Προς το περιεχόμενο

γάμος με αλλοδαπό


andromeda85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 276
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δεν είπα ότι είμαι πολιτισμένος αλλά οκ , το ότι δεν υπάρχει οργάνωση για αυτούς είναι γνωστό άρα το πρόβλημα αρχίζει από εκεί ,

 

@Τheo: τι καπνίζει ; το ότι με αυτές τις μπηχτές εγώ τώρα θα φοβηθώ;;; τραβά να δεις αν έρχομαι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είπα ότι είμαι πολιτισμένος αλλά οκ , το ότι δεν υπάρχει οργάνωση για αυτούς είναι γνωστό άρα το πρόβλημα αρχίζει από εκεί ,

 

@Τheo: τι καπνίζει ; το ότι με αυτές τις μπηχτές εγώ τώρα θα φοβηθώ;;; τραβά να δεις αν έρχομαι ..

 

 

 

Εσύ μάθει ελληνικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αφήνω απλώς εδώ.

 

ΚΑΤΑ ΜΑΤΘΑΙΟΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ, ΚΕΦ. 10

34 «Μη νομίσετε ότι ήρθα να βάλω ειρήνη πάνω στη γη. Δεν ήρθα να βάλω ειρήνη αλλά μάχαιρα. 

35 Γιατί ήρθα να διχάσω άνθρωπο κατά του πατέρα του και θυγατέρα κατά της μητέρας της και νύφη κατά της πεθεράς της. 

36 Και εχθροί του ανθρώπου θα είναι οι οικιακοί του. 

37 Όποιος αγαπάει πατέρα ή μητέρα περισσότερο από εμένα δεν μου είναι άξιος, και όποιος αγαπάει γιο ή θυγατέρα περισσότερο από εμένα δεν μου είναι άξιος. 

38 Και όποιος δε λαβαίνει το σταυρό του και δεν ακολουθεί πίσω μου δεν μου είναι άξιος. 

39 Όποιος βρει τη ζωή του θα τη χάσει, και όποιος χάσει τη ζωή του για χάρη μου θα τη βρει».

 

Αγάπη μόνο!

λέι μαχαιρά ανάμεσα σε πατέρα και γιο, θυγατέρα κατά της μητέρας, κτλ (γενικά τους οικείους μας) επειδή μας διδάσκουν (επηρεάζουν) από μικρή ηλικία ότι αυτός ο κόσμος είναι σημαντικός κτλ, ενώ στις ουσία είναι ψεύτικος(virtual reality) που τον έχει φτιάξει ο διάβολος, και ότι πρέπει να ζούμε οπός μας έχει πει ο Ιησούς Χριστός, μπας και καταφέρουμε να φύγομε από τον κόσμου του διάβολου και πάμε στον αληθινό κόσμο του Χριστού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πραγματικά γιατι μαλώνετε σταματήστε 15 χρονών παιδιά δεν είστε....

δεν μπορείτε απλά να έχετε μια συζήτηση χωρίς να πετάτε υπονοούμενα για την ακεραιότητα του άλλου (και κάνοντας το αυτό ουσιαστικά να μηδενίζετε και την δική σας);

 

 

 Κάθε τοπικ εδώ μέσα πρέπει να γίνεται ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός; μιλήστε μια φορά με λογικά επιχειρήματα δεν είναι κακό έχει πλάκα και αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για όσους λένε για το ελληνικό DNA, αν ξέρουν αγγλικά ας δούνε αυτό το βιντεάκι:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=FY-yJTDcOmc

Δεν χρειάζεται να δούνε βιντεάκι υπάρχει ερευνά διαπανεπιστημιακή (πανεπιστήμιο Πράβια και Στάνφορτ, Stanford University of U.S.A-Pavia university of Italy research of greek DNΑ

 

 

Ας κάτσουν να την διαβάσουν όσοι πιστεύουν πως ειναι προχώ πολίτες του κόσμου και χαντακώνουν ό,τι έχει σχέση με ελλάδα και ελληνισμό παρουσιάζοντας τα ως ουρμπανιές κτλ  Και χάριν της δήθεν ανωτερότητας τους θέλουν να μας παρουσιάζουν ως μια άμορφη μάζα αραβοσλαβότουρκαλβανών. (όχι ότι έχω κάτι με τις συγκεκριμένες φυλές αλλά επειδή δεν έχω κάτι δεν σημαίνει πως πρέπει σώνει και ντε να αλλάξω την αλήθεια για τον λαό μου) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να δούνε βιντεάκι υπάρχει ερευνά διαπανεπιστημιακή (πανεπιστήμιο Πράβια και Στάνφορτ, Stanford University of U.S.A-Pavia university of Italy research of greek DNΑ

 

 

 

Αυτή την έρευνα επικαλείται το βίντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την έρευνα επικαλείται το βίντεο.

Δεν το είδα απλά ήθελα να προλάβω κάποιους εδώ μέσα που θα πούνε πως ειναι βίντεο της πλάκας και πως η ελληνικότητα ειναι αβάσιμες φαντασιώσεις λιακοπουλικών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να δούνε βιντεάκι υπάρχει ερευνά διαπανεπιστημιακή (πανεπιστήμιο Πράβια και Στάνφορτ, Stanford University of U.S.A-Pavia university of Italy research of greek DNΑ)

 

Και αυτή η έρευνα γιατί δεν είναι πουθενά δημοσιευμένη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτή η έρευνα γιατί δεν είναι πουθενά δημοσιευμένη;

 

Εγώ την διάβασα στο Science... τώρα δεν ξέρω σε ποιο τεύχος γιατι έχει καιρό θα πρέπει να ψάξω στην συλλογή μου να σου πω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...