Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Εμένα με ενοχλεί πιο πολύ το ότι δεν έχουν θύρα για sd card. Δυνατά εργαλεία και ίσως να αξίζουν τα λεφτά τους αλλά για μένα είναι dealbreaker η έλλειψη αυτή. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εδω και ενα μηνα εχω παραγγειλει κινητο απο vickmall μεσω Singapore post. Το μονο αποτελεσμα που μου βγαινει ειναι οτι μπηκε στο πλοιο με προορισμο το Ισραηλ. Οταν τους εστειλα μου απαντησαν οτι καααποια στιγμη θα φθασει. Το θεμα ειναι οτι το PayPal με καλυπτει μονο για 45 ημερες. Ξερει κανεις τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και ενα μηνα εχω παραγγειλει κινητο απο vickmall μεσω Singapore post. Το μονο αποτελεσμα που μου βγαινει ειναι οτι μπηκε στο πλοιο με προορισμο το Ισραηλ. Οταν τους εστειλα μου απαντησαν οτι καααποια στιγμη θα φθασει. Το θεμα ειναι οτι το PayPal με καλυπτει μονο για 45 ημερες. Ξερει κανεις τι να κανω?

Την 43η-44η ημερα ανοιγεις claim στο paypal. Αν δεν εχει φτασει ως τοτε, θα δικαιωθεις αφου ακολουθησεις τις οδηγιες του paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα,το vickmall ειναι αξιοπιστο???εχω παραγγειλει ενα κινητο στις 10/9

και σημερα που βαζω το tracking number sto singpost μου λεει περιμενετε 24 ωρες

για να εμφανιστει η κατασταση του,στα ελτα φαινετε κανονικα...κλεισιμο απο IPS.

 

Yπαρχει κανενας οδηγος για το πως κανουμε claim η dispute???ειναι η δευτερη αγορα απο κινα

και ανησυχω γιατι δεν ειναι για μενα το κινητο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα,το vickmall ειναι αξιοπιστο???εχω παραγγειλει ενα κινητο στις 10/9

και σημερα που βαζω το tracking number sto singpost μου λεει περιμενετε 24 ωρες

για να εμφανιστει η κατασταση του,στα ελτα φαινετε κανονικα...κλεισιμο απο IPS.

 

Yπαρχει κανενας οδηγος για το πως κανουμε claim η dispute???ειναι η δευτερη αγορα απο κινα

και ανησυχω γιατι δεν ειναι για μενα το κινητο...

 

Απο τα πιο αξιόπιστα καταστήματα, μην ανησυχείς εφόσον είσαι στο κλεισιμο απο IPS , είσαι σε καλό δρόμο,

dispute γιατι να κάνεις ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα πιο αξιόπιστα καταστήματα, μην ανησυχείς εφόσον είσαι στο κλεισιμο απο IPS , είσαι σε καλό δρόμο,

dispute γιατι να κάνεις ? 

επειδη δεν γνωριζω πως γινετε το dispute-claim για αυτο ρωταω,λεω αν σε καμια περιπτωση στραβωση κατι μην ψαχνω τελευταια στιγμη.τωρα ησυχασα λιγο που μου ειπες πως ειναι απο τα πιο αξιοπιστα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wait να βγάλουν 6595 οι coolpad, xiaomi κτλ. Αυτοί θα ρίξουν τις τιμές πιστεύω.

http://www.talkandroid.com/220445-xiaomi-redmi-note-successor-to-pack-a-mediatek-mt6595-octa-core-chipset/

 

Add To Basket -> Add Address -> Check out with Paypal

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη δεν γνωριζω πως γινετε το dispute-claim για αυτο ρωταω,λεω αν σε καμια περιπτωση στραβωση κατι μην ψαχνω τελευταια στιγμη.τωρα ησυχασα λιγο που μου ειπες πως ειναι απο τα πιο αξιοπιστα :-)

 

45 μερες έχεις περιθώριο για dispute , οποτε υπομονή  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εδω και ενα μηνα εχω παραγγειλει κινητο απο vickmall μεσω Singapore post. Το μονο αποτελεσμα που μου βγαινει ειναι οτι μπηκε στο πλοιο με προορισμο το Ισραηλ. Οταν τους εστειλα μου απαντησαν οτι καααποια στιγμη θα φθασει. Το θεμα ειναι οτι το PayPal με καλυπτει μονο για 45 ημερες. Ξερει κανεις τι να κανω?

Την 43η-44η ημερα ανοιγεις claim στο paypal. Αν δεν εχει φτασει ως τοτε, θα δικαιωθεις αφου ακολουθησεις τις οδηγιες του paypal.
Εννοεις φανταζομαι οτι απλα θα παρω τα λεφτα μου πισω. Το θεμα ειναι οτι θα χασω το κινητο. Υπαρχει καποια επιλογη οπως στο aliexpress που να επεκτεινει την προστασια για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μια χαρα, αν και δεν ειμαι σιγουρος για το αν θα εχει sd card

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις φανταζομαι οτι απλα θα παρω τα λεφτα μου πισω. Το θεμα ειναι οτι θα χασω το κινητο. Υπαρχει καποια επιλογη οπως στο aliexpress που να επεκτεινει την προστασια για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα?

Οχι 45 μερες και μετα "ο θεος μαζι σου".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα, αν και δεν ειμαι σιγουρος για το αν θα εχει sd card

Για να βγαίνει με επιλογές σε GB σίγουρα όχι. Αλλά το 64GB λέει 191 ευρώ εεε θέλω να πιστεύω κάνα 250ρι στους resellers ίσως και λιγότερο, αφού 280 και κάτι έχουν τα θηρία (16GB βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εννοεις φανταζομαι οτι απλα θα παρω τα λεφτα μου πισω. Το θεμα ειναι οτι θα χασω το κινητο. Υπαρχει καποια επιλογη οπως στο aliexpress που να επεκτεινει την προστασια για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα?

Οχι 45 μερες και μετα "ο θεος μαζι σου".
Οποτε τι προτεινετε, να περιμενω να ερθει και ας χασω την προστασια η' να κανω dispute μια μερα πριν?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...