Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 2.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δύο πράγματα περνάνε από το μυαλό μου. Ή προσπαθούν να φτιάξουν ένα άρτιο παιχνίδι και ζητάνε όση βοήθεια μπορούν να βρουν.. ή τους πιέζει ο χρόνος και προσθέτουν άτομα στο δυναμικό τους για να το φτιάξουν φέτος(;) και θα βγει μια αηδία και μισή.

Παρακαλάω για το 1ο πάντως, γιατί το παιχνίδι το περιμένουμε χρόνια και προσωπικά, έχω θέση υψηλά στάνταρ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ από την άλλη είμαι τέρμα καχύποπτος-υποψιασμένος μέχρι αηδίας προς την ubi. Περιμένω δηλαδή τα χειρότερα από αυτούς.

 

Δεν νομίζω πως είμαι υπερβολικός καθώς έχει αποδειχτεί τα τελευταία χρόνια τι κάνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

on the other hand tho... ubisoft χεχεχε.

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα.. Βασικά άκυρο. Η ελπίδα πεθαίνει και αναστένετε με την Ubisoft πολύ καιρό τώρα.... Τι να λέμε!

Παρ' όλα αυτά, ξέρω ότι θα με πείτε όλοι θύμα, stupid consumer και άλλα τέτοια αλλά δεν αντέχω. Το pre-order είχε φύγει από τότε που ανακοινώθηκε για PC.

Ίσως ο μόνος τίτλος που τον περιμένω ποιο ανυπόμονα και από το φαΐ σε ταβέρνα (..ή όχι, ανάλογα τη διάθεση :Ρ)

Eγώ από την άλλη είμαι τέρμα καχύποπτος-υποψιασμένος μέχρι αηδίας προς την ubi. Περιμένω δηλαδή τα χειρότερα από αυτούς.

 

Δεν νομίζω πως είμαι υπερβολικός καθώς έχει αποδειχτεί τα τελευταία χρόνια τι κάνουν.

Όπου ακούς Ubi. απλά δεν κρατάς καλάθι, ή κρατάς τρύπιο. No hope. Το τελευταίο παιχνίδι που θα αγοράσω full price από αυτήν. Νιώθω σαν αγελάδα που με αρμέγουν κάθε σεζόν...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τέλος του '16 να βγει, ούτε με νοιάζει. Αν είναι να βγάλουν αριστούργημα. Δηλαδή.. ελπίζω να βγει καλό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που έβαλες φρένο στον εαυτό σου από μόνος σου  :P

 

Πέρα από την πλάκα η Ubisoft έχει υπερ-ταλαντούχα άτομα στο developing team τους και σε πολλά games φαίνεται αυτό.

Το κακό ξεκινάει όταν πιέζεις αυτά τα άτομα σαν publisher να το βγάλουν ντε και καλά πριν την ώρα του, χωρίς να σε ενδιαφέρει τι προβλήματα θα έχει στον κόσμο που θα το πάρει στα χέρια του στο launch day. 

 

Γιατί όταν βλέπεις οπτικά masterpiece σαν το Unity για παράδειγμα (που αν τους είχαν δώσει πχ έναν ακόμα χρόνο θα ήταν και οπτικά ανώτερο)και έχεις ένα καλό σενάριο (γιατί υπάρχουν και τα βιβλία), πραγματικά είναι ντροπή να τους καταστρέφεις έτσι το έργο τους.

 

Αλλά marketing..

 

Αnw, θα έπρεπε να ανοίξουμε και θέμα για Ubi/EA/KONAMI/Αctivision για να δώσουμε πόνο εκεί. Σίγουρα όλοι μας έχουμε πολλά ράμματα για την γούνα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πιστεύω ότι η Ubisoft έχει φοβερά ποιοτική ομάδα developer απλά νομίζω αρκετές φορές δεν του αφήνει την ελευθερία να δημιουργήσουν ότι θέλουν και φαίνοινται σε αρκετά τους game που ενώ είναι απίστευτα σε gameplay τελικά βγαίνουν σαν μια μέτρια σούπα που τους λύπει η ψυχή

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...