Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ που θέλω να βάλω σε αγγελία μια Zotac GTX 1070 σε ποια τιμή την βάζω; Θέλω να αλλάξω κουτί σε μικρότερο και η κάρτα οριακά δεν χωράει. Είναι η mini με τους δύο ανεμιστήρες και την έχω 5 μήνες. Την έχω δηλώσει και για 5ετή εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Εγώ που θέλω να βάλω σε αγγελία μια Zotac GTX 1070 σε ποια τιμή την βάζω; Θέλω να αλλάξω κουτί σε μικρότερο και η κάρτα οριακά δεν χωράει. Είναι η mini με τους δύο ανεμιστήρες και την έχω 5 μήνες. Την έχω δηλώσει και για 5ετή εγγύηση.

Kανα 420άρι(?)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα ας ανακεφαλαιωσουμε!

 

Με 70 (80€ βαρια) χτυπας μια 270x με ελάχιστα καλύτερες επιδόσεις και διπλάσια κατανάλωση από μια 1050/560 που έχουν φτάσει στα 130/140€

Η Ρ9 270Χ εχει παρομοιες επιδοσεις με μια gtx950. Απο την 1050(ti)ειναι σιγουρα υποδεεστερη. Στα αλλα εχετε δικιο, γενικα οι τιμες αυτη τη περιοδο για καινουργιες καρτες γραφικων ειναι μη συμφερουσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ρ9 270Χ εχει παρομοιες επιδοσεις με μια gtx950. Απο την 1050(ti)ειναι σιγουρα υποδεεστερη. Στα αλλα εχετε δικιο, γενικα οι τιμες αυτη τη περιοδο για καινουργιες καρτες γραφικων ειναι μη συμφερουσες.

Πιστεύω ότι είναι ανάμεσα σε 1050 και 1050ti ανάλογα και το παιχνίδι φυσικά.

 

Αν κάποιος εδώ μέσα έχει κάποια 1050(ti) και θέλει να κάνουμε κανένα μίνι συγκριτικό είμαι μέσα. Εψαξα στο YouTube αλλά δεν βρήκα κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι είναι ανάμεσα σε 1050 και 1050ti ανάλογα και το παιχνίδι φυσικά.

 

Αν κάποιος εδώ μέσα έχει κάποια 1050(ti) και θέλει να κάνουμε κανένα μίνι συγκριτικό είμαι μέσα. Εψαξα στο YouTube αλλά δεν βρήκα κάτι

https://www.youtube.com/watch?v=th1uwSXElE0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εναν hdd western digital blue 1tb με εναν χρονο εγγυησης ακομη ποσο μπορω να τον δωσω ?

 

25-30€ πιστεύω είσαι καλά καθώς 44€ έχει καινούργιος με 2 χρόνια εγγύηση οπότε κάποιος ίσως προτιμήσει τα 10€/1 χρόνο εξτρά.

Καλησπέρα παιδιά ,μια  Sapphire rx 480 4GB αγορασμένη τέλη του 16 πόσο μπορώ να την δώσω ?

 

Αν σκεφτείς ότι είχε διαμορφωθεί στα 240~€ από ότι είδα στην εξέλιξη τιμής του skroutz.gr και εφόσων θα έχει λογικά άλλον έναν χρόνο εγγύηση πιστεύω 180€ ;;;;;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά ,μια  Sapphire rx 480 4GB αγορασμένη τέλη του 16 πόσο μπορώ να την δώσω ?

Με τις τιμες που εχουν ανεβει στον θεο, και 250 και 270 να ζητησεις θα φυγει, ειδικα ebay οι miners θα σου την τσιμπησουν χτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και έχω σκεφτέι ,θα ήθελα μια εξτρά γνώμη 1TB Crucial MX 200 με μόνο 10 μέρες συνολικής χρήσης. Πόσο να πηγαίνει;

με άλλους 5 μήνες εγγύηση από την ίδια την εταιρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

Έχω μια EVGA NVIDIA 460 GTX - πόσο περίπου μπορώ να την πουλήσω ?

 

Είναι δουλεμένη σε καλή κατάσταση, δεν την έχω κάνει ποτέ OC.

Δεν έχει εγγύηση. 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...