Προς το περιεχόμενο

[Gaming/Headset] NATEC NSG-0313 GENESIS H33 9.90 € @e-shop [expired]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τωρα μολις πηρα τηλ και μου ειπαν οτι σημερα περιμενουν παραλαβη !! μεχρι παρασκευη 8α το εχω μου ειπαν !! ηρακλειο κρητης ειμαι και εκανα παραγγελια 2\7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα μολις πηρα τηλ και μου ειπαν οτι σημερα περιμενουν παραλαβη !! μεχρι παρασκευη 8α το εχω μου ειπαν !! ηρακλειο κρητης ειμαι και εκανα παραγγελια 2\7

 

Δεν θέλω να σε αποθαρρύνω αλλά και σε εμένα έτσι έλεγαν για έναν εκτυπωτή που είχα παραγγείλει και την 3η εβδομάδα απλά τους το ακύρωσα. Αναμένω κι εγώ παραλαβή όπως και να χει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω έκανα και μια άλλη παρεγγελια στο ενδιαμεσο και τώρα μου έσκασε sms να πάω να παραλάβω κάτι.. το ερώτημα είναι τι είναι αυτό το κάτι :lol:

 

μάλλον θα είναι η δεύτερη παρεγγελία μου, μιας και ήταν διαθέσιμο στα κεντρικά τους 

 

το headset βλέπω να το κλαίνε οι ρέγγες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαθέσιμο πλέον; κοροϊδία δηλαδή όταν μου παν δεν γίνεται να μου το αλλάξουν το χαλασμένο που μου είχαν στείλει γτ τελειώσαν τα κομμάτια και τώρα λέει πάλι διαθέσιμο; . παω για κραξιμο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά χθες μου έστειλαν να πάρω ένα χειριστήριο xbox που είχα παραγγείλει , τώρα πριν από λίγο μου ξανάστειλαν και σκέφτομαι μήπως είναι λάθος ή είναι τελικά το headset 

 

παρέλαβε κανείς αυτές τις μέρες; 

 

το σκέφτομαι να παραλάβω ή να πάω για κάτι καλύτερο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ! Προχώρησε στο επόμενο στάδιο η παραγγελία μου (τιμολόγηση). Λογικά αύριο θα μου έρθει μήνυμα να παραλάβω. Λέω να παραλάβω μιας και... 10 ευρώ είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κι εμένα προχώρησε τώρα που το τσέκαρα οπότε μάλλον για το headset είναι το sms , θα το σκεφτώ και αν είναι πάω άυριο, σήμερα δεν προλαβαίνω έτσι κι αλλιώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...