Προς το περιεχόμενο

H Nvidia παρουσιάζει την GTX 760 με τιμή $249


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Dragon age origins, steam, League of legends, skyrim και αλλα πολλά!

Εδώ δεν μας φτάνει η 580 θα μας φτάσει η 660M ? :P

 

Αξίζει να αντικαταστήσω την GTX 580 μου (ASUS DIRECTCUII cooler) με την GTX 760;

Οχι μην αλλάξεις αυτη την κάρτα.. και αν το κάνεις κάποια στιγμή από 770 και πάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 ΕΕ εντάξει τώρα, μη το ψοφάτε!!!! Σιγά μη κλείσει η amd, απορώ που τα σκέφτεστε αυτά, κάνα μπακάλικο της γειτονιάς σας είναι για να κλείσει?.. ΟΚ η άλλη έβγαλε το shield.. η amd όμως δεν βάζει το hardware για το καινούριο playstation? και πολλά άλλα βέβαια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ΟΚ η άλλη έβγαλε το shield.. η amd όμως δεν βάζει το hardware για το καινούριο playstation? και πολλά άλλα βέβαια..

το shield για πλάκα το πέταξα, πάει για φουλ αποτυχία όπως γενικά και όλη η nvidia στους arm 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το shield για πλάκα το πέταξα, πάει για φουλ αποτυχία όπως γενικά και όλη η nvidia στους arm 

Συμφωνώ όπως θα συμφωνήσω και για τα chipset που είχε βγάλει στο παρελθόν.. αλλά αυτό δεν μειώνει στο ελάχιστο την πρωτοκαθεδρία της στις κάρτες γραφικών..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αξιοπιστία και στις πωλήσεις. μην ξεχνάς επίσης ότι δεν την χαρακτηρίζει το VFM ..

Περίμενε τώρα με την σειρά 7xx το τρίτο 3μηνο να δούμε τι θα γίνει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω διαβάσει ούτε ένα reply που να λέει "επιτέλους πήγα σε amd και ησύχασα" αντιθέτως έχω διαβάσει πολλά που γράφουν ακριβώς το αντίθετο.. και για μένα αυτό μετράει.. τώρα το οτι είναι η ιδια GPU με εξελιγμένη υποστήριξη δεν μου λέει απολύτως τίποτα.. δεν με νοιάζει το όνομα της ούτε το χρώμα της.. πόσο καλά κάνει την δουλειά της με νοιάζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αξιοπιστία μιας εταιρίας κρίνεται από τα reply σε forum (και από ποιά άτομα κιόλας) δηλαδή από την όποια εικόνα μπορεί να χει κάποιος κιόλας.Που και πάλι αυτό δεν ισχύει γιατί τα ίδια θα δεις και για τους άλλους.

 

Ας είμαστε σοβαροί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...