Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω μείνει πίσω. Τι class είναι ο αντίπαλος και πώς το παίρνουμε αυτό το portrait?

Priest - Tyrande Portrait , ενα search αμα κανεις στο google η στις ποιο πισω σελιδες υπαρχουν οδηγιες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ισχυει αυτο που λεει ο Tmark κανουμε (βαζω και εμενα μεσα) πολλα missplays και δεν το ξερουμε/καταλαβαινουμε.

 

Εχω αρχισει και βλεπω αρκετους στο twitch τωρα, (μερικοι να κανουν και την αναλυση) και μαθαινω καποια πραγματα.

 

devil-ji μολις ανοιξα van cheef :devil: , και ετοιμαζω rogue deck (αμα εχεις κατι να προτεινεις πες μου), που μου αρεσει παρα πολυ κιολας!!  :-D Δεν εχω Thalnos ομως...

Βασικα ο thalnos παιζει να ειναι και πιο σημαντικος για rogue :-D

βεβαια τωρα χωρις silence ο van cleef δινει παιχνιδια απο μονος του.

Με ειχε κουβαλησει legend στα τελευταια παιχνιδια οπου εμπαινα all-in turn 2-3 με 8/8+ van cleef.

 

Αυτο επαιζα τελευταια

και στεκεται καλα απεναντι σε mid shaman

και αυτο με leeroy

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ο thalnos παιζει να ειναι και πιο σημαντικος για rogue :-D

βεβαια τωρα χωρις silence ο van cleef δινει παιχνιδια απο μονος του.

Με ειχε κουβαλησει legend στα τελευταια παιχνιδια οπου εμπαινα all-in turn 2-3 με 8/8+ van cleef.

 

Αυτο επαιζα τελευταια

και στεκεται καλα απεναντι σε mid shaman

και αυτο με leeroy

 

αντε να βρω thalnos τωρα πφ  :-D

 

leeroy δεν εχω ρε σι...

 

πες και ενα battletag btw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αυτες της μερες που παιζω  και wild γιατι δε θελω να χαλασω το ρανκ μου στο νορμαλ μεχρι να παρω λιγες καρτες ακομα... ... βλεπω οτι εκει γινονται ποιο ωραια παιχνιδια...υπαρχει μεγαλυτερη ποικιλια παιχτων και πολλα ματς φτανουν ως το τελος ...χωρις καρτες και τετοια....εχει το χαβαλε του και εκει τελικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Missplays κανουν ολοι ρε παιδια. Επισης δεν ειναι ολα missplay γιατι ο καθενας εχει αλλη στρατιγικη. Καθε μερα βλεπω αρενα ντραφτς και games απο kripparian, trump κλπ μεγαλα ονοματα και πραγματικα σκεφτομαι τις επιλογες που θα εκαναν πριν τις κανουν και στη συντριπτικη πλειοψηφια κανουν ιδια κινηση. Μου φαινεται δυσκολο να φτανεις ρανκ 10 με ντεκ που νικαω στα ρανκ 20.Οσο σκιλλ και να εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Missplays κανουν ολοι ρε παιδια. Επισης δεν ειναι ολα missplay γιατι ο καθενας εχει αλλη στρατιγικη. Καθε μερα βλεπω αρενα ντραφτς και games απο kripparian, trump κλπ μεγαλα ονοματα και πραγματικα σκεφτομαι τις επιλογες που θα εκαναν πριν τις κανουν και στη συντριπτικη πλειοψηφια κανουν ιδια κινηση. Μου φαινεται δυσκολο να φτανεις ρανκ 10 με ντεκ που νικαω στα ρανκ 20.Οσο σκιλλ και να εχεις.

ε καλα ναι αλλα οπως και να το κανεις οσο παιζεις μαθαινεις... και εγω αλλο παιχνιδι εκανα τον πρωτο μηνα και αλλο τωρα...

και φυσικα ακομα κανω λαθη και μαθαινω απο αυτα...και φυσικα ειπαμε θελει και τυχη το θεμα..οτι ντεκ και να εχεις...αλλα οσο καλυτερο το ντεκ τοσο μεγαλυτερες και η πιθανοτητες να κερδισεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια και λεγατε για paladin, επαιζα τωρα εναν, τον πιεζω αρκετα, μου πεταει το 1ο everyfin για να κανει clear, του κανω hex το μεγαλο murloc, μου πεταει 2ο everyfin, λεω νταξ το πηραμε το παιχνιδι(εχω καβατζα και το 2 hex για τον tyrion), ολα καλα λεω και τσουπ μου πεταει το 3ο everyfin...αισταδιαλα...

 

λογικα το πηρε απο την μλκια το αλογο που κανει discover spell, αν δεν μου ξεφυγε κατι αλλο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια και λεγατε για paladin, επαιζα τωρα εναν, τον πιεζω αρκετα, μου πεταει το 1ο everyfin για να κανει clear, του κανω hex το μεγαλο murloc, μου πεταει 2ο everyfin, λεω νταξ το πηραμε το παιχνιδι(εχω καβατζα και το 2 hex για τον tyrion), ολα καλα λεω και τσουπ μου πεταει το 3ο everyfin...αισταδιαλα...

 

λογικα το πηρε απο την μλκια το αλογο που κανει discover spell, αν δεν μου ξεφυγε κατι αλλο...

ναι απο το αλογο στανταρ...φενεται συνηθως γιατι τον healari και 10 :/

ασε σου λεω καιγω πρωι πρωι σπασαν τα νευρα μου..δυο φορες καπακι το ιδιο ποιημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο αλλα δεν ειναι για εμας δυστηχως :/ με της καρτες που εχουμε δε θα παμε καλα...θα ειναι μεσα ολα τα τουμπακια...

μια και λεγατε για paladin, επαιζα τωρα εναν, τον πιεζω αρκετα, μου πεταει το 1ο everyfin για να κανει clear, του κανω hex το μεγαλο murloc, μου πεταει 2ο everyfin, λεω νταξ το πηραμε το παιχνιδι(εχω καβατζα και το 2 hex για τον tyrion), ολα καλα λεω και τσουπ μου πεταει το 3ο everyfin...αισταδιαλα...

 

λογικα το πηρε απο την μλκια το αλογο που κανει discover spell, αν δεν μου ξεφυγε κατι αλλο...

α και btw για εμενα κατι τετοιες καρτες δε θα επρεπε να παιζουν στο game ειναι απαραδεκτη...

δε μπορει να εισαι φουλ ενεργεια π.χ να τα εχεις διαλυσει ολα και να ειναι με μια καρτα και 2 ενεργεια και να την κατεβαζει π.χ και να σου κανει 30 dmg  με τα μερλοκ που εχουν το charge ... ειναι εντελως γελοιο το θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μονο οι καρτες , θελει 10 ευρω η 1000 gold.

ναι 1000 gold θα τα εδινα για να μπω αν ειχα καλο ντεκ να παλεψω γιατι τα rewards ειναι τρελα...

αλλα για αυτο λεω θα μπουν ολα τα τουμπακια μεσα...γιατι δεν ειναι ραντομ σαν την αρενα αλλα με το δικο σου ντεκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...