Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμφωνώ κ εγώ, 1 lay on hands, 1 avenging wrath πρώτα. Βάλε 1 holy light,με 2 mana συνδιαζεται εύκολα κ με αλλες.

Blood knight έπαιζε ποιό πολύ ενάντια στα aggro decks, τωρα με τα control μπορεις να βαλεις ένα big game hunter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NAI ANETA. Στο σημείο που είναι τώρα το παιχνίδι οι περισσότεροι αντίπαλοι θα κρατάνε ένα hard removal για tirion/ragnaros.
Βάλε Sunwalker, ή/και Sen'jin που παίζει τελευταία στο paladin deck, αλλά το 2ο Avenging wrath είναι must have !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα και ο tirion για paladin ειναι απαραιτητος, και να φαει black knight δινει το weapon που σε εκεινη τη φαση του παιχνιδιου μπορει να γυρισει τα δεδομενα. Σιγουρα τρωει silence τις περισσοτερες φορες βεβαια.. :P Και εγω δεν εχω δει deck με 1 μονο avenging wrath αλλα γενικα προτιμω να φτιαχνω τα legendary πρωτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Open beta live at North America.

 

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!

Τελειωσε και αυτο το serial..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Open beta live at North America.

 

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!

 

Ναι http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/12440010

 

Αντε να δούμε για Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια δεν ξέρω αν διαβάσε κανείς αυτό στο τέλος του άρθρου: 

 

Please be aware that if smoke starts curling out of our servers due to unexpectedly high demand for Hearthstone, we may have to temporarily disable Open Beta account activations until we’re ready to take on more players.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα δεν καταλαβαινω γιατι δεν γινεται reset απο closed beta σε open beta

 

Αυτος που θα μπει τωρα κ θα παιξει constructed κ θα παιζει vs legendaries στο rank 20 πως θα ανεβει?

Θα αναγκαστει να πληρωσει θα μου πειτε , oh well

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...