Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως πρεπει να παραδεχτουμε οτι δεν ηταν απο τις γνωστες "προσφορες" των 10-15 κομματιων...Συμφωνα με την ψηφοφορια (αν δεν υπαρχουν και "καλοθελητες" του public -θελω να πιστευω οτι δεν υπαρχουν-) μονο τα μελη του insomnia πηραν περιπου 100 πληκτρολογια...

Αν καταφερναν με καποιο τροπο (πχ το εβγαζαν εξαντλημενο πιο νωρις,τηρουσαν προτεραιοτητα ή εδιναν το μαυρο πληκτρολογιο στα 5ευρο) θα λεγαμε οτι κατι αρχισαν να μαθαινουν απο το Amazon...Ομως οπως φαινεται,ακομα ειναι καμια 10ετια πισω σε συγκριση με τον "συνεργατη" Amazon...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως πρεπει να παραδεχτουμε οτι δεν ηταν απο τις γνωστες "προσφορες" των 10-15 κομματιων...Συμφωνα με την ψηφοφορια (αν δεν υπαρχουν και "καλοθελητες" του public -θελω να πιστευω οτι δεν υπαρχουν-) μονο τα μελη του insomnia πηραν περιπου 100 πληκτρολογια...

Αν καταφερναν με καποιο τροπο (πχ το εβγαζαν εξαντλημενο πιο νωρις,τηρουσαν προτεραιοτητα ή εδιναν το μαυρο πληκτρολογιο στα 5ευρο) θα λεγαμε οτι κατι αρχισαν να μαθαινουν απο το Amazon...Ομως οπως φαινεται,ακομα ειναι καμια 10ετια πισω σε συγκριση με τον "συνεργατη" Amazon...

 

Καλά και το Amazon είχε σκάσει κάτι ακυρώσεις τελευταία και με το cs να είναι πέρα βρέχει...

 

Το λάθος τους ήταν ο τρόπος που τα έδωσαν. Έπρεπε να δουν πόσα κομμάτια έχουν και να εξυπηρετήσουν ισάριθμες παραγγελίες με σειρά FIFO που είπε και ο Sebu και αυστηρά με ένα πληκτρολόγιο ανά πελάτη, έτσι θα ήταν όλοι ευχαριστημένοι (εκτός από 2-3 που πάντα υπάρχουν και τους φταίει που δεν τους τα χάρισαν...).

Απλή λογική είναι και δεν νομίζω να τους κόστιζε κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακύρωση και σε μένα με παραγγελία Παρασκευή 1:54 τα χαράματα.

Στην ψηφοφορία έχω δηλώσει ότι ακόμα περιμένω...

 

Επίσης θέλω και γω να πάω να ρίξω μαύρο στο skroutz αλλά δε ξέρω τι να γράψω. Καμμιά ιδέα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακύρωση και σε μένα με παραγγελία Παρασκευή 1:54 τα χαράματα.

Στην ψηφοφορία έχω δηλώσει ότι ακόμα περιμένω...

 

Επίσης θέλω και γω να πάω να ρίξω μαύρο στο skroutz αλλά δε ξέρω τι να γράψω. Καμμιά ιδέα;;;

 

Νομίζω πως αν παραθέσεις απλά τα γεγονότα, αρκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικα γρηγορα σχολια...

Ειναι περιπου μισο εκατοστο μικροτερο απο το πληκτρολογιο στο 17" λαπτοπ μου.

Επειδη ειδα μερικα "περιστατικα", να πω οτι ηρθε σφραγισμενο με τα παντα (αυτοκολλητα-ζελατινες -- η ζελατινα που περιεχει το πληκτρολογιο οταν βγει 1η φορα μια ιδεα σκονης να πιασει το καταλαβαινεις οτι ανοιχτηκε!) και το χαρτακι στις μπαταριες για να μην τις καταναλωνει. Οι οποιες μπαταριες, εχουν πανω τους ημερομηνια κατασκευης 06/2011 και ληξη Μαρτιο 2018 (!) ενω υποτιθεται οτι εχουν προδιαγραφες να κρατησουν το πληκτρολογιο για 3 (!) χρονια (εμ, duracell σου λεει μετα, αυτες οι 2 μπαταριες θα κοστιζαν κανα 1,5 απο τα 5 ευρω!). Επισης δε ξερω γιατι δεν ειδατε πολλοι το usb-ακι με το που ανοιγεις το κουτι ειναι το 1ο πραγμα που βλεπεις! Το οποιο usb-ακι εχει την δικη του ωραια δηκουλα στον χωρο των μπαταριων για να μην το χανεις!

Πιστευω οτι οπως ξαναειπα οσοι πηραμε ειδοποιηση για παραλαβη απο Τριτη και μετα πηραμε 'νεες παρτιδες' (τωρα γιατι δεν καταφεραν να φερουν κι αλλα ωστε να καλυψουν ολες τις παραγγελιες δεν ξερω, παντως οταν περασα απο το cosmos (Πυλαια) την Τριτη ειχαν 4-5 ντουλαπια κι ενα καλαθι γεματα με τετοια (χαλαρα καμια 50αρια τεμαχια). Δεν πιστευω να υπηρχε τοσο στοκ διαθεσιμο στα καταστηματα.

Τελος, το κουτι του πληκτρολογιου λεει "αμερικανη εκδοση" το ιδιο το πληκτρολογιο φυσικα ειναι αμερικανικο αλλα... η αποδειξη του παμπλικ λεει KEYBOARD LOGITECH K360 WRL GR!

whatever... εχει ωραιο σχεδιο παντως ταιριαζει με ενα ποντικακι που ειχα παρει απο αυτους τα χριστουγεννα..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επειδη ειδα μερικα "περιστατικα", να πω οτι ηρθε σφραγισμενο με τα παντα (αυτοκολλητα-ζελατινες -- η ζελατινα που περιεχει το πληκτρολογιο οταν βγει 1η φορα μια ιδεα σκονης να πιασει το καταλαβαινεις οτι ανοιχτηκε!) και το χαρτακι στις μπαταριες για να μην τις καταναλωνει.  Επισης δε ξερω γιατι δεν ειδατε πολλοι το usb-ακι με το που ανοιγεις το κουτι ειναι το 1ο πραγμα που βλεπεις! Το οποιο usb-ακι εχει την δικη του ωραια δηκουλα στον χωρο των μπαταριων για να μην το χανεις!

Πιστευω οτι οπως ξαναειπα οσοι πηραμε ειδοποιηση για παραλαβη απο Τριτη και μετα πηραμε 'νεες παρτιδες' (τωρα γιατι δεν καταφεραν να φερουν κι αλλα ωστε να καλυψουν ολες τις παραγγελιες δεν ξερω, παντως οταν περασα απο το cosmos (Πυλαια) την Τριτη ειχαν 4-5 ντουλαπια κι ενα καλαθι γεματα με τετοια (χαλαρα καμια 50αρια τεμαχια). Δεν πιστευω να υπηρχε τοσο στοκ διαθεσιμο στα καταστηματα.

Τελος, το κουτι του πληκτρολογιου λεει "αμερικανη εκδοση" το ιδιο το πληκτρολογιο φυσικα ειναι αμερικανικο αλλα... η αποδειξη του παμπλικ λεει KEYBOARD LOGITECH K360 WRL GR!

 

 

Ακριβώς τα ίδια σχόλια ήθελα να κάνω και εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακύρωση και σε μένα με παραγγελία Παρασκευή 1:54 τα χαράματα.

Στην ψηφοφορία έχω δηλώσει ότι ακόμα περιμένω...

 

Επίσης θέλω και γω να πάω να ρίξω μαύρο στο skroutz αλλά δε ξέρω τι να γράψω. Καμμιά ιδέα;;;

Μπορείς να γράψεις πως από τότε που ακυρώθηκε η παραγγελία σου και δεν παρέλαβες το πληκτρολόγιο των 5€ όλα πάνε στραβά στη ζωή σου.

Σε έδιωξαν από τη δουλειά σου, σε χώρισε η γκόμενά σου και σαν να μην έφταναν όλα αυτά, πέθανε και ο σκύλος σου από κατάθλιψη.

 

Ίσως , αν έχουν έστω και λίγο φιλότιμο, να σε αποζημιώσουν και για ηθικές βλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να γράψεις πως από τότε που ακυρώθηκε η παραγγελία σου και δεν παρέλαβες το πληκτρολόγιο των 5€ όλα πάνε στραβά στη ζωή σου.

Σε έδιωξαν από τη δουλειά σου, σε χώρισε η γκόμενά σου και σαν να μην έφταναν όλα αυτά, πέθανε και ο σκύλος σου από κατάθλιψη.

 

Ίσως , αν έχουν έστω και λίγο φιλότιμο, να σε αποζημιώσουν και για ηθικές βλαβες.

 

Εσύ μιας και είσαι πολύ άνετος και μεγαλόψυχος, γιατί δεν του δίνεις το πληκτρολόγιο που πήρες από τα public;

Το ίδιο να κάνετε και οι υπόλοιποι που έχετε την ίδια αντίληψη και το ίδιο ύφος σχολιασμού...

 

Πρώτο σχόλιο και αμέσως να προστατέψετε το public. Τη μαγκιά σας να τη δείχνετε στο μαγαζάκι που εργάζεστε... αγωνιστές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ επιθετικές διαθέσεις βλέπω από τους νεοεισαχθέντες στο forum  :huh:

 

Χαβαλές λέγεται.

 

Και εγώ από τους ακυρωμένους είμαι, αλλά δεν κάνω και έτσι... χαλαρώστε.

 

Έχουμε λύσει όλα μας τα προβληματα και μας φταίει αυτό?

 

Εσύ μιας και είσαι πολύ άνετος και μεγαλόψυχος, γιατί δεν του δίνεις το πληκτρολόγιο που πήρες από τα public;

Το ίδιο να κάνετε και οι υπόλοιποι που έχετε την ίδια αντίληψη και το ίδιο ύφος σχολιασμού...

 

Πρώτο σχόλιο και αμέσως να προστατέψετε το public. Τη μαγκιά σας να τη δείχνετε στο μαγαζάκι που εργάζεστε... αγωνιστές....

 

 

Με είδες να προστατεύω το Public? Απλά είναι αστείο να κάνει ο κόσμος έτσι για ένα πληκτρολόγιο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργες πολιτικές marketing :Ρ

 

απο το στόμα μου το πήρες... και μαμω τους CEO πρεπει να εχει αυτο το μαγκαζι... εν τω μεταξύ εγω ακόμα περιμένω... Μία εβδομάδα, επαρχία, ούτε ενα μύνημα - ουτε ενα γραμμα (που λεει και η λαικη αοιδός)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να γράψεις πως από τότε που ακυρώθηκε η παραγγελία σου και δεν παρέλαβες το πληκτρολόγιο των 5€ όλα πάνε στραβά στη ζωή σου.

Σε έδιωξαν από τη δουλειά σου, σε χώρισε η γκόμενά σου και σαν να μην έφταναν όλα αυτά, πέθανε και ο σκύλος σου από κατάθλιψη.

 

Ίσως , αν έχουν έστω και λίγο φιλότιμο, να σε αποζημιώσουν και για ηθικές βλαβες.

 

 

Πολύ επιθετικές διαθέσεις βλέπω από τους νεοεισαχθέντες στο forum  :huh:

Άντε καλέ! Γίνονται τέτοια πράγματα; Να κάνει ο άλλος εγγραφή για υπερασπιστεί το public? Πέφτω από τα σύννεφα!

 

Δικό μου ποστ: σήμερα, 12:28

Εγγραφή του: σήμερα, 12:37

Δικό του ποστ: σήμερα, 12:53

Έλα ρε για κάποιον άλλο λόγο μπήκε το παιδί στο insomnia και ενώ τύχαινε να κάνει εγγραφή πριν ένα τέταρτο έπεσε πάνω στο άκρως προσβλητικό ποστ μου και έπρεπε να αναλάβει δράση. Ε δε γίνεται να τα πετάμε και μεις έτσι και να ρίχνουμε το Public. Γιατί αυτό δε ξέρεις ότι μπορεί να στεναχωρηθεί τόσο πολύ φίλε zizu και μετά να μην μας παίζει εμάς από το insomnia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης παιδιά έγινε και το δεύτερο κουφό (μετά τις απίστευτες πολιτικές marketing:P) ενώ μου είχαν στείλει email ακύρωσης μου ήρθε και email ότι η παραγγελία μου απεστάλλη με acs (είχα ζητήσει αντικαταβολή σπίτι μου)

 

Περίεργα πράγματα. John_kollias ξαφνικά η ζωή μου έφτιαξε προς το καλύτερο: Με πήραν σε καλύτερη δουλειά έχω 2 γκόμενες και γουστάρουμε τρίο και άκου το απίστευτο: αναστήθηκε ο σκύλος μου! Καλά αυτά δε γίνονται ούτε στη Καινή Διαθήκη... oh wait!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...