Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @plaisio.gr [ΤΕΛΟΣ]


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 ώρες το note απο την ώρα που το έβγαλα απο φόρτιση και με μπόλικο σκάλισμα, internet κτλ η μπαταρία έπεσε απο το 100% στο 74%

Τί θέμα με την μπαταρία και λαλακίες......μακάρι να ήταν και το o4x μου έτσι!

 

 

πηρα κι εγω ενα μαυρο απο την συγκεκριμενη προσφορα και θα ηθελα να ευχαριστησω πολυ τον  xristoslet για την δημοσιευση της προσφορας...το τηλ σε αυτη την τιμη ειναι σουπερ...παντως με μπολικο σκαλισμα η μπαταρια κρατησε 24 ωρες,πραγμα που ειναι απολυτα λογικο με την τεραστια οθονη του και με απενεργοποιημενη την εξοικονομηση ενεργειας...το μονο που δεν εχω καταφερει ειναι να λειτουργησω το πενακι αλλα μαλλον κατι δεν κανω σωστα...ελπιζω να ξαναβγει παλι η συγκεκριμενη προσφορα για να προλαβουν και αλλοι.

 

Το δικό μου μετά από 30 ώρες περίπου είναι στο 26%.

 

"Σκάλισμα" μέτριο προς κάμποσο θα έλεγα... Και με 3G ανοιχτό και σε χρήση για τουλάχιστον 2 ώρες στο δρόμο.

 

Νομίζω είναι καλύτερο από το 4S μου ή τουλάχιστον το ίδιο. Οπότε μια χαρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το δικό μου μετά από 30 ώρες περίπου είναι στο 26%.

 

"Σκάλισμα" μέτριο προς κάμποσο θα έλεγα... Και με 3G ανοιχτό και σε χρήση για τουλάχιστον 2 ώρες στο δρόμο.

 

Νομίζω είναι καλύτερο από το 4S μου ή τουλάχιστον το ίδιο. Οπότε μια χαρά...

 

To θέμα είναι πως συμπεριφέρεται;;;

 

Καταλαβαίνει κανείς ότι είναι ένα κινητό 3ετίας το οποίο ήταν σχεδιασμένο για ένα λογισμικό 2.3 και που τα "κυβικά" του είναι πλέον λίγα για τις νέες εκδόσεις Android...

 

Ρωτάω γιατί δεν θέλω να πάρω ένα κινητό και να το βρίζω...Θέλω να το ευχαριστηθώ για κανά 2-3 χρονάκια...

 

Δεν με ενδιαφέρει να του κάνω root και να μην λειτουργούν τα μισά πράγματα στο κινητό...

 

Αυτή τη στιγμή έχω ένα Windows Phone (LG Optimus 7 E900) το οποίο ότι κάνει το κάνει πολύ smooth...

 

Πείτε απόψεις όσοι το πήρατε και το δοκιμάσατε...Μην φάω φώλα...

 

Θα μου πεις 200 ευρώ είναι μην τρελαίνεσαι...αλλά προτιμώ να δώσω +150 ευρώ και να πάρω το Note 2 μόλις βγει το Note 3 που θα έχει πέσει και η τιμή του, παρά να κάθομαι και να το βρίζω που θα σέρνεται...

 

Ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερώ και σ' ευχαριστώ πολύ...

 

Απλά έλεγα μήπως θέλει και κανείς αλλός να μοιραστεί μαζί μας την εμπειρία του...

 

Αλοίμονο, δεν θέλω να κουράσω κανέναν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα η προσφορα εχει τελειωσει δεν μπορεις πλεον να το παρεις στα 199 ευρω εκτος και αν το εχει παραγγειλει καποιος απο την προσφορα και τελικα δεν το θελει και στο δωσει. Πλεον η καλυτερη τιμη που μπορεις να το αγορασεις ειναι 295 ευρω.

 

http://www.skroutz.gr/s/388084/Samsung-Galaxy-Note-16GB.html



Πλεον το Πλαισιο οχι μονο το εχει 299 αλλα και στο μαυρο και στο ασπρο γραφει εκθεσιακο κομματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα μου πεις 200 ευρώ είναι μην τρελαίνεσαι...αλλά προτιμώ να δώσω +150 ευρώ και να πάρω το Note 2 μόλις βγει το Note 3 που θα έχει πέσει και η τιμή του, παρά να κάθομαι και να το βρίζω που θα σέρνεται...

Αμα δεν <καιγεσαι> περιμενε το Δεκεμβριο ,πιστευω οτι θα βγαλει η samy το note 3 σε προσφορα οπως περσυ με το note 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεν <καιγεσαι> περιμενε το Δεκεμβριο ,πιστευω οτι θα βγαλει η samy το note 3 σε προσφορα οπως περσυ με το note 2

και σε τι τιμη θα το δινει?? Γιατι κοντα στα 799€ το πηρε καπου το ματι μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λευτέρη το ξέρω,

 

απλά είναι να παραλάβω την Τρίτη και το σκέφτομαι αν αξίζει...

 

Αν δεν το θέλεις ή δεν το θέλει κάποιο άλλο παιδί από τη Θεσσαλονίκη ας μου πει, γιατί το χρειάζομαι για τη δουλειά μου και σπάστηκα άπειρα που δεν μπόρεσα να το πάρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν το θέλεις ή δεν το θέλει κάποιο άλλο παιδί από τη Θεσσαλονίκη ας μου πει, γιατί το χρειάζομαι για τη δουλειά μου και σπάστηκα άπειρα που δεν μπόρεσα να το πάρω. 

 

Αν δεν το πάρω θα σου πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι τελικά... του έχω ρίξει καμμια 40ρια εφαρμογές από το play... του εχουν μείνει καμμια 600MB ελεύθερα αλλά πάει καλά...

Η ερώτηση είναι η εξής:

Οι εφαρμογές πάνε πάντα στην "μνήμη συσκευής" και όχι στη "συσκ.αποθ.Usb"... και σε android 2.3 που εχει το μοτορολα αυτο γινόταν...

 

Η μόνη δυνατότητα είναι να τις μεταφερεις σε καρτα sd και οχι στη μνημη πολυμέσων όπως αλλιως την λένε αν δεν κάνω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε τι τιμη θα το δινει?? Γιατι κοντα στα 799€ το πηρε καπου το ματι μου....

θα ερθει σε αυτη την τιμη http://www.public.gr/cat/tilefonia/mobile-phones/?addFacet=146014%3ASAMSUNG%3A146020%3A750-799|LAST&sortOrder=descending&sortMode=numprop&sortProperty=childSKUs.publicActualPrice&parentCategoryId=cat1832907pp&fso=146014:146020 αλλα μεχρι τον Δεκεμβριο πιστευω  θα πεσει.Ελπιζω να βγαλει και καμμια προσφορα η samy γιατι φετος εχουν πεσει και πολλοι ανταγωνιστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή 199€ είναι από newsleter και έχω λάβει mail για b2b τιμή στα 162€. ορίστε και το link

http://www.plaisio.gr/Campaign/20130916-B2B.htm

Ευχαριστω,παρελαβα ενα μαυρο του κουτιου σφραγισμενο,και το galaxy advance παει στην συζυγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...