Προς το περιεχόμενο

CM Storm Trigger (Ποια ειναι η γνωμη σας)


Sog96Ch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Teclado-USB-Gamer-com-LED-e-Visor-LCD-G5μια χαρα φενεται αλλα αν σκεφτεσαι να  το παρεις με τα ιδια λεφτα περνεις http://www.skroutz.gr/s/281002/Logitech-G510-Gaming-Keyboard.html

 αυτο εδω π ειναι οτι πρεπει για gaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Μένιος τι είναι αυτά που γράφεις;

 

Επίσης πώς συγκρίνεις το Logitech στο πρώτο ποστ σου με ένα μηχανικό όπως το trigger

 

 

Chourdis κάτσε και θα δούμε πώς είναι, περιμένω κι εγώ το δικό μου, σε αυτά τα λεφτά δε μπόρεσα να μη παραγγείλω ένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Awaiting patiently for my mechanical keyboard.

 

Τελικά την αναβάθμιση στο πισί εγώ την αρχίζω από τα περιφερειακά. Πρώτα οθόνη, τώρα πληκτρολόγιο...σειρα έχει το πισί και το ποντίκι κάπου τον Δεκέμβρη *awaits for Kaveri and for 8xxx GPU series*.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ όταν λέω δε μπορώ να περιμένω το εννοώ πάντως :P

 

εντυπώσεις μετά από κάποια χρήση 

 

 αρχικά πάντως θα πω ότι οι μαύροι διακόπτες δεν είναι τόσο σκληροί, εμένα μου φαίνονται μια χαρά και πιο σκληροί να ήταν ίσως ακόμα καλύτερα 

 

η ακρίβεια στη πληκτρολόγηση πάντως βελτιώνεται ΑΜΕΣΑ

 

IMG_20130621_173324_zps77a7175c.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρωματισμός είναι διαφορετικός από ότι στη φωτό του Κωτσόβολου βλέπω. Έχει πιο πολύ ασημί από μαύρο. Μου φαίνεται θα πάω σε ένα κατάστημα να 'υποκύψω" και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη φωτο μου σκαει φλας επανω του για αυτο φαινεται τιγκα ασημι, κανονικα ειναι περισσοτερο προς το ανθρακι θα ελεγα...

 

επισης ανεβαζω συντομα και βιντεο οπου συγκρινω ηχο αυτου με το Χ4 για να δειτε διαφορες 

 

στα αρνητικα του παντως θα βαλω οτι δεν εχει εξισου ομοιομορφο φωτισμο οπως το x4

 

και εκει τελειωνουν τα οποια αρνητικα σε σχεση με το Χ4



edit

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

qsis καλορίζικο καταρχήν :)

Eπειδή με ενδιαφέρει για γράψιμο ΜΟΝΟ και καθόλου Gaming, τι αίσθηση σου άφησε?

Να το τσακώσω ή να πάω σε brown όταν έρθουν τέλη Αυγούστου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ :-)  , ούτε μια ώρα δε το έχω οπότε δε μπορώ να έχω ολοκληρωμένη εικόνα

 

το μόνο που θα πω με βεβαιότητα είναι πως για μένα είναι πιο ακριβές γιατί δε πατάω εύκολα πράγματα κατά λάθος

 

επίσης παρόλο που δεν έχει τη tactile αίσθηση των μπλε και καφέ , έχει πολυ ανωτερο feedback από οποιδήποτε μεμβράνη, καταλαβαίνεις τι πατάς και τα πλήκτρα και εδώ ενεργοποιούνται στη μέση , οπότε δε χρειάζεται να τα πατάς μέχρι τέρμα 

 

από "σκληρότητα" όπως είπα δεν τα βλέπω πολύ σκληρά για τα δικά μου γούστα , δέν ξέρω κατά πόσο μπορεί να με κουράσουν μετά από πολύωρη χρήση.. αυτό θα το μάθω στη πράξη 

(επίσης δεν είναι ιδιαίτερα πιο σκληρά απο τα μπλε που προτείνονται συνήθως για πληκτρολόγηση , απλά λόγω του ότι είναι linear υποτίθεται ότι θα κουράσουν γιατί πρέπει να τα πας μέχρι κάτω, αλλά αυτό πιστεύω πως αν συνηθίσεις δεν είναι απαραίτητο να γίνεται) 

 

σε αυτή τη τιμή για μένα είναι καλή περίπτωση να δοκιμάσει κανείς ένα μηχανικό (που δε του λείπει τίποτα ,όπως σε άλλα κατώτερα μοντέλα και κανονικά κάνει 140 μην το ξεχνάμε αυτό ) και αν κάποιου δε του αρέσει πιστεύω ότι άνετα θα μπορέσει να το πουλήσει στα λεφτά που το πήρε για να μην πω και παραπάνω.. 

 

αα επίσης να πω ότι αναγνωρίζει μέχρι 6 πληκτρα ταυτόχρονα, θα δώ αν μπορεί με λογισμικό να γίνει κάτι για αυτό χωρίς να χρειαστεί ps2 , θα δω τι παίζει με το λογισμικό της cm που δεν έχω περάσει ακόμα. 

αν και τα 6 είναι υπεραρκετά μην κοροϊδευόμαστε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...