Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν δινουν CD δηλαδη πλεον ; Απο το ΠΛΑΙΣΙΟ θα το αγορασω.

 

Το cd που σε δινουν στην ουσια ειναι για να κανεις εγκατασταση το steam και να το κατεβασεις απο εκει. Δεν υπαρχει νοημα να το αγορασεις απο μαγαζι εκτος κι αν εισαι συλλεκτης των κουτιων. Απο κει και περα χρειαζεσαι σιγουρα ιντερνετ για την εγκατασταση.

 

P.S. Επιτελους στο 14.3 βλεπω καθετες μπαλιες, σεντρες και να υπαρχουν οι επιθετικοι στο παιχνιδι. Στα προηγουμενα πατς ηταν σαν να παιζω με 10 γιατι ο επιθετικος απλα εκανε βολτες και οποιος ειχε την μπαλα γυρω απο την περιοχη εκανε απλα σουτ. 

Αυτη τη στιγμη ειμαι με την Crewe Alexandra και ευχαριστιεμαι, επιτελους, το παιχνιδι μετα απο 3 μηνες που το εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 764
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το cd που σε δινουν στην ουσια ειναι για να κανεις εγκατασταση το steam και να το κατεβασεις απο εκει. Δεν υπαρχει νοημα να το αγορασεις απο μαγαζι εκτος κι αν εισαι συλλεκτης των κουτιων. Απο κει και περα χρειαζεσαι σιγουρα ιντερνετ για την εγκατασταση.

 

P.S. Επιτελους στο 14.3 βλεπω καθετες μπαλιες, σεντρες και να υπαρχουν οι επιθετικοι στο παιχνιδι. Στα προηγουμενα πατς ηταν σαν να παιζω με 10 γιατι ο επιθετικος απλα εκανε βολτες και οποιος ειχε την μπαλα γυρω απο την περιοχη εκανε απλα σουτ. 

Αυτη τη στιγμη ειμαι με την Crewe Alexandra και ευχαριστιεμαι, επιτελους, το παιχνιδι μετα απο 3 μηνες που το εχω

Ειμαστε 2 φιλαρακι που το θελουμε και οι 2...για Offine εννοειται. Οποτε θελουμε cd αναγκαστικα γιατι επισης δεν εχουμε καρτα.

ΚΑι φυσικα θελουμε να δωσουμε λεφτα για να ειναι το 2015 καλυτερο. Το εχω ηδη το παιχνιδι ξερετε πως...

απλα επειδη μου αρεσε θελω να το παρω γνησιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πατε να το παρετε τοτε απο μαγαζι. Αν κ στο ιντερνετ συνηθως εχει κ προσφορες που δεν τις κανουν στα μαγαζια, πχ εγω το πηρα στα 25 ενω στα μαγαζια ειχε ακομα 40. Ενα λογαριασμο steam και θα το παιζετε offline. Μαζι ιδιο save βεβαια δεν θα μπορειτε να παιξετε αν επιδιωκετε κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πατε να το παρετε τοτε απο μαγαζι. Αν κ στο ιντερνετ συνηθως εχει κ προσφορες που δεν τις κανουν στα μαγαζια, πχ εγω το πηρα στα 25 ενω στα μαγαζια ειχε ακομα 40. Ενα λογαριασμο steam και θα το παιζετε offline. Μαζι ιδιο save βεβαια δεν θα μπορειτε να παιξετε αν επιδιωκετε κατι τετοιο.

Στο πλαισιο εχει 24 νομιζω. Δεν θελουμε το ιδιο save...εννοειται ο καθε ενας να εχει το δικο του !!

Αν και φυσικα θα παρουμε και οι 2 την ΠΑΟΚΑΡΑ !  Ωραια οποτε δεν θα εχουμε θεμα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιο save εννοω 2 manager οχι ιδιο κυριολεκτικα. Λαθος διατυπωση. Να παρετε και την Παοκαρα που με το καινουργιο πατς θα εχει κ μεταγραφες χριστουγενων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To φθηνότερο που βρήκα έχει 20 ευρώ αδερφε ΠΑΟΚτσή!

https://www.g2a.com/football-manager-2014-steam-cd-key-eu.html?adid=FOOTBALL-MANAGER-2014&id=50&gclid=COeFt5aNi70CFYQfwwod5ZcAhQ

 

υγ. είναι ΠΑΟΚάρα φίλε όχι με μικρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To φθηνότερο που βρήκα έχει 20 ευρώ αδερφε ΠΑΟΚτσή!

https://www.g2a.com/football-manager-2014-steam-cd-key-eu.html?adid=FOOTBALL-MANAGER-2014&id=50&gclid=COeFt5aNi70CFYQfwwod5ZcAhQ

 

υγ. είναι ΠΑΟΚάρα φίλε όχι με μικρά.

φιλε τις ξερω τις τιμες..απλα θα το παρουμε με cd ..Ευχαριστω παντως. !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον βοηθεια και παλι μαγκες...

 

Εχω προβλημα με την Κ20 και την κανονικη ομαδα.

Μου βαζει και παιζουν οι βασικοι μου στην Κ20 οποτε δεν τους παιρνω στην αποστολη.

 

Πως το βγαζω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης κατι που το ξερω απο παλαιοτερα fm οταν κανανε αλλαγες στην match engine για να εφαρμοζοντουσαν αμεσα επρεπε να ξεκινησεις νεο παιχνιδι κατι που δυστυχως δεν το λενε πλεον εκει λεγοντας τους πως κ στο υπαρχον παιχνιδι θα γινουν ανετα οι αλλαγες...βεβαια φανταζεστε τι θα γινοταν λεγοντας τους οτι καθε path που αλλαζει την m.e. θα πρεπει να ξεκινησεις νεο παιχνιδι...ειδα παντως προσωπικα μεγαλη διαφορα στην m.e. οταν ξεκινησα απο την αρχη νεο παιχνιδι με το 4.3 ενω το υπαρχον save δεν εδειχνε σε 2 παιχνιδια που επαιξα να εχει παρει τις αλλαγες π.χ. στα τακλιν κ στην κινηση των παιχτων . Για τσεκαρετε το κ πειτε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πιστευω ρε παιδια, αφου τρεχει νεο κωδικα, δε μπορει να θυμαται τον παλιο!!! εκτος αν δημιουργει νεο

αρχειο για την ΜΕ και τρεχει το νεο σε καθε νεο save, ενω το παλιο τρεχει το παλιο αρχειο της ΜΕ. Αυτο πρεπει να μας το πει

η εταιρεια. Εγω ετσι και αλλιως θα ξεκινησω νεο game για πρωτη φορα απο τοτε που παιζω FM γιατι στο πρωτο

η εντελως απαραδεκτη ΜΕ με κατεστρεψε σε ΟΛΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το 2005 που παιζω το μανατζερ σε καθε νεο patch ηθελε new game για να «πιάσουν» οι αλλαγές ! :) Οπότε κάντε new game δυστυχως ή ευτυχως. Συμφωνώ με τον ΑκηςΕλλας1 ,αν και περσυ ηταν η πρωτη φορα που το αγορασα νομιμα [ απο τη προσφορα με τα 15 ευρω κ φετος με τα 17 απο το παρον τοπικ που την ειδα], πρέπει να υπαρξει σοβαρός ανταγωνισμός και έχω αποφασίσει πως θα αγοράζω το παιχνίδι μεν , όμως αφού η τιμή κυμανθεί στα 15 ευρώ..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...