Προς το περιεχόμενο

Ξεκινάει από σήμερα η διάθεση του iOS 7


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

4S και 5 τα πάνε μια χαρά. Σε 4άρι είδα 2 διαφορετικά, το ένα με update και το άλλο με καθαρή εγκατάσταση. Το δεύτερο τα πήγαινε εντυπωσιακά καλύτερα.

 

Επιπλέον στο 4 ξεχνάτε τα εφέ με τα διάφανα μενού και τα animated wallpapers κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4S και 5 τα πάνε μια χαρά. Σε 4άρι είδα 2 διαφορετικά, το ένα με update και το άλλο με καθαρή εγκατάσταση. Το δεύτερο τα πήγαινε εντυπωσιακά καλύτερα.

 

Επιπλέον στο 4 ξεχνάτε τα εφέ με τα διάφανα μενού και τα animated wallpapers κλπ.

καθαρη εγκατασταση πως γινεται ???

χανεις τις ''επαφες'' ή κατι αλλο αποθηκευμενο ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εξακολουθώ να μην "καταλαβαίνω" το λόγο που η εταιρεία μου "επιβάλει" σε περιπτωση αναβάθμισης να μήν μπορώ να γυρίσω πίσω σε παλαιότερες εκδόσης... δηλαδη να τρέχω vista με 200αρι pentium... :P γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σε κάθε εφαρμογή που ανοίγω μου πετάει παράθυρο στην αρχή για iTunes και γνωστοποίησεις. Πως στο διάολο φεύγει; Μου εχει σπάσει τα νεύρα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

καθαρη εγκατασταση πως γινεται ???

χανεις τις ''επαφες'' ή κατι αλλο αποθηκευμενο ???

 

Αν αντί για update από το itunes επιλέξεις το restore, σβήνονται τα πάντα από τη συσκευή σου. Μετά σου δίνει 2 επιλογές: ή να επαναφέρεις κάποιο backup ή να σετάρεις τη συσκευή σαν νέα. Αν κάνεις το δεύτερο θα σου ζητήσει από την αρχή το itunes id και θα πρέπει πάλι να επιλέξεις χειροκίνητα τις ρυθμίσεις σου, τις εφαρμογές σου κλπ (εννοείται πως ο,τι έχεις αγοράσει με το ίδιο apple id θα τα κατεβάσεις δωρεάν).

 

Τις επαφές σου καλό είναι να τις συγχρονίζεις με το pc σου ώστε να μπορείς να τις πάρεις πίσω μετά ή ακόμη καλύτερα να τις κάνεις sync με το gmail account σου, ώστε να σου έρχονται αυτόματα με το που θα στήνεις το λογαριασμό στο iphone.

 

Ρε παιδια σε κάθε εφαρμογή που ανοίγω μου πετάει παράθυρο στην αρχή για iTunes και γνωστοποίησεις. Πως στο διάολο φεύγει; Μου εχει σπάσει τα νεύρα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Πρέπει να περιμένεις να εμφανιστεί η οθόνη με τους νέους όρους χρήσης, να κάνεις αποδοχή και να φύγει. Απλά δεν εμφανίζεται πάντα λόγω προβλημάτων με τους servers  της Apple.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιδιά πόση ώρα σας πήρε? Το έχω να κάνει install πάνω από ώρα στο 4s και μου έχει σπάσει τα νεύρα :P

 

Κατεβάζει ακόμη ή καθυστερεί στην μαύρη οθόνη μετά το restart (με την progress bar)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

καθαρη εγκατασταση πως γινεται ???

χανεις τις ''επαφες'' ή κατι αλλο αποθηκευμενο ???

 

Αν αντί για update από το itunes επιλέξεις το restore, σβήνονται τα πάντα από τη συσκευή σου. Μετά σου δίνει 2 επιλογές: ή να επαναφέρεις κάποιο backup ή να σετάρεις τη συσκευή σαν νέα. Αν κάνεις το δεύτερο θα σου ζητήσει από την αρχή το itunes id και θα πρέπει πάλι να επιλέξεις χειροκίνητα τις ρυθμίσεις σου, τις εφαρμογές σου κλπ (εννοείται πως ο,τι έχεις αγοράσει με το ίδιο apple id θα τα κατεβάσεις δωρεάν).

 

Τις επαφές σου καλό είναι να τις συγχρονίζεις με το pc σου ώστε να μπορείς να τις πάρεις πίσω μετά ή ακόμη καλύτερα να τις κάνεις sync με το gmail account σου, ώστε να σου έρχονται αυτόματα με το που θα στήνεις το λογαριασμό στο iphone.

Ρε παιδια σε κάθε εφαρμογή που ανοίγω μου πετάει παράθυρο στην αρχή για iTunes και γνωστοποίησεις. Πως στο διάολο φεύγει; Μου εχει σπάσει τα νεύρα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Πρέπει να περιμένεις να εμφανιστεί η οθόνη με τους νέους όρους χρήσης, να κάνεις αποδοχή και να φύγει. Απλά δεν εμφανίζεται πάντα λόγω προβλημάτων με τους servers της Apple.

Billdanos ποια οθονη; Στο pc στο iTunes η κάπου στο iphone? Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Billdanos ποια οθονη; Στο pc στο iTunes η κάπου στο iphone? Sent from my iPhone using Insomnia

 

Στο iphone όταν πας να ανοίξεις κάποιο App ή να μπεις στο App Store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Billdanos σε ποια οθονη να περιμένω για νέους όρους χρήσης; Στο pc στο iTunes στο iphone? δεν κατάλαβα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

 

Billdanos ποια οθονη; Στο pc στο iTunes η κάπου στο iphone? Sent from my iPhone using Insomnia

 

Στο iphone όταν πας να ανοίξεις κάποιο App ή να μπεις στο App Store.

Δεν μου εχει βγάλει ποτέ επιλογή για όρους χρήσης. Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Billdanos σε ποια οθονη να περιμένω για νέους όρους χρήσης; Στο pc στο iTunes στο iphone? δεν κατάλαβα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Δεν μου εχει βγάλει ποτέ επιλογή για όρους χρήσης. Sent from my iPhone using Insomnia

 

Μπορεί απλά να καθυστερεί λόγω κίνησης. Γενικώς σου πέρασε updates σε εφαρμογές μετά την αναβάθμιση στο 7?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Billdanos σε ποια οθονη να περιμένω για νέους όρους χρήσης; Στο pc στο iTunes στο iphone? δεν κατάλαβα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Δεν μου εχει βγάλει ποτέ επιλογή για όρους χρήσης. Sent from my iPhone using Insomnia

 

Μπορεί απλά να καθυστερεί λόγω κίνησης. Γενικώς σου πέρασε updates σε εφαρμογές μετά την αναβάθμιση στο 7?

Ναι εχω κανει updates σε εφαρμογές. Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ναι εχω κανει updates σε εφαρμογές. Sent from my iPhone using Insomnia

 

Μπορείς να βάλεις ένα screenshot από το μήνυμα που σου βγάζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...