Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Topic v2 [PS3]


Byron.christ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ποιο φθηνο αυτην την στιγμη σε καταστηματα. 

http://www.electroholic.gr/gr/gaming/konsoles/gamson00001/console-sony-playstation-ps3-12gb-black

 

οταν το ειχα ποσταρει ειχε 159 ευρω και ξαφνικα χωρις κανενα λογο πηγε στα 176...ημαρτον μονο στην Ελλαδα γινονται αυτα τα ακυρα...αντι να πεφτουνε ανεβαινουν............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,για να μην ψαχνω,ισως εχει απαντηθει....

εχω ps3 500gb με πολλους τίτλους αγορασμενους online και ειναι στον σκληρο.

τι γινετε αν πουλησω την κονσολα?...πρεπει να δωσω και τον λογαριασμο?...χωρις λογαριασμο οι τιτλοι παιζουν?....μπορω ν αλλαξω το mail στον λογαριασμό?.....

ο σκληρός εχει κανα 40αρη τιτλους κ Α Ι ειναι κριμα να πανε στον καιαδα.

οποιος μπορει να δωσει τα φωτα του γιατι δεν πολυασχολουμαι και ο μικρος μου θελει ps4....και αλλο να πουλησω σκετη κονσολα κι αλλο μαζι με 80 περιπου τιτλους.

....και κατι αλλο....η καμερα και 2 χειριστηρια move ειναι συμβατα με ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προβλήματα στο ps3

 

έχω αυτό το μοντέλο ... https://www.euronics.lv/t-en/81604/game-consoles/game-console-playstation-3-ultra-slim-(12-gb)-sony/cech-4204a εδώ και λίγο καιρό (μεταχειρισμένο) και ψάχνω να το μάθω.

 

Στο συγκεκριμένο λοιπόν

  1. Δεν μπορώ να δω youtube (συνέχεια έχει την ένδειξη ότι φορτώνει και δεν το κάνει ποτέ-είναι σε μέρος με full wifi σήμα)
  2. Μου βγάζει μηνύματα "the security of the page is not confirmed. The cn of the server certificate does not match the host name. Do you want to connect? Yes,No or display certificate?"
  3. Χρειαζεται να βάλω κάποιο antivirus ;
  4. Που /πως συνδέομαι με Bluetooth;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω βρει άκρη ακόμη

εχω κάνει λογαριασμό, βάζω τα στοιχεία μου και δεν τα δέχεται ... τραβάω τα μαλλιά μου.

από τα παραπάνω δεν κατάφερα τίποτα ούτε youtube, ούτε bluetooth τo οποίο βρίσκει μια smarttv έναν όροφο πιο πάνω και δεν βρίσκει 2 smartphone (microsoft, asus) και ένα ipad που τα χω στο ίδιο δωμάτιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,για να μην ψαχνω,ισως εχει απαντηθει....

εχω ps3 500gb με πολλους τίτλους αγορασμενους online και ειναι στον σκληρο.

τι γινετε αν πουλησω την κονσολα?...πρεπει να δωσω και τον λογαριασμο?...χωρις λογαριασμο οι τιτλοι παιζουν?....μπορω ν αλλαξω το mail στον λογαριασμό?.....

ο σκληρός εχει κανα 40αρη τιτλους κ Α Ι ειναι κριμα να πανε στον καιαδα.

οποιος μπορει να δωσει τα φωτα του γιατι δεν πολυασχολουμαι και ο μικρος μου θελει ps4....και αλλο να πουλησω σκετη κονσολα κι αλλο μαζι με 80 περιπου τιτλους.

....και κατι αλλο....η καμερα και 2 χειριστηρια move ειναι συμβατα με ps4?

 

Απ' όσο γνωρίζω η κάμερα και τα χειριστήρια move είναι συμβατά με το PS4.

Τώρα για τα παιχνίδια νομίζω ότι είναι συνδεδεμένα με τον λογαριασμό, και χωρίς αυτόν δεν παίζουν.

Παιδιά λέτε να είναι κινέζικα ή original ?

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/playstation/825287-ps3-dualshock-3-sony/

 

Για τον συγκεκριμένο δεν γνωρίζω αλλά εγώ την πάτησα με αγορά από ebay. Το χειριστήριο ήταν τέλειο αντίγραφο εξωτερικά όπως και η συσκευασία, αλλά στην πράξη δεν δούλεψε ποτέ σωστά. Τα μισά κουμπιά δεν δούλευαν και όταν το άνοιξα τα εσωτερικά του δεν είχαν καμία σχέση με το original.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα χρόνια καλά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση έχω το ps3 θέλω να το δώσω σε ένα φίλο έκανα format αλλά το I'd το έχει ακόμα. Εάν κάνω διαγραφή θα σβήσει και ο λογαριασμός ή μόνο απ αυτή την κονσόλα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις delete τον user και σβηνονται ολα απο την κονσολα

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση δεν θα μου σβήσει το λογαριασμό μου ολόκληροτικα μόνο από την κονσόλα θα σβήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση δεν θα μου σβήσει το λογαριασμό μου ολόκληροτικα μόνο από την κονσόλα θα σβήσει?

μονο απο την κονσολα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερες ,παιδια ερώτησή το χειριστήριο απο το ps-3 τα επαιξε η μπαταρία του & θέλω να βάλω μια καινούρια,αξίζει η αγορά της..?

θα κρατάει της ίδιες ώρες με την γνήσια μπαταρία που είχε από την μανά της το χειριστήριο..?,& ποια μπαταριά να επιλέξω.? επειδή  στο skroutz ειδα 3 διαφορετικές... Για βοηθήστε με λίγο..

ευχαριστώ εκ 

των προτέρων παιδιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση γίνεται να περάσω το God of war που είναι 44gb άλλα όταν περνάει ένα αρχείο μου λέει είναι υπερβολικά μεγάλο καμιά λύση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...