Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι να κοιτάξεις μνήμη στις αγγελίες, 8Gb ddr3 120€. Είχα 32Gb στον Xeon, αν τα έδινα τώρα ένα F35 με δυο γραμμάτια το τσίμπαγα .

εδω την προηγούμενη βδομαδα ο αλλος πουλαγε 750τι 130 ευρω που κανονικα επρεπε να την δινει 60-70 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Συν κανα 40αρι από το προηγούμενο.

 

L440 με τα ίδια χαρακτηριστικά i5 4300M + 4GB + 500GB καινούργιο σκληρό ,αλλά με κατεστραμένη keyboard port ,οπότε χρειάζεσαι εξωτερικό πληκτρολόγιο , πόσο θα το έβαζες αυτό άραγε;Υποψία ρίξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάνει την έννοια του λαπτοπ όποτε πάνω από 200 πολύ δύσκολα.

 

Αν δεν είναι εντελώς ξηλωμένα έχω εδώ ξανθη μάστορα τζιμανι, που έφτιαξε μέχρι και στραβά ξεχαρβαλωμένα πινάκια από iPhone LCD display. Λογικά θα μπορεί να το φτιάξει και αυτό. Λογικά.

 

Αν θες μπορώ να κάνω τον μεσάζοντα, ποσοστά δεν παίρνω, απλα τον εμπιστεύομαι.

 

Τώρα αν δεν φτιάξει/φτιάχνει, επειδή αν του βαλεις πληκτρολόγιο, θες και εξωτερικό ποντίκι (τα χέρια του καραγκιόζη έχεις αλλιώς; ) δεν θα είναι φορητό λαπτοπ αλλά πύργος.

Όποτε θα το δώσεις φθηνά, και καλύτερα κομμάτια imho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουρια είχαν αρκετές φορές 40, και θα έχουν σε λίγες εβδμάδες. Δεν αξίζει να τα δώσεις.

Σωστός 100%

 

Όμως φίλου που ήθελε να το δώσει (τα είχε πάρει σε κανονική τιμή) πουλήθηκαν επίσης 40€.Όπως και να το κάνεις 40€ είναι καλή τιμή για τα συγκεκριμένα ηχεία.

Συμπερασματικά δεν αξίζει να τα δώσεις.Αν όμως θέλεις να τα δώσεις λόγω χώρου ή θέλεις κάτι καλύτερο μπορείς να πάρεις γύρω στα 40€  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός 100%

 

Όμως φίλου που ήθελε να το δώσει (τα είχε πάρει σε κανονική τιμή) πουλήθηκαν επίσης 40€.Όπως και να το κάνεις 40€ είναι καλή τιμή για τα συγκεκριμένα ηχεία.

Συμπερασματικά δεν αξίζει να τα δώσεις.Αν όμως θέλεις να τα δώσεις λόγω χώρου ή θέλεις κάτι καλύτερο μπορείς να πάρεις γύρω στα 40€  

Αν επιαναν κανα 60ρι θα εβαζα συν 40-50 και θα επαιρνα σοβαρα 2,1 ηχεια. Αλλα στα 40 οντως δεν αξιζει, ευχαριστω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας Kingston V300 120GB ποσα πιανει χωρις κουτια εγγυηση κλπ;

 

Τον εχω σε ενα NUC i3 που εχω βαλει αγγελια για πουλημα 200 ευρω και μου το ζητησε ενας χωρις τον δισκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας Kingston V300 120GB ποσα πιανει χωρις κουτια εγγυηση κλπ;

 

Τον εχω σε ενα NUC i3 που εχω βαλει αγγελια για πουλημα 200 ευρω και μου το ζητησε ενας χωρις τον δισκο.

mαξ 30-35 ευρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Huawei P8 πόσο είναι λογική τιμή να το πάρω ,αξίζει?Μπορεί να παίξει κανα παιχνίδι?

 

http://www.gsmarena.com/huawei_p8-7006.php

Παιχνιδι και 2600mah μπαταρια δεν πανε μαζι ;)

 

Θα αδειαζει ευκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδι και 2600mah μπαταρια δεν πανε μαζι ;)

 

Θα αδειαζει ευκολα.

 

Τελικα για το κοντρολ που σου ελεγα καταφερα και τον ξεκλειδωσα με το κινητο ετσι γλυτωσα τα 30+ ευρω και την υποχρεωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα ποσο λετε να πιασει μια lg32'' 768 αναλυση σε αριστη κατασταση αγορασμενη πριν 3 χρονια? https://www.skroutz.gr/s/7361874/LG-32LF510B.html  ειναι ιδια με αυτη απλα δεν θυμαμαι αυτη τι στιγμη το ακριβες μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...