Προς το περιεχόμενο

Αγορά VGA


Devil666

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κουρασες...

Εσείς κουράζετε που έχετε κάνει πίστη μία κάρτα γραφικών της ATi.

 

Τα Reviews μιλάνε από μόνα τους.

 

 

Λογικό,αν ειχα οποιαδήποτε αλλη 660 θα έχανα 50+ ευρω για να πάω στην 770.. μετα σου λέει αν παθει τιποτα η καρτα απλά φτιαξτην οπως ηταν οταν την πήρες και στείλε την πισω.. έχουμε προσφατο παράδειγμα με την Gbyte 7970 σε c/f που την έφαγε το παλικάρι 500 ευρω κάρτα.. δεν ειναι αστεία αυτά..

 

Δεν έχω δείγματα εμπιστοσύνης.. μόνο φανατισμένου. αν ανεβάσει ο @pro μετρήσεις θα έχουν άλλη βαρύτητα..

Τι εννοείς με την Giga; Δεν έχει καλή υποστήριξη;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά στην Ελλάδα η Gigabyte τον τελευταίο καιρό μας έχει κάνει 3-4 κρούσματα απανωτά που δεν δέχτηκαν εγγυήσεις.

Το ένα σε μητρική φίλου σε εμένα,ναι εγώ όσο και αν την έχω υποστηρίξει αυτή την εταιρία που και στο hackint0sh είναι σχεδόν μονόδρομος,είμαι πλέον επιφυλακτικός απέναντι της.Επίσης με ενοχλεί αφάνταστα ότι δεν κάνει πουθενά στην Ευρώπη RMA σε τελικό χρήστη παρά μόνο στην Αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σε εμένα ήταν post loop στα καλά καθούμενα.. Z68MX.Τα υπόλοιπα φαντάζομαι τα έχεις διαβάσει εδώ στο φορουμ ο ένας ήταν 7970 σε c/f και τα έπαιξε η μια,άλλος υγρασία (τύπου Αρβατο) μητρική UD5 230 ευρώ, κλπ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα συγκεκριμένα που λες δε τα χω διαβάσει, αλλά γενικά εδώ στην ελλάδα πρέπει να είμαστε προσεκτικοί με ποιους συνεργαζόμαστε..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι πιο vfm 760 SC στα 200e ή Gigabyte 7950 στα 230e; Και οι δυο με full εγγυηση....Η Giabyte 7970 στα 250e με 22 μηνες εγγυηση απο Amazon Αμερικης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Good news,gentlemen!! Αυτη την βδομαδα θα πεσει στα χερια μου η gigabyte 760 αγορασμενη απο Msystems,οποτε καταλαβεναιτε οτι προκεοται να υπαρξει τοπικ 7950 Vs 760,Who will be the winner?? :D Παιζει να ανεβασω και βιντεο που θα δειχνω σε τι ρυθμισεις τρεχει και φυσικα ολο το benchmark,διοτι λενε μερικοι οτι "μαγειρευω" τα αποτελεσματα μου με την 7950 . -.- θα υπαρχει φυσικα oc vs oc χωρις να ανεβουν τα ρευματα. Συντομα λοιπον η αληθεια θα λαμψει!

Επεξ/σία από Prospector8
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους υπόλοιπους μας εμπιστεύεσαι;

Ναι ρε, αλλά βοηθήστε και εσείς λίγο.. η καλή διάθεση από την πλευρά μου πάντα θα υπάρχει .. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι πιο vfm 760 SC στα 200e ή Gigabyte 7950 στα 230e; Και οι δυο με full εγγυηση....Η Giabyte 7970 στα 250e με 22 μηνες εγγυηση απο Amazon Αμερικης;

Για μεταχειρισμενες μιλαω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Good news,gentlemen!! Αυτη την βδομαδα θα πεσει στα χερια μου η gigabyte 760 αγορασμενη απο Msystems,οποτε καταλαβεναιτε οτι προκεοται να υπαρξει τοπικ 7950 Vs 760,Who will be the winner?? :D Παιζει να ανεβασω και βιντεο που θα δειχνω σε τι ρυθμισεις τρεχει και φυσικα ολο το benchmark,διοτι οτι "μαγειρευω" τα αποτελεσματα μου με την 7950 . -.- θα υπαρχει φυσικα oc vs oc χωρις να ανεβουν τα ρευματα. Συντομα λοιπον η αληθεια θα λαμψει!

 

Γιατί υπάρχει άνθρωπος που αμφιβάλλει για το ότι 7950 >>> 760;

 

Τι ειναι πιο vfm 760 SC στα 200e ή Gigabyte 7950 στα 230e; Και οι δυο με full εγγυηση....Η Giabyte 7970 στα 250e με 22 μηνες εγγυηση απο Amazon Αμερικης;

 

7950 αν θες την καλύτερη κάρτα, 760 αν θες περισσότερο τα 30 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί υπάρχει άνθρωπος που αμφιβάλλει για το ότι 7950 >>> 760;

 

 

 

7950 αν θες την καλύτερη κάρτα, 760 αν θες περισσότερο τα 30 ευρώ.

Υπάρχουν και παιδιά σαν τον @pro που αν και έχουν 7950 θέλουν να είναι αντικειμενικοί..

Αυτός που θα βγει πρώτος κερδισμένος από αυτό θα είναι ο ίδιος.

 

 

 

Οι υπόλοιποι θα χάνουν στο Καραΐσκάκη και θα λένε ότι ήταν στημένο για το στοίχημα..

Όταν τους πεις όμως δηλαδή στήνονται οι αγώνες ? τότε θα σου πουν όχι..

Άστο αδελφέ μεγάλη κουβέντα ... η τύφλωσις..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...