Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και εκει που λεω οτι θα παρω το coolpad, ανοιγω το email μου και βλεπω το απο κατω...

 

http://clt.bmetrack.com/c/v?e=4D99C0&c=32ADD&l=8A84F16&email=Dk6CeN9qd4pmGwLZctUgcRaIw4W6c2hcNyIeD9VsXLU%3D&relid=C6EC15A

 

#με ταλανιζει

Και 183$ το to2c. Μάλλον ξεκίνησε να παίρνει το κατήφορο, κάνω λίγο υπομονή να του βγάλουν και fliptop γιατί χωρίς θήκη το βλέπω να γίνεται θρύψαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο χρυσο το zenphone ρε παιδια αλλα τι μπεζελ ειναι αυτα ? 148mm υψος ?

 

Εδώ δεν μπορείς να τα έχεις όλα στα ακριβά μοντέλα θα τα έχεις στα φθηνά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 183$ το to2c. Μάλλον ξεκίνησε να παίρνει το κατήφορο, κάνω λίγο υπομονή να του βγάλουν και fliptop γιατί χωρίς θήκη το βλέπω να γίνεται θρύψαλα.

Ενα review θελω.

Αυτο, τπτ άλλο...

 

=]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, επειδή με ενδιαφέρει να αγοράσω το zenfone 5, αν το πάρω απο minideal, με εγγύηση τι παιζει;

Το μινιντιλ ειναι το πιο αξιοπιστο τουλαχιστον σε επιστροφη προιοντος.

Μερικες φορες σου ζητανε κανα 20δολλαρο για τα εργατικα, αλλες παλι οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους!Ενδιαφερομαι για αγορα κινεζικου κινητου.Στα 220 ευρω υπαρχει κατι καλυτερο και πιο αξιοπιστο απο το xiaomi mi3?

Ευχαριστω για τον χρονο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα review θελω.

Αυτο, τπτ άλλο...

 

=]

http://sendy.merimobiles.com/w/Yr3LTMc0HuVmF2A6cQgytA/RpLwKhH2KzNkLnQIKXGr2A/1UOb892VEb5spDnEtjv5iDhgΤα έβαλε και το merimobiles στο διαφημιστικό του και μάλιστα και τα 2. Έχει και το "555" κουπόνι για -5$ 

Πέρασε καιρός μπορώ να πω αλλά μόλις παρατήρησα πως το mlais εκτός από την 3200 μπαταρία έχει και 13MP κάμερα στα ίδια λεφτά και τα 2 13 έχουν. Θέλω να πιστεύω πως είναι πραγματικά μιας και η CPU τα "σηκώνει"

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους!Ενδιαφερομαι για αγορα κινεζικου κινητου.Στα 220 ευρω υπαρχει κατι καλυτερο και πιο αξιοπιστο απο το xiaomi mi3?

Ευχαριστω για τον χρονο σας!

Το xiaomi mi3 είναι το καλύτερο σε αυτά τα λεφτά, αλλά δεν παίρνει κάρτα sd, οπότε αυτό μπορεί να σου είναι πρόβλημα. Περίμενε μερικές μέρες, γιατί μεθαύριο θα ανακοινώσει τις νέες της συσκευές η xiaomi και πιθανότατα θα πέσουν οι τιμές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το xiaomi mi3 είναι το καλύτερο σε αυτά τα λεφτά, αλλά δεν παίρνει κάρτα sd, οπότε αυτό μπορεί να σου είναι πρόβλημα. Περίμενε μερικές μέρες, γιατί μεθαύριο θα ανακοινώσει τις νέες της συσκευές η xiaomi και πιθανότατα θα πέσουν οι τιμές.

 

XIAOMI MI4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψαχνω κινεζικο δικαρτο κινητο στην τιμη των 150-200 ευρω.Πραγματικα εχω χασει την μπαλα.Μπορει καποιος να μου προτεινει καποια αξιοπιστα-δυνατα τηλεφωνα σε αυτην την τιμη?Η χρηση που θα κανω ειναι κυριως σερφαρισμα στο ιντερνετ,μουσικη καμια ταινια που και που και σπανιως κανα παιχνιδι.Τελος θελω οπωσδηποτε να εχει καλο gps.
Ευχαριστω για τον χρονο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο antelife εχει το iNew Youth V8 με 40$ εκπτωση και δωρο 16gb sd με κωδικο inew40. Βγαινει ~150 ευρω. Δεν ξερω βεβαια τι λεει αυτος ο εξαπυρηνος επεξεργαστης του, δεν τον εχω δει σε αλλη συσκευη.

 

Παιδια ψαχνω κινεζικο δικαρτο κινητο στην τιμη των 150-200 ευρω.Πραγματικα εχω χασει την μπαλα.Μπορει καποιος να μου προτεινει καποια αξιοπιστα-δυνατα τηλεφωνα σε αυτην την τιμη?Η χρηση που θα κανω ειναι κυριως σερφαρισμα στο ιντερνετ,μουσικη καμια ταινια που και που και σπανιως κανα παιχνιδι.Τελος θελω οπωσδηποτε να εχει καλο gps.
Ευχαριστω για τον χρονο σας!

 

Coolpad F1 120-130 ευρω (καλυτερο vfm αυτη τη στιγμη μαζι με το Elephone P2000 το οποιο ομως δεν ειναι αρκετα δοκιμασμενο)

Xiaomi Redmi Note 150-165 ευρω (5,5 ιντσες οθονη, μια χαρα για ταινιες)

Asus Zenfone 5 140-150 ευρω (ακουω τα καλυτερα τελευταια)

Φυσικα σου προτεινω να προτιμησεις τα εμπιστα καταστηματα (minideal, banggood, geekbuying ,etc)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με 170-180 ευρώ δεν υπάρχει κάποιο καλύτερο;ξέχασα να αναφέρω θέλωμέχρι5 ίντσες γιατί μετά απλά δεν μπαίνει στην τσέπη...ευχαριστώ για την Απάντηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μινιντιλ ειναι το πιο αξιοπιστο τουλαχιστον σε επιστροφη προιοντος.

Μερικες φορες σου ζητανε κανα 20δολλαρο για τα εργατικα, αλλες παλι οχι.

Εννοούσα αν θα έχω επισημη εγγύηση στην Ελλαδα απο την αντιπροσωπία αν το κινητό είναι αγορασμενο απο Κίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με 170-180 ευρώ δεν υπάρχει κάποιο καλύτερο;ξέχασα να αναφέρω θέλωμέχρι5 ίντσες γιατί μετά απλά δεν μπαίνει στην τσέπη...ευχαριστώ για την Απάντηση...

κοιτα καποιο xiaomi. Σιγουρα θα βρεις κατι που θα σου αρεσει. Redmi 1s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...