Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πριν 5 λεπτά το είχαν στα 35€. έφτασα μέχρι το checkout κι τότε το πήγε στα 76€ και τώρα που ξαναμπαίνω λέει ότι έλειξε η προσφορά.

 

 

Έχω απλά την εντύπωση πως το reportspam είχε ένα και μοναδικό κομμάτι cubot s168 στα xmass offer με $44...

 

 

κάτι τέτοιο πρέπει να γίνεται γιατί και στο black friday το ίδιο έκανε μόλις πήγαινες για checkout άλλαζε η τιμή και με refresh σου έλεγε ότι δεν έχει άλλο stock...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πρόσεξα πάντως πως το Xiaomi Powerbank 10400Mah το έχουν 10 ευρά στο efox http://www.efox-shop.com/xiaomi-5v-2a-10400mah-powerbank-portable-batterie-ladegerat-fur-smartphone-tablet-g-296513 όπως και τα piston 13 http://www.efox-shop.com/original-xiaomi-kopfhorer-mit-fernbedienung-und-mikrofon-fur-xiaomi-smartphone-und-tablet-pc-g-293612 χάνω κάτι?

 

Ναι χάνω 7.50 ευρώ μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το efox γιατί ήθελε λογαριασμό για να κάνεις παραγγελία; Το reportspam μια χαρά έκανες χωρίς λογαριασμό. Τσάμπα έχασα χρόνο με τις μαλακίες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά μας δουλεύει το e-fox 30 δεύτερα πριν ανοίξει η πώληση εξαντλήθηκε το στοκ 50 κομμάτια :P

xoxo ναι και εγώ το κοίταξα λίγο αλλά για γέλια. Μη κοιτάς το χρονόμετρο που έχουν από κάτω. Αν πήγες σύμφωνα με αυτό την έχασες τη μπάλα. Πάει τελείως λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναιιιι!!!Αυτη τη φορά ήμουν πιο τυχερος από τη "Μαύρη" Παρασκευή και τη Cyber Monday...inew v3 plus στα 71 ευρω με τα έξοδα αποστολής από το e-fox..αυτή τη φορά δεν με πέταξε εκτός, μόλις το έβαλα στο καλάθι ολοκληρώθηκε κανονικά η παραγγελία! Η βλακεία είναι ότι τελικά για την κοπέλα μου πήρα προχθές το zte v5 από το vickmall, αλλά αφού το κατάφερα και μπήκε στο καλάθι σήμερα και μου δινε επιλογή να συνεχιστεί κανονικά η παραγγελία δεν μπόρεσα να αντισταθώ...οχι τίποτα άλλο, ήμουν σίγουρος ότι αυτές οι προσφορές ήταν ενα μεγάλο ψέμα..

 

8

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναιιιι!!!Αυτη τη φορά ήμουν πιο τυχερος από τη "Μαύρη" Παρασκευή και τη Cyber Monday...inew v3 plus στα 71 ευρω με τα έξοδα αποστολής από το e-fox..αυτή τη φορά δεν με πέταξε εκτός, μόλις το έβαλα στο καλάθι ολοκληρώθηκε κανονικά η παραγγελία! Η βλακεία είναι ότι τελικά για την κοπέλα μου πήρα προχθές το zte v5 από το vickmall, αλλά αφού το κατάφερα και μπήκε στο καλάθι σήμερα και μου δινε επιλογή να συνεχιστεί κανονικά η παραγγελία δεν μπόρεσα να αντισταθώ...οχι τίποτα άλλο, ήμουν σίγουρος ότι αυτές οι προσφορές ήταν ενα μεγάλο ψέμα...

 

8

ψέμα δεν είναι, μάχη με τα milliseconds είναι :P

 

Όταν σου έρθει μας λες τι καταφέρνει με αυτή τη τρομακτικά μικρή μπαταρία.

Επεξ/σία από kamui
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτές τις προσφορές πρέπει να πληρώσεις επί τόπου ή μπορείς να το έχεις στο καλάθι και να πληρώσεις την άλλη μέρα πχ;

Υποτίθεται ότι μπορείς να το έχει για 1 ώρα στο καλάθι μετά άκυρο. Αλλά ακόμη και αυτό δεν νομίζω πως ισχύει.

 

2. Each customer can only order one half-price phone (αυτό είναι ψέμα, μπορείς και 2ο εφόσον πληρώσεις το 1ο, μιας και το έκανα στα black fridays), and the bill will automatically be cancelled without paying in 60 minutes.

 

Όσοι είσαστε οπαδοί του Moto G, στο Amazon για 149$!

http://www.amazon.com/Motorola-Moto-2nd-generation-Unlocked/dp/B00MWI4HW0

Πλέον με το ZTE V5 redbull 2GB στην νέα του τιμή δεν ξέρω αν λέει το Moto G. To link σου είναι από amazon.com οπότε + μεταφορικά + τελωνείο 100%. Τώρα δεν ξέρω αν παίζει ή φάση που δίνεις κάτι $$$ παραπάνω και περνάει τελωνείο (στο καλύπτουν?) δεν ξέρω δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.

 

Τέλος μία ενδιαφέρουσα λίστα για τα επερχόμενα ΜΤ6752 κινητά. Προβλέπετε το νέο trend SoC

http://www.gizchina.com/2014/12/09/listed-18-64bit-mt6752-lte-phones-coming-next-weeks/

Το Jiayu S3 αν πράγματι βγει με τη τιμή που λένε θα σαρώσει. Το καλό είναι πως ως τώρα δεν βλέπεις σε κανένα μπαταρία < 2500Mah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε με΄ρα έχει από μία προσφορά? έτσι φαίνεται


Ναιιιι!!!Αυτη τη φορά ήμουν πιο τυχερος από τη "Μαύρη" Παρασκευή και τη Cyber Monday...inew v3 plus στα 71 ευρω με τα έξοδα αποστολής από το e-fox..αυτή τη φορά δεν με πέταξε εκτός, μόλις το έβαλα στο καλάθι ολοκληρώθηκε κανονικά η παραγγελία! Η βλακεία είναι ότι τελικά για την κοπέλα μου πήρα προχθές το zte v5 από το vickmall, αλλά αφού το κατάφερα και μπήκε στο καλάθι σήμερα και μου δινε επιλογή να συνεχιστεί κανονικά η παραγγελία δεν μπόρεσα να αντισταθώ...οχι τίποτα άλλο, ήμουν σίγουρος ότι αυτές οι προσφορές ήταν ενα μεγάλο ψέμα..

 

8

ζηλεψα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μι3 ειναι εργαλειο,αν θες το παιρνεις σε ολα καλο,αλλα θελω να δοκιμασω κτο μχ3..

 

σε λίγες μέρες κιεγω θα παραγγειλω μαλλον..

 

τα nubia,διαβαζοντας στο myphone ειχα πει να μην ασχοληθω,δεν θυμαμαι ακριβως τι ειχα διαβασει.

Άρα το Meizu  και το Xiaomi αντίστοιχα? Πάντως δεν είδα αρνητικά σχόλια για το z7 στο myphone. Ίσα,ίσα που είναι ένας dev που το έχει κάνει να πετάει.. Αλλά το θέμα είναι τι γίνεται μόλις σταματήσει αυτός να ασχολείται?Το Xiaomi έχει πολυ μεγαλύτερο community και έχει και μεγαλύτερη μπαταρία....Οπότε νομίζω οτί κατέληξα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...