Προς το περιεχόμενο

XCOM: Enemy Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 214
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δε μπαίνει θέμα αν θα το αγοράσω ή όχι, αλλά εξακολουθεί να μου φαίνεται λίγο για expansion. Ακυρώνουν ένα εξαιρετικό original campaign, δεν επεκτείνουν το υπάρχον (το κυριότερο), ελάχιστες νέες εξωγήινες μονάδες με βάση αυτά που έχουμε δει, και το μόνο που μένει είναι το meld, τα νέα skill trees και οι MEC units.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

Και μία τιμή που θα προκαλέσει συζητήσεις...

 

Για προπαραγγελία, δεν το βλέπω, δεν υπάρχει λόγος κανένας. Το -10% που δίνουν, με το που θα κυκλοφορήσει, παύει να ισχύει και στο GMG πάει στο -20% με τα κουπόνια.

 

Το παιχνίδι το λατρεύω, έχω παίξει πολλές ώρες, οι καινούργιες ιδέες μου αρέσουν και σε σχέση με το χλιαρότατο Slingshot, προσθέτουν πολλά, αλλά €27; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θυμήθηκα στο X-Com Apocalypse που είχε εκείνη την οργάνωση που ήταν εναντίον σου και σου την έπεφτε.

Τους είχα κάνει μερικά καλά raids.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το Enemy Within κυκλοφορεί 15 Νοέμβρη (την Παρασκευή κοινώς) και το προπαρήγγειλα 15 λίρες από το αγγλικό Amazon.

 

Όσοι πιστοί προσέλθετε, θα χαρώ υπερβολικά να κάνουμε παράλληλο Ironman playthrough ειδικά καθώς αυτό του launch το είχα χάσει και έπαιζα μόνος μου μετά από μήνες νιώθοντας δυστυχισμένος και ανεπαρκής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΟΧΟ! Αυτά είναι! Για το φόβο των Ιουδαίων, όμως, δεν έχω ξεκινήσει από τώρα campaign μήπως δε γίνεται να συνεχίσεις ένα ήδη υπάρχον με το expansion.

 

Give me a choice between pleasure and pain, I choose PAIN, όπως θα έλεγε κι ο Dio...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...