos11i είπε

απο ποτε το σαββατο δεν θεωρειται εργασιμη? εκεινοι στο ωραριο τους εχουν καθημερινη εργασια με σαββατο 9-3

Δεν την μετρανε παντως να το ξερεις. Και νομιζω γενικα εργασιμες μερες θεωρουνται Δευτερα-Παρασκευη. Ασχετα αν ο κοσμος δουλευει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, iliasmR είπε

Δεν την μετρανε παντως να το ξερεις. Και νομιζω γενικα εργασιμες μερες θεωρουνται Δευτερα-Παρασκευη. Ασχετα αν ο κοσμος δουλευει

μαλιστα. οποτε αν το παμε ετσι, εγω εκανα παραγγελια 27/4 (δευτερα) και μετρανε τις εργασιμες απο τριτη.
για 10 εργασιμες πανε παλι τριτη στις 12/5. 
η 1/5 ειναι αργια. 

θεε μου εχω βαρεθει να ζω με τη σκεψη αυτη οτι δε θα ερθει το κινητο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, manos11i είπε

απο ποτε το σαββατο δεν θεωρειται εργασιμη? εκεινοι στο ωραριο τους εχουν καθημερινη εργασια με σαββατο 9-3

Σαββατοκύριακα δεν γίνονται μεταφορές από νομό σε νομό η διεθνείς καθώς και οικονομικές συνδιαλλαγές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, diamand είπε

Σαββατοκύριακα δεν γίνονται μεταφορές από νομό σε νομό η διεθνείς καθώς και οικονομικές συνδιαλλαγές. 

θυμαμαι στο κωτσοβωλο οταν ειχα κανει παλια μια παραγγελια, τους ρωτησα  αν γινεται να παραλαβω το προϊον μου σαββατο (με ελαχιστη χρεωση) και τελικα σαββατο το πηρα. 
Δεν ξερω για αλλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...