Προς το περιεχόμενο

Ξεκινάει από σήμερα η διάθεση του iOS 7


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και με την ενεργοποίηση τη γίνεται;;; και εκεί μπούκωσαν οι server;;

Κι εγω εχω προβλημα δεν ενεργοποιηται με τιποτα. Λεει οτι εχει προβλημα ο server. Το θεμα ειναι οτι για αυτες τις μαλακιες της apple μπορει να μεινεις χωρις τηλεφωνο ενω το χρειαζεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις άνοιξε το Μήλο μετά από 2 ωρες περίπου με ΟΤΑ ενημέρωση κ πάνω από 17 προσπάθειες στις ρυθμίσεις γενικά ενημέρωση λογισμικού ...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω εχω προβλημα δεν ενεργοποιηται με τιποτα. Λεει οτι εχει προβλημα ο server. Το θεμα ειναι οτι για αυτες τις μαλακιες της apple μπορει να μεινεις χωρις τηλεφωνο ενω το χρειαζεσαι.

 

Οπότε τι κάνουμε ρε φίλε;;; δοκιμάζουμε συνέχεια ενεργοποίηση μέχρι να πάρουν τα πάνω τους οι Server της Apple;;; εγώ ήδη σχεδόν 3 ώρες παιδεύομαι με αυτό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απενεργοποιήστε το αυτόματο σβήσιμο της συσκευής, κάντε restart και δοκιμάστε ξανά. Θα γίνει η δουλειά. Με διαφορά το μεγαλύτερο update από το iOS 1, θα ξενίσει λίγο στην αρχή αλλά παραμένει smooth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απενεργοποιήστε το αυτόματο σβήσιμο της συσκευής, κάντε restart και δοκιμάστε ξανά. Θα γίνει η δουλειά. Με διαφορά το μεγαλύτερο update από το iOS 1, θα ξενίσει λίγο στην αρχή αλλά παραμένει smooth.

Για την ενεργοποιηση δεν γινεται τιποτα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οι εφαρμογές ανανεώνονται 10-10 και όσες ακολουθούν τα νέα σχεδιαστικά πρότυπα ειναι όντως όμορφες!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου αρέσει που βλέπω lag στα transitions ξεκλειδώματος οθόνης πχ στο iPhone 5 μου.

Ελπίζω να το διορθώσουν σε επόμενο update.

Είναι όμορφο αλλά "φωνάζει" για μεγαλύτερης διάστασης οθόνη πιστεύω...

 

Sent from my iPhone

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...