Προς το περιεχόμενο

Ξεκινάει από σήμερα η διάθεση του iOS 7


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα μου χτύπησε σφάλμα κατά την διαδικασία του update!!! Ζήτησε να κάνει restore, του έκανα κ ταυτόχρονα μάλλον έριξε και το iOS 7.

Και τώρα που άναψα το κινητό και ξεκινάω τον οδηγό για τις ρυθμίσεις ζητάει ενεργοποίηση του κινητού (έχω δώσει κωδικό wifi & pin της sim) και χτυπάει σφάλμα ότι ΔΕΝ ήταν δυνατή η ενεργοποίηση του iphone επειδή ο διακομιστής ενεργοποίησης δεν είναι προσπελάσιμος, να δοκιμάσω ξανά σε λίγα λεπτά ή να συνδέσω το iphone στο itunes για ενεργοποίηση :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες , προσπαθώ ακόμα όμως πια ΟΤΑ διότι από Η Υ μου βγάζει ότι δεν βρίσκει τον διακομίστη σερβερ, κ στο Κινητο δεν κάνει επαληθευση γιατί το κατέβασμα πρέπει να το κανε... Μόνο εγκατάσταση λέει κ όροι κλπ

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σε ipad 3 μολις εγκαταστηθηκε, τωρα γραφω απο ios7. Δεν ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα δοκιμαστε το.

Καντε επαννεκινηση,ανοιξτε το app store, δεχτειτε τους νεους ορους, και τοτε πηγαινετε να κανετε την εγκατασταση...ετσι λειτουργησε σε μενα το προβλημα επαληθευσης ´δοκιμαστε αργοτερά´ που πεταγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απορία... για πιο λόγω δεν επιτρέπεται να κανει καποιος downgrade γενικα σε κινητο η ταμπλέτα της apple! για παραδειγμα το ipad 1 στην 5.1.3 που υποστηριζε κόλαγε! του ειχα κανει ολική επανεγκατασταση κ σαν καινουργια συσκευη το firmware τις 5.1.3 και κοπιαζε στο σαφαρι.. κ σε αλλες εφαρμογες γιατι να μην εχω την επιλογη να το επαναφέρω στην 4.2.1 που πηγαινε σφαίρα? τωρα εχω στα χέρια μου το iphone 4s k ipad 2...φοβαμαι να το παω στην 7..διοτι παιζει να κρεμάσουν σαν συσκευες και εκει που τώρα πετάνε! μη μου πειτε για τα shsh...και αλλες τετοιες καγκουριές! πιστευω οτι ειναι αλλη μια μαλακία της apple αυτο! ειναι σαν να περναω vista σε pentium 4 και να μην μπορω να του ξαναπερασω τα XP..Εχει καποιος της παραπανω συσκευες κ να δοκίμασε να περασει την 7? πως πάει? (κ μη μου πειτε οτι με κάθε εκδοση το κινητό πάει καλύτερα μεγα ψεμα!! κ ο λόγος οτι απ τη στιγμή που φορτωνεται με παραπάνω δυνατοτητες-εφαρμογές..λογικο ειναι να δεσμεύει περισσότερους πόρους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε safe mode συνδέστε iTunes > Restore k Update > Set as new απο το iphone και ενεργοποίηση.

Μετά όποιος θέλει το backup του σύνδεση πάλι στο tunes κ restore from backup..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε μου το κατεβάζει φορτώνει μεν αλλα στο τέλος δεν υπαρχει λήψη λέει προσπαθήστε ξανα ούτε σε iPad ούτε σε iPhone μου το δίνει

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...