Προς το περιεχόμενο

Γυμνισμός. κάνετε;


Πιγκάλ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

αν η άλλη έχει κορμάρα καλά κάνει. την καμαρώνουμε.

τόσο πολύ σας ενοχλεί;

Αν δεν έχει;

Βασικά εμείς οι μη μυημένοι αναπόφευκτα το πάμε στο σεξουαλικό. Ομως, οι περισσότεροι γυμνιστές (στη Βόρεια Ευρώπη) έχουν μεγαλώσει και σε αντίστοιχο περιβάλλον, οπότε δε σκέφτονται με τη λογική των υπολοίπων μας. Δε τους φαίνεται περίεργη σα συνήθεια και δεν υπάρχει γι αυτούς κάποιος λόγος να ντραπούν. Οπως κι εμείς δε νιώθουμε την ανάγκη να κρύψουμε το πάνω μέρος του σώματος μας στη παραλία, έτσι κι αυτοί δε νιώθουν την ανάγκη να κρύψουν οτιδήποτε.

Ποιος ξέρει, ίσως βλέπουν το μαγιό με παρόμοιο τρόπο που βλέπουμε εμείς τη μπούρκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν η άλλη έχει κορμάρα καλά κάνει. την καμαρώνουμε.

τόσο πολύ σας ενοχλεί;

 

Εμένα καθόλου. Ίσα ίσα που απολαμβάνω το θέαμα. Αν όμως αρχίσει να μου τη λέει για την έγερση τής σημαίας - διότι η έγερση είναι δεδομένη - τι κάνω; Χώνομαι από το λαιμό και κάτω στην άμμο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, δεκτό. Αν είσαι διατεθειμένος να παίξεις με τις πιθανότητες πάνω σ' αυτό...

παίζω απόταν θυμάμε τον εαυτό μου με αυτές τις πιθανότιτες, το ίδιο και οι γονείς πολών παιδιών που βλέπω καθημερινά στιν παραλία..

απλά έχεις δίκιο στο ότι θάλασα που δέν γνωρίζουμε πλάκα δέν τη σικόνει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν η άλλη έχει κορμάρα καλά κάνει. την καμαρώνουμε.

τόσο πολύ σας ενοχλεί;

Γιατι κανεις αυτην την διακριση ομως;

 

Εγω δεν το θεωρω ωραιο οταν η αλλη βαζει για μαγιο κατι που μοιαζει πιο πολυ με το βρακακι της..

 

Αν εχει κορμαρα δεν χρειαζεται τα μπραζιλ για να το δειξει. Ακομα και με τα γαματα τα ολωσωμα μαγιο παλι κορμαρα θα εχει...

 

Τωρα εσυ αν θες φορα αυτα τα μικροσποπικα μπραζιλ μαγιο και ασε το καθενα να σε βλεπει. Οπως σε βλεπει ο δικο σου οταν ειστε μαζι στο κρεβατι σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει , υποκρισία πάντως .

 

Αυτές που φοράνε τα τάνγκα και τα μπραζόλ λαι κάνουν τόπλες στην παραλία είναι οι ίδιες που τον χειμώνα θα σου πούνε γύρνα απο την άλλη να αλλάξω .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

αν η άλλη έχει κορμάρα καλά κάνει. την καμαρώνουμε.

τόσο πολύ σας ενοχλεί;

Εμένα καθόλου. Ίσα ίσα που απολαμβάνω το θέαμα. Αν όμως αρχίσει να μου τη λέει για την έγερση τής σημαίας - διότι η έγερση είναι δεδομένη - τι κάνω; Χώνομαι από το λαιμό και κάτω στην άμμο;
Ασε αθτό ισχύει και για ολη την σεζόν . Έπεσα σε τύπισα το βράδυ στο 78Ν να φορ´αει ενα ριχτό πράμα σαν μανδύα και σκέψου μπροστά ενα "V" ως λίγο πιπ πάνω απο τον αφαλό. Σουτιέν δεν φορούσε και έκαναν πέρα δώθε . Γενικά το στυλάκι Τησ έδειχνε οτι γ´ταν γρασιδιάρα φάση .Την κοιτούσε απο το τζάμι μεχρι και ο οδηγός και μου την είπε επειδη της τα κοιτούσα .Ναι μεν να προκαλεσει αλλα θιγεται να την κοιτάνε .Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει , υποκρισία πάντως .

 

Αυτές που φοράνε τα τάνγκα και τα μπραζόλ λαι κάνουν τόπλες στην παραλία είναι οι ίδιες που τον χειμώνα θα σου πούνε γύρνα απο την άλλη να αλλάξω .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Προσπαθώ να σκεφτώ μια κατάσταση στην οποία είμαι κάπου με κάποια η οποία μου λέει να γυρίσω απο την άλλη για να αλλάξει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι στις στέγνες και τις πίκρες πάει το θρεντ, το νου σας.

 

Ontopic, δε θα έκανα και δε μου αρέσει. Το βρίσκω δολοφονικό για την αισθητική μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι στις στέγνες και τις πίκρες πάει το θρεντ, το νου σας.

 

Ontopic, δε θα έκανα και δε μου αρέσει. Το βρίσκω δολοφονικό για την αισθητική μου.

 

Ενω το να χουφτώνεις τα τσιμπράγκαλα των άλλων είναι πολύ σαβουάρ βίβρ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εντάξει , υποκρισία πάντως .

 

Αυτές που φοράνε τα τάνγκα και τα μπραζόλ λαι κάνουν τόπλες στην παραλία είναι οι ίδιες που τον χειμώνα θα σου πούνε γύρνα απο την άλλη να αλλάξω .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Προσπαθώ να σκεφτώ μια κατάσταση στην οποία είμαι κάπου με κάποια η οποία μου λέει να γυρίσω απο την άλλη για να αλλάξει.

Α εχω πάει κ διακοπές σε 5 κλινο και να είναστε 3 με 2 . Επιπσης σε φιλοξενία σε εξοχικό που σ λέει μετά βγες να αλλάξω .Δεν βγάζεις άκρη .Υπάρχουν κ συνειδητοποιημένες όμως π εκεί που μιλάς τσούπ τα πετάνε κ σου λένε " δε σε πειράζει ε " :) :)Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω το να χουφτώνεις τα τσιμπράγκαλα των άλλων είναι πολύ σαβουάρ βίβρ.

 

Αυτοί είναι άνδρες ρε, έτσι κι αλλιώς δε θα με ΕΞΙΤΑΡΑΝ.

Αλλά εντάξει, κάνω αυτό που κάνω, να βλέπω και 150 κρέατα να λιάζονται στην άμμο, όχι. Too much.

Με το ζόρι ασέξουαλ δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...