Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρώ το discard ως το πιο μη-consistent deck και ειδικά σε αυτό το meta όλοι οι shaman σε κατουράνε ασταμάτητα. Midrange shaman είναι ο τρόπος για να φτάσετε rank 5 ή και παραπάνω. Εγώ με midrange και λίγο nzoth control warrior(για τους druids) πήγα legend σήμερα.

ΥΓ: Συνήθως παίζω για το rank 5, προτιμώ τις αρένες.

με τι ντεκ μιντ σαμάν δηλαδή?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Up to 6 packs for voting the Blizzcon champion: http://us.battle.net/hearthstone/en/esports/tournament/hearthstone-world-championship-2016/choose-your-champion

 

Also, νέα quests μετά το χτεσινό patch.

 

ZmeNsvK.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Up to 6 packs for voting the Blizzcon champion: http://us.battle.net/hearthstone/en/esports/tournament/hearthstone-world-championship-2016/choose-your-champion

 

Also, νέα quests μετά το χτεσινό patch.

 

ZmeNsvK.jpg

 

Διαλεξα το ποκεμον Thijs εγω  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Also, νέα quests μετά το χτεσινό patch.

 

ZmeNsvK.jpg

Απο τις χειροτερες προσθηκες το παραπανω. Πλεον θα σκεφτεσαι ακομα και αν αξιζει να κανεις reroll σε quest....

 

Μου εκατσε σημερα το παραπανω quest να παιξω 10καρτες που κοστιζουν πανω απο 8mana.Ειδικα στο τωρινο meta που παλι τα aggro decks κανουν παρτυ οτι χειροτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια aggro κάνουν πάρτι; η μετά έχει γίνει πιο κοντρόλ λόγο midrange shaman. Μπορεί να δεις κάνα κακο aggro deck styl pirate warrior αλλα τα περισσότερα decks δεν ειναι aggro.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια φορα να παιξω με warrior που να μην εχει και τα 2 fiery axe πανω του απο την αρχη δε παιζει ετσι ? ποτε ομως...

γρρρ :P

εγω διαλεξα τον yulsic btw ... δε ξερω τι λεει απλα καπως μου εκανε η φατσα του :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τι ντεκ μιντ σαμάν δηλαδή?

δεν έχω ιδέα πως ανεβάζω εικόνες και όσες φορές προσπάθησα απέτυχα οπότε αν κάποιος βοηθήσει θα μπορούσα να σας δώσω την λίστα με την οποία πήγα legend.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...