Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πληκτρολόγιο πάντως έχει πολύ ωραία αίσθηση στο πάτημα. Η μόνη μου ένσταση είναι στο ασύρματο και στην κατανάλωση μπαταριών. Αυτό θα φανεί εν καιρώ.

To έχω πάνω από 8 μήνες με τις μπαταρίες της συσκευασίας και πίστεψέ με, κάνω πολύ βαριά χρήση! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παρέλαβα και γώ σήμερα (αν και μου είχε πεί στο τηλέφωνο για Τρίτη) απο Κόσμος

είχε άλλα 3 κομμάτια πρός παραλαβή...

 

Παραγγελία Πέμπτη βράδυ ~10:30-11:00

 

ΥΓ: λέω στο παλικάρι που με εξυπηρέτησε "δέν πιστεύω να είναι κανένα χρησιμοποιημένο, όπως με το remote την προηγ. βδομάδα"

Το κοιτάει, βλέπει κομμένα τα αυτοκόλλητα, το βάζει στην άκρη και μου δίνει κλειστό.

ευτυχώς έπεσα σε άνθρωπο που σκέφτεται λογικά!

Επεξ/σία από samniotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλο θα ειναι οσοι αναφερατε οτι παραλαβατε να γραφατε και ποτε κανατε την παραγγελια. (οσοι δεν το γραψατε, καντε το με edit παρακαλω να μην γεμισουμε με μπερδεμενα μηνυματα)

 

Ωστε να δουμε αν τηρειται σειρα προτεραιοτητας, διαβαζουμε για παραγγελιες που ειναι απο την Πεμπτη και ακομα δεν εχουν προχωρησει καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παραγγελία από Πέμπτη και ακόμα δεν έχω κάποια ενημέρωση. Θα δοκιμάσω αύριο το απόγευμα τηλέφωνο αν δεν μου έχει έρθει mail.

(Παραλαβή από Νέα Σμύρνη, πληροφοριακά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως εχουν παραλαβει και ατομα που καναν παραγγελια παρασκευη και μερικα ατομα που πηραν πεμπτη ειναι ακομη στην αναμονη... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

matrixxx

Αν δεις το post #224 του kinezos69 μάλλον δεν υπάρχει κάποια σειρά. Μπορεί βέβαια να είναι και διαφορετική αντιμετώπιση λόγω των πολλαπλών παραγγελιών (να έχουν αποφασίσει για κάποιο λόγο να ρίξουν άκυρο στην δεύτερη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από όσο μίλησα στο τηλέφωνο ισχυρίστηκαν ότι ακολουθούν προταιρεότητα. Κάτι τέτοιο φαίνεται να μην ισχύει. Έχω παραγγέλει για παραλαβή από Ζωγράφου την Πέμπτη κατα τις 10.40 περίπου και έχουν παραλάβει άτομα που παρήγηγγειλαν μετά από μένα. Άρα μάλλον κάπου τα έκαναν σαλάτα. Εν τω μεταξύ μίλησα 2 φορές μαζί τους και μου λένε μέχρι το τέλος της μερας θα ενημερωθείτε με mail αλλά πάπαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από όσο μίλησα στο τηλέφωνο ισχυρίστηκαν ότι ακολουθούν προταιρεότητα. Κάτι τέτοιο φαίνεται να μην ισχύει. Έχω παραγγέλει για παραλαβή από Ζωγράφου την Πέμπτη κατα τις 10.40 περίπου και έχουν παραλάβει άτομα που παρήγηγγειλαν μετά από μένα. Άρα μάλλον κάπου τα έκαναν σαλάτα. Εν τω μεταξύ μίλησα 2 φορές μαζί τους και μου λένε μέχρι το τέλος της μερας θα ενημερωθείτε με mail αλλά πάπαλα

πολυ σπαστικο αυτο με την αναμονη -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω πάνω από 8 μήνες με τις μπαταρίες της συσκευασίας και πίστεψέ με, κάνω πολύ βαριά χρήση! 

 

Ενδιαφέρον. Το κλείνεις από το διακόπτη όταν κλείνεις το pc?

 

Για τα στατιστικά εγώ έριξα παραγγελία κάποιες ώρες πριν ανοίξει το θέμα και παρέλαβα σήμερα με αντικαταβολή στο σπίτι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον... Το κλείνεις από το διακόπτη όταν κλείνεις το pc?

9 στις 10 φορές το ξεχνάω ανοιχτό.

Πάντως αν δεν πατηθεί κουμπί για κάποιο χρονικό διάστημα, μπαίνει σε standby μόνο του. Το καταλαβαίνω γιατί σβήνει το λαμπάκι του caps lock (αν το έχω ενεργοποιημένο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εγινε διαθεσιμο για παραλαβη και το 2ο κοματι που παρήγγειλα στο public στο cosmos στην Θεσσαλονικη. Η παραγγελια ειχε γινει Παρασκευη πρωι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...