Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Topic v2 [PS3]


Byron.christ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό για να δουλέψει για να αυξήσω τις στροφές δεν πρέπει να παίρνει ήδη μεγαλύτερη τάση? Γιατί με τον ροοστάτη μόνο να την ρίξεις μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό για να δουλέψει για να αυξήσω τις στροφές δεν πρέπει να παίρνει ήδη μεγαλύτερη τάση? Γιατί με τον ροοστάτη μόνο να την ρίξεις μπορείς.

κανονικα μπορεις να αυξομειωνεις τις στροφες οσο θελεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sheogorath Ρυθμιζεις τον ανεμιστηρα να γυρναει τερμα η οσο θες εσυ.

Θα βρεις στο ebay και αλλα παρομοια τετοια.Σε φατ η σλιμ το θες?

Για σλιμακια θα ελεγα οτι δεν αξιζει.Απο θερμοκρασιες δεν εχουν προβλημα.Τα φατ δυστυχως ειναι φουρνος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

σβήσιμο account σε ps3 αλλά να μείνουν τα παιχνίδι στο σκληρό

 

Καλησπέρα, θέλω να πουλήσω το ps3 μου, αλλά έχω κατεβάσει παιχνίδια από το store και λόγο του ότι έχω τον ίδιο λογαριασμό και στο ps4, θέλω να το διαγράψω.. Υπάρχει τρόπος να το διαγράψω και να μείνουν τα παιχνίδια μέσα στο σκληρό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοεις να μεινουν τα παιχνιδια στον σκληρο για το ατομο που θα το αγορασει;

αν εννοεις αυτο, όχι. μαζί με τον λογαριασμό φεύγουν και τα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται,για να μείνουν τα παιχνίδια στο PS3 θα πρέπει να υπάρχει ο λογαριασμός στο PS3.Πρίν σβήσεις τον λογαριασμό σε προειδοποιεί πως όσα παιχνίδια σχετίζονται με τον λογαριασμό θα χαθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα

 

Προσφατα αγορασα σε χωμα τιμη ενα ps3 super slim 80gb για να παιζω στο σπιτι της κοπελας μου

 

Θα ηθελα να σας κανω 4 ερωτησεις

 

# αν κατεβασω το last of us απο το psn που το εχει 10€ θα εχει κ ελληνικους υποτιτλους ή οχι?? (Δεν αναφερει γλωσσες κ υποτιτλους στην περιγραφη)

 

# μιας κ εχω xbox360 κ one , ποιες ειναι οι προτασεις σας σε exclusives?? Πηρα ηδη τα δυο πρωτα uncharted,god of war 3,resistance 3 κ killzone 2 Επισης καλο θα ηταν να μου πειτε κ κανα παιχνιδακι για την κοπελα ή για διπλο (σκεφτομαι ηδη το little big planet)

 

# δισκο ή usb flash δεχετε οτι βαλω στην usb πανω ε?? Ειναι 2.0 ή 3.0 ??

 

#Μιας κ εκανα subscribe στο psn για τρεις μηνες πως ακυρωνω το auto renew μην μπει κ μου χρεωσει την πιστωτικη αυτοματα μολις περασει το τριμηνο

 

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

 

Προσφατα αγορασα σε χωμα τιμη ενα ps3 super slim 80gb για να παιζω στο σπιτι της κοπελας μου

 

Θα ηθελα να σας κανω 4 ερωτησεις

 

# αν κατεβασω το last of us απο το psn που το εχει 10€ θα εχει κ ελληνικους υποτιτλους ή οχι?? (Δεν αναφερει γλωσσες κ υποτιτλους στην περιγραφη)

Χωρις να θελω να σε παρω στο λαιμο μου, λογικα θα εχει μιας και η επισημη εκδοση απο το eu store ειχε ελληνικους υποτιτλους, Οπως και να εχει ομως στα 10 ευρω το παιρνεις χωρις καν να το σκεφτεσαι. Μιλαμε για το καλυτερο παιχνιδι του PS3.

 

# μιας κ εχω xbox360 κ one , ποιες ειναι οι προτασεις σας σε exclusives?? Πηρα ηδη τα δυο πρωτα uncharted,god of war 3,resistance 3 κ killzone 2 Επισης καλο θα ηταν να μου πειτε κ κανα παιχνιδακι για την κοπελα ή για διπλο (σκεφτομαι ηδη το little big planet)

MGS4 Guns of Patriots. Heavy rain (αν και εχει πολυ QTE), ICO and shadow of the colossus, NiNoKuni, yakuza 4, god of war 1 + 2, Demon Souls (πολυ ιδιοτροπο και δυσκολο ομως - διαβασε πριν το παρεις). Το LBP ειναι καλο και fun

 

# δισκο ή usb flash δεχετε οτι βαλω στην usb πανω ε?? Ειναι 2.0 ή 3.0 ??

Δεν υποστηριζεται εξωτερικος σκληρος. με 80GB δεν πας πουθενα, καλυτερα να βαλεις πανω εναν 320 η 500 καλυτερα απο της στιγμη που χρησιμοποιεις PS+.

 

#Μιας κ εκανα subscribe στο psn για τρεις μηνες πως ακυρωνω το auto renew μην μπει κ μου χρεωσει την πιστωτικη αυτοματα μολις περασει το τριμηνο

Πας εδω

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/pc/login.action

κανεις login Στο wallet επιλεγεις manage payment methods---> μετα κατω λεει wallet settings --> edit ---> Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content βαλε το στο ΝΟ

Ευχαριστω πολυ

Παρακαλω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα σας. Μόλις παρέλαβα ενα ps3 slim από φίλο, δυστυχως σκέτη την κονσόλα και εχω καποιες ερωτησεις:

 

1)καλώδιο hdmi έχω. Τι μου λείπει;;  Αν καταλαβα καλά, μου λείπει μονο ενα καλωδιο AC (σαν αυτο :http://image.made-in-china.com/43f34j00zMwTBvgdbtlG/AC-Power-Cable-Cord-PC046A-.jpg)

Σωστά;;;

2)Εφόσον μου λείπει μόνο αυτό, κάνω λάθος ή ειναι το ιδιο καλωδιο που χρησιμοποιουμε σε καποια ραδιοφωνα αλλα και στα λαπτοπς;;

3) Το μοντέλο είναι CECH-2004B (slim), δε γνωρίζω ουτε με τι firmware ερχεται, ούτε αν ενδεχομενως εχει τσιπαριστει.. Είναι το συγκεκριμένο μοντέλο downgradable? Παίζει ρόλο τί εκδοση λογισμικού θα φοράει μόλις το ανοίξω;; ΑΝ είναι τσιπαρισμένο θα το καταλάβω από κάπου συγκεκριμένα; Απ οτι καταλαβαινετε ειμαι εντελως ασχετος απο ps3, μονο ενα xbox ειχα για λιγο καιρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...