Προς το περιεχόμενο

[Gaming/Headset] NATEC NSG-0313 GENESIS H33 9.90 € @e-shop [expired]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η ποιότητα κατασκευής είναι καλή όπως και ο ήχος, επειδή και το 10 ευρώ για πολλούς εδώ είναι δύσκολο να το δώσουν γι αυτό το αναλύουμε φίλος. Για μένα είναι μια χαρά άνετα βέβαια δεν κοιμάμαι με αυτά για να πω την αλήθεια.

Δεν απαξιω τα 10 ευρω αλλα μιλαμε για ακουστα τα 10 ευρω δεν ειναι υπερβολη...

 

Και τα παιδια το αναλυουν τοσο ποσο γιατι θελουν με τα λεφτα που θα δωσουν να παρουν μαξ δυνατοτητες που δινει οποιαδηποτε εταιρεια! Αυτο κοιτανε οπως εχω καταλαβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν απαξιω τα 10 ευρω αλλα μιλαμε για ακουστα τα 10 ευρω δεν ειναι υπερβολη...

 

Και τα παιδια το αναλυουν τοσο ποσο γιατι θελουν με τα λεφτα που θα δωσουν να παρουν μαξ δυνατοτητες που δινει οποιαδηποτε εταιρεια! Αυτο κοιτανε οπως εχω καταλαβει.

 

ισχύει, απλά ακόμα και τα 10 ευρώ δεν αξίζει να τα πετάξεις, για αυτό γίνονται όλες αυτές οι ερωτήσεις πιστεύω. σαφώς και τα 10 ευρώ δεν είναι ένα τεράστιο ποσό, απλά όσο ρωτάς μαθαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα μολις απο eshop καλλιθεας.εκ πρωτης οψης πολυ καλα μου φαίνονται, καλη ποιότητα κατασκευής και πολύ καλός ήχος. δεν ειναι κουραστικα στο κεφαλι και αυτο που μαρεσει παρα πολυ ειναι το καλωδιο που ειναι sleeved.για μονο 10 ευρω που εχουν εξιζουν φουλ κατα την γνωμη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα μολις απο eshop καλλιθεας.εκ πρωτης οψης πολυ καλα μου φαίνονται, καλη ποιότητα κατασκευής και πολύ καλός ήχος. δεν ειναι κουραστικα στο κεφαλι και αυτο που μαρεσει παρα πολυ ειναι το καλωδιο που ειναι sleeved.για μονο 10 ευρω που εχουν εξιζουν φουλ κατα την γνωμη μου

 εχει στο καλωδιο volume control?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχει.δεν εχει κουμπακι Mute για το μικροφωνο αλλα μικρο το κακο

να πουμε επισης οτι το καλωδιο ειναι πολυ καλο και μεγαλο σε μηκος+ειδικο πλαστικο στην ενωση του ηχειου , εγω προσωπικα το εχω το κουτι μου 2 ραφια πανω απ την οθονη μου και το καλωδιο το εχω περασμενο πισω απ το επιπλο και εχω +40cm ακομα .

Οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να το κοψουμε απο καμια αποτομη κινηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα μολις απο eshop καλλιθεας.εκ πρωτης οψης πολυ καλα μου φαίνονται, καλη ποιότητα κατασκευής και πολύ καλός ήχος. δεν ειναι κουραστικα στο κεφαλι και αυτο που μαρεσει παρα πολυ ειναι το καλωδιο που ειναι sleeved.για μονο 10 ευρω που εχουν εξιζουν φουλ κατα την γνωμη μου

 

To ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ηχος το συγκρινες με τι ακριβως ? Σορρυ παιδες αλλα μερικοι θα με τρελανετε εδω μεσα. Αν καποιος μου πει βγαζουν ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ηχο για τα 10ε τοτε οκ δεκτον. Αν καποιος μου πει βγαζουν ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ηχο κοντρα στα ακουστικα που ειχα των 5ε η των 20ε παλι οκ δεκτον. Αλλα Γενικα βγαζουν ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ηχο νομιζω ειναι υπερβολη. Αν Γενικα ενα ζευγαρι ακουστικα απο μια αγνωστη πολωνεζικη η τσεχικη εταιρειουλα βγαζουν γενικα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ηχο στα 10ε τοτε τα SONY των 50ε θα πρεπει να βγαζουν Τελειο ηχο, τα Sennheiser των 100ε Θεσπεσιο ηχο, τα AIAIAI των 200ε Θεικο ηχο κλπ κλπ κλπ κλπ......

 

Καλο θα ηταν να προσδιοριζουμε ακριβως τι εννοουμε με παραδειγματα αν γινεται αυτο ειναι ολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειχα καποιο αλλο headset για να σ πω ξερεις σε σχεση με αυτο ειναι καλυτερα χειρότερα κτλ. προφανως και τα πιο ακριβα θα βγαζουν πολυ καλυτερο ηχο δεν αντιλέγω .αλλα για τα δικα μου στανταρ ο ηχος τους μου φαινετε πολυ καλος(ξαναλεω πως δεν ειχα καποιο αλλο headset για να εχω μετρο σύγκρισης) προφανως και αμα αγοραζω κατι πιο ακριβο θα ειχε και καλυτερο ηχο.εχει σημασια τι μετρο σύγκρισης εχει ο καθενας.αλλα κατα την γνωμη μου για το κοστος τους ο ηχος που εχουνε ειναι πολυ καλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλο θα ηταν να προσδιοριζουμε ακριβως τι εννοουμε με παραδειγματα αν γινεται αυτο ειναι ολο.

 

Είναι προφανές οτι όταν λες πολύ καλό ήχο μιλάς για τα χρήματα που έδωσες.. και σε λογικά πλαίσια παρόμοιας κατηγορίας.

Όταν αγοράσεις ένα fiat 500 και πεις έχει πολύ καλά κρατήματα εννοείται οτι δεν το συγκρίνεις με μια Ferrari.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι προφανές οτι όταν λες πολύ καλό ήχο μιλάς για τα χρήματα που έδωσες.. και σε λογικά πλαίσια παρόμοιας κατηγορίας.

Όταν αγοράσεις ένα fiat 500 και πεις έχει πολύ καλά κρατήματα εννοείται οτι δεν το συγκρίνεις με μια Ferrari.

κάποιοι μάλλον θέλουν ferrari με 10Ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι προφανές οτι όταν λες πολύ καλό ήχο μιλάς για τα χρήματα που έδωσες.. και σε λογικά πλαίσια παρόμοιας κατηγορίας.

Όταν αγοράσεις ένα fiat 500 και πεις έχει πολύ καλά κρατήματα εννοείται οτι δεν το συγκρίνεις με μια Ferrari.

 

Τιποτα δεν "εννοειται" φιλε μου.....Μακαρι να ηταν ετσι φυσικα, θα απλοποιουνταν πολυ τα πραγματα αλλα οταν ο κοσμος βλεπει ενα αοριστο εχει "ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΗΧΟ" η εχει "ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΗΜΑΤΑ" φυσικα και θα το εκλαβει ως γενικα και οχι ως ειδικα, τουλαχιστον ενα μερος αυτου του κοσμου.

 

Εν κατακλειδι εχουν καλο ηχο για τα 10ε, νομιζω αυτο καλυπτει τους παντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δε καταλαβαίνω γιατί κολλάς με τις διατυπώσεις; εννοείται ότι μιλάει σε συνάρτηση με το κόστος, δε νομίζω να υπέθεσε κανείς το αντίθετο

Επεξ/σία από qsis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ειχα παρει πριν μηνες παλι σε προσφορα 9.90.. η αληθεια ειναι οτι οταν ηταν καινουρια εσφιγγαν λιγο το κεφαλι και σε επιανε πονοκεφαλος αλλα εχουν ανοιξει πλεον (τα φοραει ο γουρουνοκεφαλος ο αδερφος μου λογικο ειναι να ανοιξουν) και τωρα ειναι κομπλε..   οποτε να εχετε υποψιν οτι ενα στρωσιμο το θελουν.. επισης στην συσκευασια εχει και ενα καρφι απο 3.5 σε πιο χοντρο 6.5 νομιζω αλλα ειναι αχρειαστο.. τιμια τιμη τα 10ε αλλα για 20αρικο δεν αξιζουν με τπτ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...