Προς το περιεχόμενο

Ξεκινάει από σήμερα η διάθεση του iOS 7


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Εγώ νομίζω οτι lags θα υπάρχουν ακόμα και στο 5ρι. Το iOS7 είναι για 5s. Για 4 - 4s δεν το συζητάω..

 

Έχω την GM έκδοση του iOS 7 εδώ και πέντε ημέρες στο iPhone 5, δεν έχω παρατηρήσει κανένα lag ή άλλο πρόβλημα. Σε αντίθεση με τις πρώτες beta, όπου υπήρχαν διάφορα προβλήματα σταθερότητας (και όχι μόνο) εδώ όλα κυλούν ομαλά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρεπει να ειμαι ο μοναδικος που δεν το εχει κατεβασει ακομα :P.

Στο κεντρο ελεγχου κατω στην οθονη οι 4 προεπιλεγμενες εφαρμογες (φακος ,χρονομετρο κτλπ) μπορουν να αλλαξουν με αλλες η' ειναι  μονιμα  default?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πρεπει να ειμαι ο μοναδικος που δεν το εχει κατεβασει ακομα :P.

Στο κεντρο ελεγχου κατω στην οθονη οι 4 προεπιλεγμενες εφαρμογες (φακος ,χρονομετρο κτλπ) μπορουν να αλλαξουν με αλλες η' ειναι  μονιμα  default?

 

Default

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σβήνουμε της background. Εφαρμογές που τρέχουν απο πισω;

 

Sent from my iPad using Insomnia

 πατας δυο φορες το home botton και σου βγαζει τις εφαρμογες και το τραβας προς τα πανω αυτο που θες να κλεισει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τελικά βλακείες το os7  σε συσκευες 4 και 4s μην μπαίνετε στο κόπο...εγω προσωπικά δεν πρόκειται να θησιάσω ούτε το jailbreak της συσκευής! ούτε την ταχύτητα που εχει τώρα στην 6.1.2 το κινητάκι πετάει! γιατι να το πάω για πέταμα με την 7? σερνετε...παιδια... σε σχεση με την 6...εκτος κ αν γουσταρετε να τα σπρώξετε για το 5αρακι..πελάαατες μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματικα, στο iphone 4 η κατασταση ειναι κουραστικη.. Καθυστερει αρκετα κ εχει κ αρκετα κολληματακια. Εδω κ ενδεικτικα μερικες μετρησεις:

http://arstechnica.com/apple/2013/09/new-lease-on-life-or-death-sentence-ios-7-on-the-iphone-4/

 

 

The bad news is that the A4 struggles to render iOS 7's sweeping new animations consistently. I'll repeat what I said in the iOS 7 review: iOS devices (especially the oldest ones) have always been capable of occasional stuttering, but iOS 7 magnifies these issues by using more animations and by making those animations more sweeping and longer in duration. 

 

Screen%20Shot%202013-09-19%20at%2012.46.

 

Απλες εργασιες παιρνουν απο 30% ως και 300% παραπανω χρονο..

Ακομα κ η πιο συνηθισμενη εργασια (να ανοιξεις την εφαρμογη Phone για να παρεις τηλεφωνο) αργει χαρακτηριστικα.

 

------------------------

 

Σε iphone 5  παει μια χαρα.

 

Κριμα που χειροτερευει η αποδοση σε παλιοτερες συσκευες στις νεες εκδοσεις iOS.

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...