Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μα στη διεύθυνση που σου είπαν να το στείλεις δε το έστειλες ρε παλικάρι;

Τι αλλαγή θες να κάνεις;

Όλα τα κινέζικα έχουν άλλη διεύθυνση που στέλνουν και άλλη διεύθυνση για τις επιστροφές.

Προφανός αυτό γίνεται γιατί παίζει drop shipping.

 

Αν εσύ αποφασίζεις να επιστρέψεις ένα προϊόν σε άλλη διεύθυνση το μόνο που θα καταφέρεις είναι να μπλέξεις την κατάσταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να πάρω κινητό γύρω στο 50άρι και μου ψιλογυάλισε το Jiayu F1 . Tι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο μοντέλο ? Βγάζει ελαττώματα ? Επίσης θα έχω πρόβλημα με το 3G και γενικά το δίκτυο στην Ελλάδα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπ 'οτι είδα το Minideal θεωρείται αξιόπιστο site για παραγγελία . Πρέπει να τους στείλω email για να μου κάνουν τίποτα ρυθμίσεις ? βάζουν τίποτα extraδάκια στο πακέτο πχ θήκες ζελατίνες κτλ,γιατί σκοπεύω να παραγγείλω δύο ? 3G το WDCMA είναι κομπλέ για ευρώπη ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπ 'οτι είδα το Minideal θεωρείται αξιόπιστο site για παραγγελία . Πρέπει να τους στείλω email για να μου κάνουν τίποτα ρυθμίσεις ? βάζουν τίποτα extraδάκια στο πακέτο πχ θήκες ζελατίνες κτλ,γιατί σκοπεύω να παραγγείλω δύο ? 3G το WDCMA είναι κομπλέ για ευρώπη ε ?

Μην τα πάρεις και τα δύο μαζί. Το πακέτο θα γίνει μεγάλο και θα τραβήξει τα...αδιάκριτα βλέμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα εν ακινητο της μανας μου τελικα ειχε προβλημα με την καμερα μιλησα με email και μου ειχαν στειλει μια διευθυνση για να το στειλω εγω το εστειλα σαυτην την διυεθυνση εννοειτε φυσικα οτι ειχα ανοιξει claim στην Paypal αλλα δεν ξερω τη διευθυνση ειχε στο Payapal

 

εχω ομως ανοιχτω και ενα claim και για ενα tablet το οποιο εχει αυτην την διευθυνση

 

Qifeng Zeng Room 608 HaoQuan Building Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street Baiyun District Guangzhou China, Guangzhou, Guangdong Province 510400 China

 

ενω στο email για το κινητο μου ειχαν δωσει

 

zhuahai wan Room 608 HaoQuan Building Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street Baiyun District Guangzhou China, Guangzhou, Guangdong Province 510400 China

 

επισης στο site του banggood εχει μονο αυτο

 

Room 608 HaoQuan Building

Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street

Baiyun District

Guangzhou

China

 

Ρε συμφορουμίτες (vlahoskwn, και power_up και diplo που βέβαια προσφερθήκατε να βοηθήσετε), σε ποια περιοχή κατοικείτε; Μήπως πέρασε κανένα αεροπλάνο και σας ψέκασε πρόσφατα; Γιατί από τα μέρη μου καιρό έχει να περάσει οπότε έχουν περάσει τα συμπτώματα και βλέπω καλύτερα...

 

Μπροστά σας είναι, δεν το βλέπετε; Οι διευθύνσεις που δίνονται είναι όλες η ίδια και η αυτή, η μόνη διαφορά είναι το όνομα του υπαλλήλου που θα το παραλάβει στη συγκεκριμένη διεύθυνση!!! Προς τι όλη αυτή η αναστάτωση; Θέλει και ανάλυση το θέμα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημείωμα στο οποίο να λέω οτί κάνω δύο παραγγελίες ? Τα μεταφορικά με το ταχυδρομείο πόσο περίπου βγαίνουν ?

 

Ναι, ή με οποιονδηποτε αλλο τροπο πιστευεις οτι θα σπασει η παραγγελια στα δυο.  Πχ βαλε αλλη διευθυνση παραλαβης στο ενα απο τα δυο.  Μεταφορικα δεν εχει για τετοια ποσα, αρκει να μην επιλεξεις κουριερ (το οποιο ετσι κι αλλιως δεν θα το κανεις γιατι ειναι βεβαιο οτι το δεμα σου θα περασει τελωνειο και θα πληρωσεις καμποσα παραπανω μολις φτασει Ελλαδα).  Μπορείς να επιλέξεις Singapore Post πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι διευθύνσεις που δίνονται είναι όλες η ίδια και η αυτή, η μόνη διαφορά είναι το όνομα του υπαλλήλου που θα το παραλάβει στη συγκεκριμένη διεύθυνση!!! Προς τι όλη αυτή η αναστάτωση; Θέλει και ανάλυση το θέμα;

 

Ναι, αλλά άμα ο Qifeng Zeng είναι τσακωμένος με τον zhuahai wan και δε μιλάνε;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...