Προς το περιεχόμενο

[Gaming/Headset] NATEC NSG-0313 GENESIS H33 9.90 € @e-shop [expired]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και γω τα χα αγοράσει πριν μερικούς μήνες στα 10€. Ποιοτικά ο ήχος είναι μέτριος ειδικά τα μπάσα χάλια. Ηχομόνωση απλά καμία, ένταση ήχου μέτρια. Έπειτα από λίγη χρήση το βύσμα χάλασε (δεν μπορώ να καταλάβω πως και γιατί) και όταν το συνδέω πρέπει να το κουνήσω ώστε να βρω την κατάλληλη θέση για να μην παραμορφώνει ο ήχος. 

Τα hands free που έχω από samsung κινητό είναι ποιοτικότερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην παραλάβω δηλαδή;  :wacko:

Κοίτα με 10€ μην περιμένεις πολλά. Αν θες κάτι φθηνό πάρτα, ουτως ή άλλος σε αυτά τα χρήματα δεν νομίζω να υπάρχουν καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην παραλάβω δηλαδή;  :wacko:

O παππους μου ελεγε, το φτηνο πραμα, το τρωει η κουρουνα (κουρουνα/κουρκουνα, κατι τετοιο, ουτε που ξερω τι ειναι, μηπως καποιο πτηνο?).

 

Mια φιλη μου λεει, το φθηνο ειναι πιο ακριβο, γιατι το αγοραζεις και 2 και 3 φορες (κ καλα θα χαλασει κ θα ξαναπαρεις).

 

Εε, μετα απο αυτα, δεν μενει τιποτε να πω και εγω ο χαζος.

:-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα στειλει τα ακουστικα πισω γιατι τα παρελαβα με προβλημα κ σημερα μου ηρθε μηνυμα

 

E-SHOP.GR TMHMA SERVICE: ΣAΣ ENHMEPΩNOYME OTI TO ΠPOION ME KΩΔIKO PER.******ΠIΣTΩΘHKE ΣTA 9.90EURO, ΠOΣO ΠOY MΠOPEITE NA ΣYMΨHΦIΣETE ME NEA ΠAPAΓΓEΛIA

 

Τι σημαινει αυτο; δεν θα μου στειλουν αλλο ;

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

 

Edit: τελικα λογω εξαντλησης παιρνω τα χρηματα πισω...... ΗΜΑΡΤΟΝ φαντασου να μην ειχα παραγγειλει απο τους πρωτους

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως τρελή γκαντεμιά , ανέβασα την προσφορά και τελικά μόνο εγώ δεν πήρα :X  ! αυτό που πήρα βγήκε ελαττωματικό και πλέον δεν έχουν να το αλλάξουν και παίρνω τα λεφτά πίσω -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα στειλει τα ακουστικα πισω γιατι τα παρελαβα με προβλημα κ σημερα μου ηρθε μηνυμα

 

E-SHOP.GR TMHMA SERVICE: ΣAΣ ENHMEPΩNOYME OTI TO ΠPOION ME KΩΔIKO PER.******ΠIΣTΩΘHKE ΣTA 9.90EURO, ΠOΣO ΠOY MΠOPEITE NA ΣYMΨHΦIΣETE ME NEA ΠAPAΓΓEΛIA

 

Τι σημαινει αυτο; δεν θα μου στειλουν αλλο ;

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

 

Edit: τελικα λογω εξαντλησης παιρνω τα χρηματα πισω...... ΗΜΑΡΤΟΝ φαντασου να μην ειχα παραγγειλει απο τους πρωτους

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

Δεν πηρες για την ακριβεια τα λεφτα σου πισω.

Απλα με τον τροπο τους σε κανανε να τους δωσεις λεφτα και να αναγκαστεις να ψωνισεις κατι πιο ακριβο για να "παρεις" τα λεφτα σου στην ουσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πολυ σωστα. Και το παοκι.

 

Ειχες πει οτι εκανες νεα παραγγελια οταν ειδες το προβλημα. Πως εκανες παραγγελια σε εξαντλημενο προιον; Αν δεν ηταν εξαντλημενο γιατι δεν στο εστειλαν το 2ο;

 

Οπως και να εχει μην δεχθεις πιστωτικο, απαιτησε τα χρηματα σου πισω, στο χερι. Αν πληρωσες μετρητα ζητα πισω μετρητα. Ειναι νομιμο δικαιωμα και στην περιπτωση σου (DOA).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...