Προς το περιεχόμενο

Γυμνισμός. κάνετε;


Πιγκάλ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει τώρα μην μου πεις οτι θεωρείς τους Γάλλους και τους πιο άντρακλες στον κόσμο.

 

Μα φυσικά όχι.

 

Θυμάμαι στην τελευταία μέτρηση αντρακλότητας ανά τον κόσμο που είχε γίνει, οι Γάλλοι ήταν κάπου στην μέση αλλά προς το τέλος. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα φυσικά όχι.

 

Θυμάμαι στην τελευταία μέτρηση αντρακλότητας ανά τον κόσμο που είχε γίνει, οι Γάλλοι ήταν κάπου στην μέση αλλά προς το τέλος. 

 

Είδες λοιπόν.Άρα συμφωνούμε ότι είναι φρου-φρου και αρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To γυμνό σώμα πάντως δεν είναι απαραίτητα κάτι ερωτικό. Εκτός και αν σας προκαλούν "έγερση" και οι πίνακες ζωγραφικής με γυμνό περιεχόμενο ή τα γλυπτά.

Οι γυμνιστές συνήθως δεν είναι ανώμαλοι - επιδειξίες - peeping toms (όχι ότι δεν υπάρχουν και τέτοιοι), αλλά το γεγονός πως τους βλέπεις συχνά να σκάνε οικογενειακώς με τα παιδιά τους, νομίζω αποδεικνύει πως αντιμετωπίζουν το ζήτημα.

 

Αν κάποια δίπλα σας νιώσει άβολα με τον τρόπο που κοιτάτε, δεν νομίζω πως φταίει αυτή που είναι γυμνή, αλλά ο τρόπος που κοιτάτε.

 

Όσον αφορά το αντιαισθητικό του πράγματος πάντως θα συμφωνήσω, να πηγαίνεις για μπάνιο και να βλέπεις 50 παργαλάτσους να κρέμονται δεν είναι πολύ ευχάριστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριοι, είσθε γκέοι.

 

Αυτοί κ η πλειοψηφία των Ελλήνων χρηστών στο νετ σύμφωνα με τα searches για γκέι πορνό στην Ελλάδα

 

btw γυμνισμό στο σπίτι πάντα έκανα,εξου κ δεν έχω την μπλιαχ ασπρίλα στα κολομέρια .Το βράδυ πάντα ολόγυμνος κοιμάμαι από τα 15.Το κόλλησε κ ο άλλος



Α τωρα που ειπες περιτομη. Εχει κάνει κανεις να μας πει την εμπειρια του?

 

εγώ,γαμεί,μέχρι κ + 2 εκ σου δίνει αισθητικά.



 

 να βλέπεις 50 παργαλάτσους να κρέμονται δεν είναι πολύ ευχάριστο.

 

μπα,τα σπάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

btw γυμνισμό στο σπίτι πάντα έκανα,εξου κ δεν έχω την μπλιαχ ασπρίλα στα κολομέρια .

Στα παγκάκια μένεις και έχεις ήλιο στο σπίτι;

 

Και η περιτομή πρέπει να έχει γαμάτη αίσθηση να σου κολλάει στο σώβρακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλακίες μια χαρά είναι η περιτομή.Από ένα σημείο κ μετά η βάλανος σταματά να είναι τόσο ευαίσθητη αν κ για παν ενδεχόμενο πάντα βάζω αντιηλιακό στη βάλανο σε παραλία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...