Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρατήρησε κάποιος πιο γρήγορο loading μεταξύ των ημερών; Έχω πάρα πολλά πρωταθλήματα φορτωμένα και σαν να το βλέπω ένα κλικ γρηγορότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει στο fmgreece γινεται της τατανας απο τα παραπονα κ η πλακα ειναι πως πολλοι συντονιστες υπερασπιζοντε το παιχνιδι λες κ θα χασουν τον στανταρ... μισθο τους ... ακομα δικαιολογουν τα αδικαιολογητα ,βεβαια πλεον οι απλοι users τους εχουν παρει στο ψιλο κ δεν τους δινουν σημασια στην παλαια κλικα εκει μεσα... η τελικα μπορει να ημαστε λαθος ολοι εμεις και να παιζουν αλλο παιχνιδι οι συντονιστες κ αλλο ολοι οι υπολοιποι...του χρονου να δεις γελιο που θα πεσει αν δεν το βγαλουν ετοιμο κ με σωστη m.e. ... τους ειχαν προειδοποιησει... αλλα κ αυτοι της si γραμμενους παλι ειχαν τον κοσμο...

 το καλο ειναι βρηκα μεταγραφες για το fm 2012 για την σεζον 2013-2014 ,αν εχει κανεις κ με μεταγραφες μεχρι τωρα το καλοκαιρι ας στειλει . Λεω παλι να ξεκινησω γιατι βαρεθηκα να περιμενω να το φτιαξουν ...θα τοπ αφησουν παλι σαν το fm 2013 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά είναι απορίας άξιο πως κατάφεραν και γάμησαν έτσι το game....

Ένα θεματάκι με τα δοκάρια είχαμε και τα ξέσκισαν όλα...

Ένα save Με τον ΠΑΟΚ που έχω το έχω παρατήσει πλέον και δεν έχω όρεξη για να αρχίσω νέο πλέον....

 

edit: κάτι παίζει και με τα στοπαρίσματα δεν γίνεται διαφορετικά... στα τελευταία 3 ματσ έχω φάει 2 γκολ από στοπάρισμα είτε τερματα είτε αμυντικού στα 2 μέτρα- κλέψιμο από αντίπαλο και γκολ σε κενή εστία --- Nice

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε γυρνα το στο 2012 να το ευχαριστηθεις κ οταν βγει το νεο fm αν δεν ειναι ετοιμο δεν ξαναβλεπουν λεφτα...ουτε 15ε.

Επεξ/σία από AKISHELLAS1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το εχω αφησει... η ΜΕ ειναι για τα πανηγυρια...  αλλοπροσαλη εντελως. Στα κρισιμα σημεια-παιχνιδια με εσκισε εντελως εμενα

με αξεχαστο το ξαφνικο 0-5 απο Οσασουνα!!!!!!!!! Αμα ειναι να ειναι λοττο το αποτελεσμα συγνωμη αλλα φτιαχνω

σε γλωσσα προγραμματισμου μια random engine να δινει τυχαια αποτελεσματα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως πρασινομάτη φίλε μου αυτό που έχω καταλάβει με το τελευταίο m.e. update είναι ότι έχει γίνει τελείως αλλοπρόσαλλη....

Ευτυχως παιζω farcry3 και το παρατησα μεχρι να βγει σωστο patch (αν βγει ποτε). Επισης παιζω και BF4 (μηδενισα το single και παω για Multi). Αντε να βγει και το THIEF4 !

Οσο για το FM14 που το σκαρτεψανε κανει μπαμ το πραγμα...

Το χειροτερο μου ειναι το εξης : δε θυμαμαι κανενα FM (και CM παλια) που να αποκλειστηκα στους ομιλους του CL !!!!!!!!!

Μονο αυτο φτανει! (με Barca κιολας... και το play να πατουσα απλα επρεπε να περασει!!!)

οποτε λεω Νeverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee FM14 μεχρι να το φτιαξουν :mrgreen:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά τα bugs στη match engine δεν λένε να σταματήσουν...

σε κρισιμότατα ματς τρώω κάτι αυτογκόλ στις καθυστερήσεις, που δεν υπάρχει εξήγηση για το πως ενεργούν οι παίκτες

σουτ των παικτών μου προς το τέρμα μου, και τώρα πήρε ένας αμυντικός τη μπάλα μόνος του και απλά πήγε προς τα δίχυτα

τι να πω, ένα παιχνίδι έπαιζα στο pc, θα το σταματήσω και αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα ενα φιλαρακι που δεν ξερει αγγλικα καλα κ θελει να μαθει το παιχνιδι κ ετσι βαλαμε το 2014 ,ημαστε προετοιμασια κ εχει βγαλει κατι που δεν ξερω ποσο κουφο ειναι ,ενω εχω παναιτωλικο κ εχουμε παιξει δυο φιλικους προετοιμασιας ξαφνικα ενας παιχτης μου πουθ δεν τον πηρα μεταγραφη γραφει πως δεν μπορει να παιξει στους πεομενους φιλικους διοτι " μη διαθεσιμος για τον επομενο αγωνα λογω μη συμμετοχης του στην προετοιμασια " :-D 

 

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά το ακούω κι εγώ. Αν δεν είναι bug, θα είναι κανα καινούριο feature. Καλύτερα όμως να γυρίσετε το παιχνίδι στα αγγλικά και να γκουγκλάρετε το original μήνυμα, μπας και βρείτε τίποτα σχετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε τι τραβαμε... ο συγκεκριμενςο εντωματαξυ ειχε παιξει στο πρωτο φιλικο προετοιμασιας κ η πλακα μου το κανει τωρα κ σε αλλους τρεις νεους παιχτες που πηρα κ εγω κ το φιλαρακι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...