Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @plaisio.gr [ΤΕΛΟΣ]


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ερθει σε αυτη την τιμη http://www.public.gr/cat/tilefonia/mobile-phones/?addFacet=146014%3ASAMSUNG%3A146020%3A750-799|LAST&sortOrder=descending&sortMode=numprop&sortProperty=childSKUs.publicActualPrice&parentCategoryId=cat1832907pp&fso=146014:146020 αλλα μεχρι τον Δεκεμβριο πιστευω  θα πεσει.Ελπιζω να βγαλει και καμμια προσφορα η samy γιατι φετος εχουν πεσει και πολλοι ανταγωνιστες.

Εννοουσα σε τι τιμη θα παει σαν προσφορα...

Απο 800€ να το κατεβασει μεσα σε ενα τριμηνο νομιζω το πολυ στα 700€.

Μπορει να ναι αρκετα καλα ολα τα smartphones α εξελιγμενα, αλλα δεν παυουν να ειναι σε πολυ υψηλες τιμες...

Βλεπουμε με την εισοδο καθε νεας συσκευης, ολο και ανεβαινει κανα 50€ σε σχεση με το προηγουμενο μοντελο..που το θεωρω λιγο παραλογο, μιας και το κοστος κατασκευης ειναι περιπου στα ιδια παντοτε λεφτα γι αυτους.

Οποτε μαλλον θα παω για το Galaxy S4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εννοουσα σε τι τιμη θα παει σαν προσφορα...

Απο 800€ να το κατεβασει μεσα σε ενα τριμηνο νομιζω το πολυ στα 700€.

Μπορει να ναι αρκετα καλα ολα τα smartphones α εξελιγμενα, αλλα δεν παυουν να ειναι σε πολυ υψηλες τιμες...

Βλεπουμε με την εισοδο καθε νεας συσκευης, ολο και ανεβαινει κανα 50€ σε σχεση με το προηγουμενο μοντελο..που το θεωρω λιγο παραλογο, μιας και το κοστος κατασκευης ειναι περιπου στα ιδια παντοτε λεφτα γι αυτους.

Οποτε μαλλον θα παω για το Galaxy S4.

 

Δεν ξέρω αν μιλάμε για το ίδιο ακριβώς (πάιζουν και 16άρια; ) αλλά Ελβετία έρχεται στο επόμενο διάστημα με 799 Φράγκα. (=650E). Οπότε μάλλον υπάρχουν περιθώρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η διαφορα αναμσεσα στο νοτε 1 των 200Ε κ της πιθανης ευκαιριας(????) του νοτε3 στα 650!!!!!Ε ειναι κοντα στο μηνιατικο.

 

Kαμια σχεση η μια συσκευη με την αλλη οπως επισης κ εντελως αλλη κατηγορια τιμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το εχει βρει γνωστος στην Ολλανδια Source.png Πηγή: http://www.belsimpel.nl/samsung/samsung-galaxy-note-3-white/overzicht">Νote3  698 ευρω και μαλλον εχει δικιο

 

 

Στην Αγγλια preorder στα Source.png Πηγή: http://www.handtec.co.uk/samsung-galaxy-note-3-32-gb-black.html">~ 693 ευρω

Επεξ/σία από kukukali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το παρελαβα σήμερα με ελτα courier σφραγισμένο...ολα καλά. Αν και στο mail μου ελεγαν για 24 του μήνα... :wacko: . Μεχρι στιγμής άριστες οι εντυπώσεις μου σε σχέση πάντα με το sony experia neo v που είχα.

 

Τι θήκη προτείνεται για προστασία κυρίως απο ενδεχομενο πεσιμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στατιστικως με βασει αλλα note θα μεινει 2 μηνες ιδια τιμη, μετα θα βγει προσφορα και cashback απο samsung(100-150 ευρω). Μετα απο 5μηνο θα πεφτει με ρυθμο 40 ευρω ανα μηνα. Θα παει 400-450 οπου θα μεινει ( αυτο στο δεκαμηνο ) και μετα μονο σε ξεστοκαρισμα πιο χαμηλα.

Τα παραπανω ειναι υποθεσεις αλλα οχι επειδη ετσι μου ηρθε, αλλα με βασει τα προηγουμενα note και λαμβανοντας υποψιν οτι αυτο βγαινει απο 32 και πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου έβγαλε κι εμένα αυτή την προσφορά όταν έκανα το πρώτο Setup αλλά δεν μυ έδωσε τίποτα... Ο (νέος) λογαριασμός Dropbox που έφτιαξα είχε μόνο τα default 2 GB...

 

Έκανες κάτι ιδιαίτερο? Ακολούθησες μόνο τα default βήματα? Σου έδωσε αμέσως τα 50GB?

Επεξ/σία από matrixxx
quote removed...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχες ξανακερδίσει extra χώρο στο dropbox σωστά? (π.χ εγώ έχω ήδη 50GB από περσινή παρόμοια ενεργοποίηση και τώρα ενώ το έγραφε στην αρχή δεν μου τα έδωσε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...