Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοούσα αν θα έχω επισημη εγγύηση στην Ελλαδα απο την αντιπροσωπία αν το κινητό είναι αγορασμενο απο Κίνα.

 

Σε καμία περίπτωση, εφόσον δεν εισάγεται ακριβώς το ίδιο μοντέλο στην Ελλάδα. Για να έχουν και spare parts δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια για το Jiayu G5s ποια ειναι η γνωμη σας?Το εχει κανεις να μου πει εντυπωσεις?Με χαλαει λιγο που μοιαζει με το iphone αλλα κατα τα αλλα μου φαινεται πολυ δυνατο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψαχνω 10αρι tablet, απαραιτητα με 3G και κατα προτιμηση quad η καλο dual, οχι απο τις γνωστες εταιρειες, οσο πιο οικονομικο γινεται. Εχω δει καποια στο amazon αλλα δεν κατεληξα καπου. Καμια προταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψαχνω 10αρι tablet, απαραιτητα με 3G και κατα προτιμηση quad η καλο dual, οχι απο τις γνωστες εταιρειες, οσο πιο οικονομικο γινεται. Εχω δει καποια στο amazon αλλα δεν κατεληξα καπου. Καμια προταση?

Cube x9 talk    μονοδρομος στης 9,7 :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 183$ το to2c. Μάλλον ξεκίνησε να παίρνει το κατήφορο, κάνω λίγο υπομονή να του βγάλουν και fliptop γιατί χωρίς θήκη το βλέπω να γίνεται θρύψαλα.

 

 

Ενα review θελω.

Αυτο, τπτ άλλο...

 

=]

 

κλεμενα απο τον αποπανω 

το κινητο ειναι εξαιρετικο για αυτα που ζηταει.

 

Δυστυχώς, παράγγειλα το coolpad την κυριακη. Δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: Αυτο εδω τι λεει , το εχει παρει κανεις??

Τουμπανο ειναι αλλα οχι απο το συγκεκριμενο μαγαζι. Αποψη μου, μη βιαζεσαι ωστοσο να το αγορασεις για να δεις τι ελαττωματα μπορει να εχει η πρωτη φουρνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ευρωπαικη αποθηκη ισχυει το ιδιο για dx;

γραφει οτι τα στελνει πιο γρηγορα απο εκει κ με τρακ πανω απο 30$.ςκανα κ εγω μια παραγγελια οχι κινητο ομως κ περιμενω να δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, έχω στα χέρια μου το Amoi 928W και Jiayu F1 απο το minideal και είμαι πολύ ευχαριστημένος απο τα κινέζικα κινητά. Τώρα έχω ένα φιλαράκι που θέλει και αυτός ένα κινέζικο στα 50Ευρω, έχετε κάτι να προτείνετε και αν γίνεται απο minideal;
Ευχαριστώ εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο είναι το καλύτερο κινητό στα 100 ευρώ από κινέζικο μαγαζί; κάποια πρόταση; 

http://www.vickmall.com/coolpad-7320-wcdma-smartphone-mtk6592-qcta-core-1-7ghz-with-5-5inch-ogs-ips-screen-13-0mp-1gb-ram-8gb-rom.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...