Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι καταφερε το public με τονπαρον; ολοι μιλανε γι αυτο, ολοι επισκεπτονται την σελιδα του για τυχοντα παραδοσιακα "λαθη" και εχει δωρεαν διαφημιση. η καλυτερη διαφημιση λενε ειναι η δυσφημιση.

marketing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 



 

Υ.Γ. Από ότι βλέπω σε ποστ σου λες "τΑ κράτησα" οπότε κατανοώ το άγχος σου για το πως θα πάνε οι δουλειές.

Ο φίλος moderator ας διαγράψει και μηνύματα απο μερικά "άτομα" του φόρουμ που προσβάλουν επί προσωπικού. Θέλω να πιστεύω οτι λειτουργεί αντικειμενικά και όχι με προσωπικές εμπάθειες και φιλίες.

 

@ giorginho

χαράς το κουράγιο σου που γράφεις τόσα πολλά . το βεβαρημένο ιστορικό το στηρίζω στις εμπειρίες χρηστών του φόρουμ που έφαγαν άκυρο στο παρελθόν το γράφεις και μόνος σου.. Δεν προδικάζω το public στη περίπτωση του Keyboard . Εως τώρα δεν έχει αρνητική έκβαση το όλο θέμα.

Η συζήτηση άνοιξε απο την αγωνία κάποιον σε περίπτωση που δεν παραλάβουν ή τους πουν οτι τελείωσε το στόκ και τους απαντάω για ακόμη μια φορά : Απο τη στιγμή που η προσφορά είναι έγκυρη και δεσμεύτηκε το προιόν εντός διαθεσιμότητας οφείλουν να καλύψουν τις παραγγελίες και όχι να καλύπτουν τυχαία με δικά τους κριτήρια τα οποία δεν έχουν γνωστοποιηθεί πριν την πώληση. .Νομίζω είναι πολύ λογικό και ορίζεται και απο τη νομοθεσία όπως έχω γράψει αναλυτικά και σε περίπτωση άλλου προιόντος, για τι μη ολοκλήρωση της σύμβασης πώλησης και τι υποχρεώσεις και δικαιώματα εχει ο Πωλητής και ο καταναλωτής αντίστοιχα. Υπερέχει η νομοθεσία και όχι η προσωπική μου άποψη και εκτίμηση.

Ο καθένας το χειρίζεται όπως νομίζει καλύτερα.Δικαιώματα υπάρχουν , το τι είθισται να κάνει το κάθε κατάστημα σε τέτοιες περιπτώσεις είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο και το έχουμε διαμορφώσει κι εμείς με την ανοχή μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ματριξ κανε ενα thread με τιτλο "Ποια η γνωμη σας για τις λαθος προσφορες των καταστηματων" να μπει εκει μεσα ο καθε πικραμενος να γραψει την ιστορια του, να μας πει για τις μηνυσεις που θα κανει στην εταιρεια επειδη του υποσχεθηκε φεραρι με 5 ευρω και τελικως τον ενημερωσε οτι εκανε λαθος, προκαλωντας του ψυχικη οδυνη κλπ κλπ. Βαλτους να συντονιστουν μεταξυ τους σε ενα ξεχωριστο thread να τελειωνουμε .

 

Καθε φορα τα ιδια και τα ιδια με τις περιπτωσεις αυτες και τα thread φτανουν 15 σελιδες με πραγματικα ανουσιο και αχρηστο flaming.

Στο μεταξυ βλεπω οτι σε καποιους πηγε email να πανε να παραλαβουν ε? Ασχημα νεα για τους δικαστηριακηδες της παρεας δηλαδη :X

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!

εγω εκανα την παραγγελια για ενα κομματι το βραδυ της πεμπτης και με πηρανε τηλ. το πρωι 9:30  να παω να παραλαβω.

πηγα το πηρα το πληκτρολογιο ειναι super  . εμεινα πολυ ευχαριστημενος

απλα δεν εχει ελληνικο layout στα πληκτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε είναι λυπηρό που δεν ξέρεις τα δικαιώματα σου και λειτουργείς και θα λειτουργείς ως θύμα..Το θέμα είναι γενικό και κλήθηκα να απαντήσω και το έκανα.Αν βγήκε εκτός δεν οφείλετε σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι καταφερε το public με τονπαρον; ολοι μιλανε γι αυτο, ολοι επισκεπτονται την σελιδα του για τυχοντα παραδοσιακα "λαθη" και εχει δωρεαν διαφημιση. η καλυτερη διαφημιση λενε ειναι η δυσφημιση.

marketing

 

Για ποια "λάθη" μιλάμε; Δεν βλέπω κάποιο λάθος, ή κάποια λάθος προσφορά. Και ναι πράγματι το κατάφερε αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!

εγω εκανα την παραγγελια για ενα κομματι το βραδυ της πεμπτης και με πηρανε τηλ. το πρωι 9:30  να παω να παραλαβω.

πηγα το πηρα το πληκτρολογιο ειναι super  . εμεινα πολυ ευχαριστημενος

απλα δεν εχει ελληνικο layout στα πληκτρα.

Ρε μην το χαλατε στους δικαστηριακιδες μας...Θα φατε εσεις τις μηνυσεις στο τελος για παραπλανητικη διαφημιση, ψυχικη οδυνη και τα σχετικα, θα φατε και το μποικοταζ και εχετε γεια βρυσουλες :D

 

φίλε είναι λυπηρό που δεν ξέρεις τα δικαιώματα σου και λειτουργείς και θα λειτουργείς ως θύμα..Το θέμα είναι γενικό και κλήθηκα να απαντήσω και το έκανα.Αν βγήκε εκτός δεν οφείλετε σε μένα.

Δεν ξερω αν απευθυνεσαι σε μενα, αλλα αν ναι, εσυ που ξερεις τα δικαιωματα μου/σου κλπ, πες μας ποια παραβιαστηκαν εν προκειμενω και κανετε τοσο ντορο ? Για να μαθουμε κι εμεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρηγγειλα 2 κομματια την πεμπτη το βραδυ κι ακομα περιμενω παντως...

 

Υπο επεξεργασια φαινεται ακομα η παραγγελια.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. 1 κομμάτι παρήγγειλα και εγώ το βράδυ της πέμπτης για παραλαβή από το κατάστημα Πειραιά. 

Ακόμα δεν μου έχει έρθει τίποτα. Παρέλαβε κανένας από εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...