Προς το περιεχόμενο

[Gaming/Headset] NATEC NSG-0313 GENESIS H33 9.90 € @e-shop [expired]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά πρόλαβα και παρέλαβα.

 

Δεν θα πω κάτι διαφορετικό. Το σετάκι για 10€ είναι οκ! Αυτοί που δεν έχουν παραλάβει ας μην περιμένουν και πολλά. Απλά θα κάνουν τη δουλειά τους. Τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρέλαβα και εγώ σήμερα.

Δε μπορώ να πω οτι είμαι και πολύ ευχαριστημένος..Η κατασκευή δε φαίνεται πολύ γερή,και πιστεύω οτι δε θα αντέξουν πάνω απο 6 μήνες.

Όσο για τον ήχο είναι μέτριος,με πολλά μπάσα.

 

Πάντως είναι άνετα και ξεκούραστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω εαν το παρατηρησε καποιος,στα μεγαλα κεφαλια δεν εχει καλη εφαρμογη και μονο το ενα αυτι καλυπτεται κανονικα και αλλο μισο,αλλα εαν βαλει το κοκκαλο στο πισω μερος του κεφαλιου δεν υπαρχει προβλημα.Τονιζω για 10 ευρω που πληρωσαμε ολοι μας ειναι ενα τιμιο headset.Τωρα σε κανα εξαμηνο που θα βαλω κανα φραγκο στην ακρη θα παρω κατι καλο,αλλα προς ωρας στο world of tanks με καλυπτει και με το παραπανω.Εαν θελουμε μπορουμε να βρουμε ελατωματα πολλα αλλα για λεφτα τους ειναι αρκετα καλα.Το δευτερο set moliw shmera to parelaba.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να μιλάς για πολύ μεγάλα κεφάλια

 

το δικό μου πάντως που δεν είναι και από τα πιο μικρά, είναι οκ στη προτελευταία μεγαλύτερη θέση (στη θέση 5 και πάει μέχρι 4)

 

με ξένισε λίγο ότι είναι σχετικά σφιχτά, αλλά μετά από λίγη ώρα τα συνήθισα και δε θα έλεγα ότι με κούρασαν τόσο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οσους δεν προλαβαν, εχει και αυτα τα natec, "προσφορα" στα 7 ευρω:

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.572096

 

σχεδόν τα ίδια είναι απλά αλλάζει το μικρόφωνο ... 15 ευρώ ; ούτε καν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...