Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ με όποια ομάδα και να ξεκινήσω η προετοιμασία είναι η εξής:

Φουλ εβδομάδες προετοιμασίας (7 νομίζω)

2 πρώτες εβδομάδες, φουλ φυσική κατάσταση..

2 επόμενες εβδομάδες φουλ τακτική..

1 εβδομάδα team cohesion

και μετά αναλόγως και τα φιλικά που δίνεις και το πως τα πάει η ομάδα, βάλε κανένα κράτημα μπάλας και ότι άλλο δεις ότι χρειάζεται η ομάδα (ξανά τακτικές ή φυσική κατάσταση)....

με ΠΑΟΚ με αυτό το πρόγραμμα οι μπάρες ήταν φουλ γύρω στον Νοεμβριο.

με wolves που είμαι τώρα έφτασα Φεβρουάριο και δεν λένε να γεμίσουν με τπτ :P (μάλλόν παίζει ρόλο πόσους προπονητές έχεις στην διάθεσή σου, πόσα αστεράκια έχουν και αν έχεις κάνει πολλές μεταγραφές)

επίσης κάπου διάβασα ότι στην προετοιμασία εαν θέλεις να γεμίσουν πιο γρήγορα οι μπάρες βάζεις στην προετοιμασία για το ματσ μόνο τακτικές...

αυτά από μένα :D

έδιτ : έκανα ένα μικρό edit στο πρόγραμμα

Επεξ/σία από nevermore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 764
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρα απ'οτι καταλαβαινω, ειναι λογικο να αργουν πιο πολυ φετος. Το λεω διοτι μεχρι περσι, αρχες της σεζον, μεσα στο Σεπτεμβρη, ηταν σχεδον γεματες. Thanks.

 

Θα εκτιμουσα και το feedback αλλων παιδιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα,έχω καιρό να παρακολουθήσω το παιχνίδι,μπορεί κάποιος να μου πέι αν έχουν διορθωθεί τα προβλήματα στην M.E και γενικά πως είναι?

σε σχέση με το 2012 που θεωρώ ένα απο τα καλύτερα fm πως είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε μαγκες ενα προβληματακι . Λοιπον εχω 2 ομαδες ΠΑΟΚ  και Ουρουγουαη. Στην Εθνικη ομαδα μου ζηταει να κανω register 3 τερματαδες. Το προβλημα ειναι οτι εχω μονο εναν διαθεσιμο . Τι μπορω να κανω σε αυτη τη περιπτωση ;;; Εχουν τραυματιστει  πολλα ατομα και εχω θεμα σοβαρο. Πως βρισκω αλλους τερματαδες ;

Επεξ/σία από Thessalonikios200
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να καλέσεις κι άλλους παίχτες στην εθνική; Παλιά υπήρχε η λογική του national pool, από όπου διάλεγες όσους θα παίξουν στην εθνική και μπορούσες να βάλεις πάρα πολλούς παίχτες, δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα...

 

Τώρα αν εννοείς ότι ψάχνεις για ουρουγουανούς GKs και το παιχνίδι σού βρίσκει μόνο ένα, μάλλον θα πρέπει να αυξήσεις το size της database, προσθέτοντας πχ. το πρωτάθλημα της Ουρουγουάης. Έχω χρόνια να ασχοληθώ με εθνικές και δεν είμαι εντελώς σίγουρος τι παίζει πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να καλέσεις κι άλλους παίχτες στην εθνική; Παλιά υπήρχε η λογική του national pool, από όπου διάλεγες όσους θα παίξουν στην εθνική και μπορούσες να βάλεις πάρα πολλούς παίχτες, δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα...

 

Τώρα αν εννοείς ότι ψάχνεις για ουρουγουανούς GKs και το παιχνίδι σού βρίσκει μόνο ένα, μάλλον θα πρέπει να αυξήσεις το size της database, προσθέτοντας πχ. το πρωτάθλημα της Ουρουγουάης. Έχω χρόνια να ασχοληθώ με εθνικές και δεν είμαι εντελώς σίγουρος τι παίζει πλέον.

πρωτη φορα πηρα εθνικη και μου εχει σπασει τα νευρααααα. Αν και τα παω καλα στους αγωνες σχεδον τελεια.

Λοιπον δεν ξερω πως να καλεσω τερματαδες τις χωρας,πως τους βρισκω κλπ. Αυτο ειναι το προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτη φορα πηρα εθνικη και μου εχει σπασει τα νευρααααα. Αν και τα παω καλα στους αγωνες σχεδον τελεια.

Λοιπον δεν ξερω πως να καλεσω τερματαδες τις χωρας,πως τους βρισκω κλπ. Αυτο ειναι το προβλημα.

Ελπίζω να σε βοηθήσω είναι ευκολάκι αυτό που θα σου δείξω...

Πας αναζήτηση παίκτη βάζεις θέση τέρμας και εθνικότητα Ουρουγουάη

post-228862-0-45154300-1393545952_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα patch θα βγαλουν η μειναμε στα 2? κριμα τα λεφτα να το αγορασω πιστευα οτι θα βγει γαματο... λιγοστευουν οι ελπιδες

αλλα αλλο δεν αγοραζω το 15 δηλαδη και περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε δικιο βγηκε! και ειδικα για την ΜΕ εχει απειρες αλλαγες μερικες απο τις οποιες τα λεγαμε και εδω

και μερικα ειχαν το χαβα τους οτι ολα πανε καλα! Γενικα διορθωσαν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ! το παιχνιδι μονο playable δεν ηταν.

 

παραθετω εδω τη σελιδα να διαβασετε τις αλλαγες

 

http://www.fmgreece.gr/columns/sigames-news/fm2014-patch-14-3-data-update/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να σε βοηθήσω είναι ευκολάκι αυτό που θα σου δείξω...

Πας αναζήτηση παίκτη βάζεις θέση τέρμας και εθνικότητα Ουρουγουάη

Ωραιος !! Ευχαριστω πολυ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μικρό feedback από το καινούργιο patch...

Έχει και άλλος πρόβλημα με τα δοκάρια?

Μιλάμε για 3-4 σχεδόν σε κάθε ματς :D

Κατά τα άλλα οι παίκτες φαίνεται να ανταποκρίνονται στις εντολές, αυτογκολ δεν μπαίνουν με τους ρυθμούς τους παλιούς....

άρα είμαστε σε πολύ καλό δρόμο ξεκινάω καινούργιο save με ΠΑΟΚάρα,  ποιος Γ,Χ, ρε τα μυαλά μας πονάνε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...