Προς το περιεχόμενο

LR εταιρια


thyra_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με επιασε ενας φιλος μου και μου ειπε οτι δουλευει στην LR και με ρωτησε αν θελω να μπω και εγω...Επειδη δεν ειχα ασχοληθει στο παρελθον με καμια τετοια εταιρια ξερετε τι παιζει;Ειναι εμπιστη ή τελικα ειναι απατη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην μπεις!  απλά αν καμιά φορά χρειαστείς τίποτα,έχει καλά προϊόντα στα αντηλιακά και κάτι gel με aloe vera.

άμα σε πρίζει ο φίλος σου να αγωράσεις πάρε τουλάχιστον κανά gel ή αντηλιακό.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με πριζει για να αγορασω...Εκεινος ψαχνει συνεργατες..Το θεμα ειναι αν εχεις κερδος..Στην αρχη σου ζητανε 156€ ..Επισης τι λετε για την avon;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με πριζει για να αγορασω...Εκεινος ψαχνει συνεργατες..Το θεμα ειναι αν εχεις κερδος..Στην αρχη σου ζητανε 156€ ..Επισης τι λετε για την avon;

 

Μην μπεις ρε φίλε, τι δεν καταλαβαίνεις, δεν βγαίνουν τα νούμερα.;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστους  να λενε. Μπες με τα τσαρουχια εχει πολυ χρημα. Αν δεν με πιστευεις, δες στο youtube ατομα τα οποια εβγαλαν 1 000 000 ευρω σε δυο μερες, να ουμε.

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με πριζει για να αγορασω...Εκεινος ψαχνει συνεργατες..Το θεμα ειναι αν εχεις κερδος..Στην αρχη σου ζητανε 156€ ..Επισης τι λετε για την avon;

Ε αφού αυτός έχει κέρδος άμα μπεις εσύ, από τις κρέμες κανα δυο ευρώ θα βγάλει, χέστηκε να σου πουλήσει αλόη :P Και εσύ το ίδιο θα κάνεις μετά, θα ψάχνεις άλλους να μπουν "από κάτω σου", αλλιώς λεφτά γιόκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπου ακους εταιρια που για να πας υπαλληλος πληρωνεις μαλλον μιλαμε για πυραμιδα
Οπου μαλιστα ειναι αναγκαστικο να φερεις και αλλους που πληρωνουν για να μπουν και μετα πρεπει να βρουνε αλλους που πληρωνουν για να μπουν ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΥΡΑΜΙΔΑ

Το σχεδιο για να πετυχεις ως "συνεργατης" σε πυραμιδα ειναι οσο σοφο, οσο το να γινεις επιτηδες πρεζονι ωστε να γνωρισεις αλλα πρεζονια και μετα να τα "κονομησεις" απο το σπρωξιμο ηρωινης που θα κανεις.

ΜΑΚΡΙΑ. Αυτο το πρηξιμο που σου κανει ο φιλος σου θα το κανεις μετα εσυ ο οδιος σε αλλους γιατι θα εχεις μπει μεσα και θα θελεις να μειωσεις την ζημια σου.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την avon τι ξερετε;

Άμα δεν είσαι γυναίκα τι να την κάνεις την Avon; Άντρας που πουλάει καλλυντικά δεν είναι επικερδής ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν είσαι γυναίκα τι να την κάνεις την Avon; Άντρας που πουλάει καλλυντικά δεν είναι επικερδής ιδέα.

 

Ax γιατί καλέ? :wub:

 

 

 

 

:lol: :lol:

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστευω να παιζει ρολο αν εισαι αντρας ή γυναικα..Απλως να γνωριζεις κοσμο.



ναι εχω χασει 2 φιλες απο αυτη τη μαστιγα.

Δεν σε επιασα φιλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...