Προς το περιεχόμενο

Crossfit Θεσσαλονίκη


pbp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν κάνω προπόνηση crossfit . Έχω παρακολουθήσει, αλλά ασχολούμαι με τα βάρη. Πήγαινε και δες. 1 ώρα είναι πάρα πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

50 ευρώ για 2 φορές τη βδομάδα μου φαίνονται πολλά..

 

εγώ έδωσα 180 για 3 μήνες και μπορώ να πάω όσες φορές θέλω,

και με αναπλήρωση αν χάσω κάποια βδομάδα - αν για 2 βδομάδες δεν πάω καθόλου, τότε προστίθενται στο τέλος

αυτά σε επίσημο crossfit στην αθήνα, αλλά όχι σε high class περιοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλ. μην κάνεις το τραγικό λάθος να κλείσεις οτιδήποτε πριν το δοκιμάσεις, πριν κάνεις τουλ. ένα δοκιμαστικό μάθημα ή έστω να δεις τον χώρο ως επισκέπτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crossfit νομίζω αυθεντικά κτλ. είναι μόνο ότι έχει το franchise της reebok. Τα άλλα είναι απλά κάποιος που το ονόμασε κάπως έτσι. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσουν. Δλδ, ο καθένας μπορεί να λέει ότι είναι cross kati αλλά πραγματικό crossfit μόνο λίγα afiliated γυμναστήρια.

 

http://map.crossfit.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crossfit νομίζω αυθεντικά κτλ. είναι μόνο ότι έχει το franchise της reebok. Τα άλλα είναι απλά κάποιος που το ονόμασε κάπως έτσι. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσουν. Δλδ, ο καθένας μπορεί να λέει ότι είναι cross kati αλλά πραγματικό crossfit μόνο λίγα afiliated γυμναστήρια.

 

http://map.crossfit.com/

 

για afiliated μιλάω  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμβιβαστείς με ότι μπορείς να κάνεις. Αν το γουστάρεις τόσο και έχεις την οικονομική δυνατότητα κάντο ειδάλλως βρες κάτι παρεμφερές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόδα είναι και αυτό , το τελευταίο 6μηνο .

 

Βλέπω συγκεκριμένα , άτομα άσβερκα απο το λίπος , που έχασαν 5-6 κιλά και ξεκινάνε cross-fit και βάζουν φωτογραφίες με φανελάκι , με μπάρες και βάρη κλπ πολύ γαμάω-τάο φάση , με φόντο και καλά δήθεν "εναλλακτικά" γυμναστήρια με πρότζεκτ αποθήκης που μετατράπηκε σε αυτοσχέδιο ναό της γυμναστικής .

 

 

Όπως και το Ζούμπα ( για τις τύπισσες ) .

 

Απλά το θέμα είναι να μπορείς να ανταποκριθείς σωματικώς σε αυτό . Να έχεις ενα Χ υπόβαθρο γυμναστικής και ενασχόλησης και μετά να πας σε αυτό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...