Προς το περιεχόμενο

[Gaming/Headset] NATEC NSG-0313 GENESIS H33 9.90 € @e-shop [expired]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ το ήθελα (και το θέλω)  επειδή έχει φθαρεί το καλώδιο των ακουστικών μου και θέλουν αλλάγη γιατί έχω κάτι διακοπές στον ήχο ώρες ώρες 

 

αν δε μου κάτσει ίσως πάω σε πιο καλό headset αργότερα.. αλλά θα ήθελα να παραλάβω να κάνω τη δουλειά μου

 

μπορώ να ελπίζω από τη στιγμή που έχω παραγγείλει εδώ και 5-6 μέρες ή μπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όσοι παρήγγειλαν πριν γράψει ότι εξαντλήθηκε δεν νομίζω να μην παραλάβουν καθώς έλεγε ότι θα παραλάβουν καινούργια παρτίδα άπλα μάλλον εξαντλήθηκε και αυτή η παρτίδα πριν καν έρθει.
ps: δοκίμασα το razer surround και δουλεύει άψογα με τo headset

Επεξ/σία από bloodmaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι παρήγγειλαν πριν γράψει ότι εξαντλήθηκε δεν νομίζω να μην παραλάβουν καθώς έλεγε ότι θα παραλάβουν καινούργια παρτίδα άπλα μάλλον εξαντλήθηκε και αυτή η παρτίδα πριν καν έρθει.

ps: δοκίμασα το razer souround και δουλεύει άψογα με τo headset

 

τι ακριβώς κάνει αυτό; και σε τι βοηθάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανει τον ηχο 7.1 surround ας πουμε αν παιζεις ενα παιχνιδι και ακουστει ενας ηχος που στο παινχιδι ειναι πισω σου τον ακους και εσυ σαν ναι ειναι πισω σου.δοκιμασε το θα δεις μεγαλη διαφορα στον ηχο στα games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ακόμα περιμένουμε

 

 

Υποβολή Παραγγελίας - 30/06/13

 

Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας - 01/07/13

 

Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων - 01/07/13

 

Συγκέντρωση Προϊόντων - σε εξέλιξη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το κάνει μια χαρά η κάρτα ήχου μου πάντως, δεν έχω παράπονο 

ουσιαστικα το προγραμματακι αυτο δημιουργει μια εικονικη καρτα ηχου που κανει ακριβως αυτην την δουλεια.αν καποιος δεν εχει καλη καρτα ηχου βαζει αυτο και κανει την δουλεια του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια ειναι τα ακουστικα ηδικα για 10ευρο...καλα εκανα και τα αγορασα...στην αρχη ειχα καποα προβλημα αλλα λογικα ηταν με τα driveers hxoy...παντως ειναι ελαφρια δεν με ενοχλου...μεγαλα χωραει ολο το αυτι μεσα και εινια μαλακα δεν πονανε ακομα και οταν τα φοραω ορες...ενταξει κομπλε ο ηχος δεν ειναι και τοσο δυνατος αλλα για 10ευρο δεν ειναι καθολου ασχημος!!παντος πιο δυνατος απο αλλα ακουστικα με 20 ευρο!! και πιο καθαρος...το μικροφονο δεν το δοκιμασα ακομα..αλλα με ενα τεστ ηχογραφησης που εκανα δουλευε κομπλε !!

(εντομεταξυ ειδα εχουνε βγαλει αυτα τα ακουστικα απο την προσφορα και βαλανε καποια αλλα ??
http://www.e-shop.gr/product?id=PER.572138&sid=1 ) τους τελιωσανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια ειναι τα ακουστικα ηδικα για 10ευρο...καλα εκανα και τα αγορασα...στην αρχη ειχα καποα προβλημα αλλα λογικα ηταν με τα driveers hxoy...παντως ειναι ελαφρια δεν με ενοχλου...μεγαλα χωραει ολο το αυτι μεσα και εινια μαλακα δεν πονανε ακομα και οταν τα φοραω ορες...ενταξει κομπλε ο ηχος δεν ειναι και τοσο δυνατος αλλα για 10ευρο δεν ειναι καθολου ασχημος!!παντος πιο δυνατος απο αλλα ακουστικα με 20 ευρο!! και πιο καθαρος...το μικροφονο δεν το δοκιμασα ακομα..αλλα με ενα τεστ ηχογραφησης που εκανα δουλευε κομπλε !!

 

(εντομεταξυ ειδα εχουνε βγαλει αυτα τα ακουστικα απο την προσφορα και βαλανε καποια αλλα ??

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.572138&sid=1 ) τους τελιωσανε?

 

πολυ χειρότερα αυτά και εμφανισιακά πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...