Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό. Αν είσαι προετοιμασία θα καθαρίσει το roster με το που τελειώσουν οι μεταγραφές και μπορείς να βάλεις αυτούς που θέλεις. Πάντως με τον Φωστήρα έχω κάνει μεγαλειώδη πορεία και πλέον παίζω μπαράζ για ευρώπη αν και δεν θα έχω μεγάλη τύχη.

Τώρα σκέφτομαι η να παίξω και την επόμενη season μαζί τους η να πάρω καμιά άκυρη τελευταίας κατηγοριας αγγλική ομάδα. Θα δω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξεκίνησα με wolves fc :D

Άλλη φάση, έχω βάλει και ότι είμαι πρώην ερασιτέχνης ποδοσφαιριστής και μετά από αγώνα που κερδίσαμε τους την είπα γιατί δεν παίξαμε καλά και 3 παίκτες θέλουν να φύγουν από την ομάδα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν συνεχιζω το save γιατι ειχα μεινει με καμια δεκαρια τραυματιες βασικους παικτες, αποκλεισμενος απο ομιλους ch

και ετοιμος για απολυση στην πρωτη ηττα! (με σαφες μηνυμα απο διοικηση οτι φευγω με 1 ηττα!!!) Σκεφτομαι αν δεν σημπληρωσω 11αδα να σας φωναξω και εσας να γιορτασουμε την απολυση!!!

 

* Αν δεν βγει ενα σωστο patch δεν ξαναρχιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξεκίνησα με wolves fc :D

Άλλη φάση, έχω βάλει και ότι είμαι πρώην ερασιτέχνης ποδοσφαιριστής και μετά από αγώνα που κερδίσαμε τους την είπα γιατί δεν παίξαμε καλά και 3 παίκτες θέλουν να φύγουν από την ομάδα :P

 

Βάλε τους αρχηγούς να τους μιλήσουν για να τους συνεφέρουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελει μετα απο καιρο που ειχα να το ξαναπαιξω ακομα ειναι ψιλοαθλιο στην me ,οκ διορθωσαν μερικα πραγματα απο την αρχη αλλα αν ακομα βλεπεις παιχτη με pace k acceleration 9 κ 10 να περνανε αλλους η να μη τους προλαβαινουν πολλοι πιο γρηγοροι αντιπαλοι ειναι για κλαμματα,μερικες φορες νομιζεις οτι ολοι οι παιχτες εχουν το ιδιο τρεξιμο,περνανε ενδιαμεσα απο αλλους ,ακομα τους κοιταζουν κ κοιταζοντε μονο κανα τσιγαρο δεν κανουν κ να πιουν κανα καφε ,μου θυμιζει το αθλιο το φιφα οταν πρωτοξεκινησε που δεν.παιζοταν ,πραγματικα η 3d απεικονηση του ειναι για κλαμματα ,σαφως το fm 2012 ειναι ανωτερο στην match engine απλα υστερει λιγο στα γραφικα. Του αλλουνου του τερματοφυκακα γυρναει την μπαλα πισω ο αμυντικος απο μακρια κιολας συρτα κ περναει απο διπλα του κ τεωει γκολ,πολλες φορες οι τερματοφυλακες εχουν εντελως λαθος τοποθετηση το σωμα τους κ σπρωχνουν απο μονοι τους την μπαλα στα δυχτια ,κατανταει γελοιο το να βλεπει η μια ομαδα την αλλη οταν αμυνεται με τα ματια κ μονο ενω τους εχεις βαλει οδηγιες εννοειται ο εχεις δοκιμασει τα παντα ,δεν μπορω να συνιθησω τα ελληνικα μου την σπανε , δεν εχει τα χαλια του 2013 εδω εχουν ασχοληθει περισσοτερο αλλα εχει δουλεια ακομα .Στο φιλο μου που δεν το εχει ξαναπαιξει κ εχει ελληνικα του αρεσει ...λογικο ειναι γιααυτον φαινεται σουπερ... κ ειναι λογικο που ασχολειται με την ομαδα απλα βαζοντας ενα συστημα κ δινει καμια οδηγια την ωρα του παιχνιδιου κ μαντεψτε? Παει καλυτερα απο μενα εχοντας υποδιεστερη ομαδα ... εγω κοιταζοντας κ γραφοντας ξεχωριστα σε χαρτι την θεση κ τα χαρακτηριστηκα των παιχτων για την θεση που θελω,π.χ. μαρκαρισμα τακλιν,ψηλοι,τοποθετησεις αμυντικες ,κεφαλιες δηλαδη με λιγα λογια παραψαχνοντας το,ατομικες οδηγιες σε καθεναν κ φυσικα περισσοτερες γνωσεις απο το.φιλο μου που ειναι λογικο διοτι τωρα ξεκινησε παω πιο χαλια...το παιχνιδι μεσα δεν διχνει δικαιο φαινεται πως μερικες φορες τσαμπα.τους δινεις αμυντικες π.χ. οδηγιες περι στενοτερου μαρκαρισματος ,να κρατησει βαθος η αμυνα κτλ. Αν συνεχιστει να δειχνει οτι να ναι βλεπω να παιχει μοξο του το φιλαρακι...περιμενω να στρωσει το.συστημα κ η ομαδα ηκαστε στην αρχη...να μου πεις πως εστρωσε στον φιλο μου...αλλα ...θα δουμε...

Απο τραυματιες πως παει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως έχει ωραίες φάσεις και γκολ η κατηγορία :D , ένα ωραίο γκολάκι από τον παικταρά Doyle

 

Μεγάλο γκολ!! Τον έστειλε για σπίρτα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ παίζω με τρία συστήματα ανάλογα τον αντίπαλο. Οντος το game έχει ακόμα προβλήματα στην match engine αλλά κάπως παλεύετε. Μπορεί επειδή έχω και μικρή ομάδα να μην έχω και μεγάλες προσδοκίες από τους παίχτες δεν ξέρω πως θα ήταν αν έπερνα καποιον από τους μεγάλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά άμα έχετε ομάδα μεσαίου τύπου(όχι Arsenal, PSG, Man Utd κλπ) πάρτε Niklas Hult. Πρώτη σεζόν με 600-700 χιλιάρικα, AML, 22-23 ετών πετάει!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί καποιος να βοηθησει και να μου πει πως ανακαλω δανεικο;!

 

Προσπαθω , βλεπω, ψαχνω το ξαναψαχνω αλλα πουθενα δεν βλεπω ''ανακαλεσε παιχτη''

ή κατι τετοιο ενω σαν ρητρα δανεισμου υπαρχει , οτι δηλαδη ο παιχτης μπορει να ανακληθει!

 

και οχι σε εναν αλλα σε 6-7 δανεικους που εχω δωσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σε πωως δεν νομιζω να γινεται..

 

 

Το εψαξα η αληθεια ειναι .. Λιγο μετα απο ερωτηση καποιου συναδελφου μανατζεριστα.. Αλλα ακρη δεν βρηκα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι έχω καταλάβει, σε πολλά πρωταθλήματα μπορείτε να τον καλέσετε πίσω μόνο αν βρίσκεστε εντός της μεταγραφικής περιόδου. Ορισμένα πρωταθλήματα όμως δεν έχουν αυτό τον περιορισμό.

 

Περισσότερα εδώ: http://community.sigames.com/showthread.php/327995-How-to-recall-a-player-on-loan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...