Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Άντε καλέ! Γίνονται τέτοια πράγματα; Να κάνει ο άλλος εγγραφή για υπερασπιστεί το public? Πέφτω από τα σύννεφα!

 

Δικό μου ποστ: σήμερα, 12:28

Εγγραφή του: σήμερα, 12:37

Δικό του ποστ: σήμερα, 12:53

Έλα ρε για κάποιον άλλο λόγο μπήκε το παιδί στο insomnia και ενώ τύχαινε να κάνει εγγραφή πριν ένα τέταρτο έπεσε πάνω στο άκρως προσβλητικό ποστ μου και έπρεπε να αναλάβει δράση. Ε δε γίνεται να τα πετάμε και μεις έτσι και να ρίχνουμε το Public. Γιατί αυτό δε ξέρεις ότι μπορεί να στεναχωρηθεί τόσο πολύ φίλε zizu και μετά να μην μας παίζει εμάς από το insomnia...

Έκανα εγγραφή για να γράψω μια βλακεία και έπεσαν πάνω μου όλοι detective του Insomnia για να λύσουν το μέγα μυστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To public οχι μονο μας διαβαζει αλλα μας μελεταει.

Mια χαρα... :-) 

Έτσι φαίνεται....

 

Έκανα εγγραφή για να γράψω μια βλακεία και έπεσαν πάνω μου όλοι detective του Insomnia για να λύσουν το μέγα μυστήριο.

Ναι εμείς εδώ στο insomnia έτσι κάνουμε επειδή είμαστε no-lifers όποιος μπαίνει του την πέφτουμε, πες το και στους συναδέλφους σου τουλάχιστον να είναι πιο ευρηματικοί next time.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα εγγραφή για να γράψω μια βλακεία και έπεσαν πάνω μου όλοι detective του Insomnia για να λύσουν το μέγα μυστήριο.

 

Όχι detective Άνθρωποι με καταναλωτική συνείδηση είμαστε. Δυστυχώς τα τελευταία χρόνια πολλοί την αποκτούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, χαλαρα με τους μισθοφορους κονδυλοφορους του ινσομνια, τα παιδια τη δουλεια τους κανουν, μπορει και να τους μαστιγωνουν στα υπογεια του Public ωσαν τις γαλερες.

 

Παντως εχει πολυ πλακα η θερμη με την οποια υποστηριζουν το μαγαζι, τυποι με 2-3 ποστς και ποσο στοχευμενα εχουν μπει και δεν εχουν παρει χαμπαρι τι γινεται, γιατι αν ειχαν διαβασει τις τελευταιες 10 σελιδες, θα ειχαν αντιληφθει οτι το θεμα δεν ειναι ενα πληκτρολογιο των 5 ευρω οπως θελουν να το υποβιβασουν και να το υποβαθμισουν στη συνειδηση του κοσμου,

 

Ειναι για πολλοστη φορα:

η κοροϊδια προς το προσωπο του καταναλωτη απο το μπακαλικο που λεγεται Public (μετα τα πολυπριζα και πολλα αλλα)

η απαραδεκτη αποθηκη και το συστημα logistics που εχουν

η απαραδεκτη εξυπηρετηση πελατων (με τουπε και υφακι ακομα και στο τηλεφωνο)

 

Το ιδιο τουπε και υφακι που εχουν βγαλει οι ουρανοκατεβατοι των 2-3 ποστς στις τελευταιες 2 σελιδες.

Οταν θα καταλαβουν (αν θελουν να καταλαβουν) για πιο λογο ο καταναλωτης κραζει το Public τα ξαναλεμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως όχι

και όχι μόνο δεν παρέλαβα αλλά ήρθε και μνμ πως από γεναιοδωρεία  μου αφήνουν 1 κομμάτι στα 5ε τους παίρνω λοιπόν τηλέφωνο και μου λένε πως ακυρώθηκε η παραγγελία και πως το μνμ το έστειλαν κατά λάθος,δηλαδή να μην πω τι πήρα από το κατάστημα Συντάγματος....  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπον παιδιά, μόλις παρέλαβα από το κόσμος, από εδώ σας στέλνω.έχει αλλά 4 κομμάτια όλα σφραγισμένα, το παιδί με είπε αυτή η παρτίδα ήρθαν όλα σφραγισμένα, όσοι έχετε ειδοποιηθεί συντομεύετε.να ξέρετε ότι τα πάρκινγκ τα κάνανε πλερουα τα σκυλιά και μάλωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας έχουν φλωμώσει στην μαμακία όσους μας ακύρωσαν. 10 φορές να μου έλεγαν μετά από κλήρωση δεν επιλέχθηκες για παραλαβή παρά όλα αυτά που βλέπω και ακούω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το παρέλαβα απο το κατάστημα της Αγίας Παρασκευής σήμερα και είχα κάνει την παραγγελία Παρασκευή στη 1 το βράδυ

Μια που μας βρηκες απο Αγ.Παρασκευη εχω εναν 2ο ξαδερφο εκει που ακομα περιμενει ειδοποιηση (ενω αν θυμαμαι καλα διαβασα οτι καποιοι απο εκει εφαγαν ακυρο). Αυτος παρηγγειλε λιγο μετα απο εμενα (μεσανυχτα ακριβως εγω) οποτε λογικα πιο πριν και απο εσενα!

Ειδες μηπως αν υπηρχαν κι αλλα κρατημενα, οποτε να του πω να ελπιζει ή να περασει να τσεκαρει ξερω γω ή μπα...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μολις με πηρε φιλος να μου πει οτι του ρθε μαιλ οτι η ACS ερχεται (ειχε διαλεξει αποστολη σπιτι 8 ευρο , μερικα λεπτα μετα απο εμενα ~1:20 παρασκευης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, ενω ειχα ενημερωθει μεσω εμαιλ οτι θα παραλαβω ενα πληκτρολογιο.. μολις ελαβα 2 εμαιλ για τις 2 παραγγελιες που εκανα (με διαφορα λιγων λεπτων) η οποια ειχε απο 3 τεμαχια η καθε μια..οτι ......τις εχουν στειλει!!(?)...και τις δυο....με τελικο ποσο πληρωμης 15,02€ για την καθε μια...τι να πω..... περιμενω και βλεπουμε. Φουλ περιεργο παντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφου βαζετε τις προσφορες στο φορουμ και περνει 6 κομματια ο καθενας καλα να παθετε.και ενα να παρεις φιλε μου ειναι δυνατο να παριγγειλες 6 ? :) δεν εχω κατι προσωπικο αλλα ειμαστε φορουμ και πρεπει να λειτουργουμε σαν φορουμ.οχι οταν δεν παει κατι καλα να ετοιμαζομαστε για μαζικη καταγγελια και οταν μας συμφερει να περνουμε παραπανω και να κοβουμε την χαρα απο αλλους συμφορουμητες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λάθος είναι του μαγαζιού που δεν έβαλε περιορισμό ανά παραγγελία. Και οι περισσότεροι θα ήμασταν ευχαριστημένοι και το μαγαζί θα είχε πετύχει αυτό που ήθελε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...