Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσο μπορώ να πουλήσω τo παρακάτω σύστημα (desktop):

 

Μητρική ELITE GROUP 648FX-A2,PENTIUM 4  2.8 ghz, με σκληρό δίσκο seagate barracuda 120 gb 7200 rpm, κάρτα ήχου 5. 1 soundblaster, κάρτα γραφικών ati radeon 512MB, μνήμη ram kingston 1 gb pc3200 400mhz, dvd recorder RW ASUS,,κάρτα τηλεόρασης (για αναλογικό σήμα),κουτί κεντρικής μονάδας καινούριο αγορασμένο από e- shop (λείπει το μπροστά κουμπί).Δεν υπάρχει τροφοδοτικό γιατί όταν αγόρασα το κουτί της κεντρικής μονάδας κάηκε και δεν το αντικατέστησα. 

post-356969-0-14184400-1507630743_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο πιστευεται πιανει ενας ι7 6700κ και motherboard ASUS MAXIMUS VIII HERO

 

Δυστυχώς με τον 8600Κ (6c/6t) στα 270 ευρώ και με μία μητρική z370 των 200 ευρώ σετάρεται καινούργιο σύστημα αντίστοιχης και ίσως λίγο καλύτερης δυναμικότητας με τον 6700Κ 4c/8t που έχεις......οπότε γύρω στα 370 ευρώ φαντάζει λογικό και άμεσα ότι θα φύγει το rig σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μιας φίλης και της έχει χαλάσει ο δίσκος. Επειδή έχει και ένα ακόμη και το δουλευει θέλει να το δώσει και έχω αναλάβει τον μεσάζοντα


 


Είναι το μοντέλο turbo x w950tu


 


15,6 οθόνη


DVD-RW


Intel celeron CPU N2815 1,86GHZ


2GB RAM


O φορτιστής είχε κοπει και τον έχουμε φτιαξει με θερμοσυρρικνουμενο σωλήνα


 


Γενικά δεν έχει θεματα. Δουλευει κανονικα με αλλο δισκο απλά θέλει να το δώσει


 


Edit : Η μπαταρία δεν κρατάει


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον θα πουλησω το account μου στο ps4 που εχει καμια 15αρια παιχνιδια αγορασμενα και συνδρομη ps plus μεχρι 7/2019 (ναι 2 χρονια ακομα σχεδον υπολοιπο :P )

 

Πανω κατω σε τι τιμες παιζουν;

Αξιζει η πωληση account;

 

αν ναι θα βαλω τα games να μου πειτε και σε τι τιμη να το βαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, 

Σκεφτομαι να πουλησω τα εξης: core i7 950 3.06ghz, asus p6t deluxe 1366 και 10 gb ram ddr3. Ειτε ως σετ ειτε ξεχωριστα ποσο να πιανουν? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια XFX R9 270x 2GB RAM πόσο πιάνει. Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος, νομίζω οτι είναι εκτός εγγύησης.

 

http://www.xfxforce.com/en-us/products/amd-radeon-r9-200-series/amd-radeon-r9-270x-double-dissipation-edition-r9-270x-cdj4 αυτή είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...