Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα για το κοντρολ που σου ελεγα καταφερα και τον ξεκλειδωσα με το κινητο ετσι γλυτωσα τα 30+ ευρω και την υποχρεωση.

Γλυτωσες τα 30€ να λες.

 

Καμια υποχρεωση δεν θα μ ειχες ακομα και να μπορουσα να κανω κατι αμεσα.

 

Οποτε καλα σ εκατσε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχει γινει σπιτι μου της NUC το καγκελο ποσο να δωσω τα παρακατω.

 

NUC6i3SYK με 2Χ4=8GB DDR4 2133 Kingston και 120GB M.2 SSD Kingston γνησια Windows 10 home X64 Ελληνικα (εχει αυτοκολητο 8.1 και το δισκακι) με ακομα σχεδον 2 χρονια εγγυηση (αποδειξεις κλπ)

NUC5i3RYH με 1Χ4=4GB DDR3 1600 Kingston και 120GB 2.5 SSD Kingston γνησια Windows 10 pro X64 Ελληνικα (εχει αυτοκολητο 8.1 pro) με εγγυηση μεχρι 10/9/2018 βαση serial number δεν υπαρχει αποδειξη

 

Το πρωτο παιρνει μονο M.2 δισκο το δευτερο παιρνει και M.2 αλλα και 2.5 sata φυσικα και τα δυο εχουν wifi dual band και Bluetooth παιζουν 4k και 3D MVC οχι τις μουφες over under και side by side

 

330 το πρωτο 200 το δευτερο καλα ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

120 εδωσα σε φιλο σε δυο δωσεις Samsung full HD και 100Hz οποτε αυτη κατω απο 100

καλα ποια samsung εδωσες τοσο λιγο? γιατι οκ δεν ειχα σκοπο και για πολλα αλλα 120 για samsusng full hd πολυ λιγα φαινονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ποια samsung εδωσες τοσο λιγο? γιατι οκ δεν ειχα σκοπο και για πολλα αλλα 120 για samsusng full hd πολυ λιγα φαινονται.

 

Δεν θυμαμαι θα τον ρωτησω το απογευμα αλλα αν δεις αγγελειες υπαρχει 32αρα smart tv με 160 και δεν του φευγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ποια samsung εδωσες τοσο λιγο? γιατι οκ δεν ειχα σκοπο και για πολλα αλλα 120 για samsusng full hd πολυ λιγα φαινονται.

 

UE32F5000AW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να πουλήσω το laptop μου Lenovo Z5075 ?

 

( AMD FX-7500 , 6 GB DDR-3 μνημη ραμ, γραφικα 1024MB ATI AMD Radeon R7 Graphics (Lenovo) 2048MB ATI AMD Radeon R7 M260DX, 500 GB υβριδικος δισκος Seagate ST500LM000-SSHD-8GB, windows 10 αναβαθμιση απ τα 8ρια , εγγυηση δεν ξερω τον ειχα αγορασει τετοια εποχη το '15 )

 

Ευχαριστω !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω ενα PS4 C chassis 500GB αγορασμενο 11/2015 πολυ προσεγμενο με λιγες ωρες λειτουργιας (5-6 παιχνιδια εχω παιξει μονο). Ποσο αξιζει μαζι με τα παρελκομενα του;

Επεξ/σία από PanosYX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ποσο μπορω να πουλησω το bitfenix comrade window ? Ειναι αγορασμενο απο τον Οκτωβρη του 2015 σε αριστη κατασταση μονο κατι γρατζουνιες εχει το τζαμι που φαινεται μονο αν το κοιταξεις απο κοντα και πολυ προσεκτικα . Συνοδευεται μαζι με το φανακι του .

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

775 mobo cpu ram 330 ευρω... καποιος ειχε πει οτι ειναι σαν το παλιο καλο κρασι...Και rampage extreme me qx και λεει η αγγελια "ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ OVERCLOCK ΠΟΤΕ" .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

775 mobo cpu ram 330 ευρω... καποιος ειχε πει οτι ειναι σαν το παλιο καλο κρασι...Και rampage extreme me qx και λεει η αγγελια "ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ OVERCLOCK ΠΟΤΕ" .

Τα 775 τα βγάζουν απο το κελάρι, είναι δίπλα στο Chateau Margaux 1787.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονό εγώ τον δικαιολογώ δηλαδή?  :-D

Ότι είναι τραβηγμένο,είναι δεν το συζητάμε ΑΛΛΑ 1)είναι κάτι αρκετά σπάνιο σετ και 2)όσο και να το δώσει ουσιαστικά δεν αξίζει μιας που καλύτερο σετ σε καινούργιο κάνει 200€

Που θέλω να καταλήξω..μιλάμε για πωλητή με 0 αξιολογήσεις που πιθανόν δεν έχει επαφή με την κατάσταση και πουλάει κάτι που δεν μπορεί να δει τι τιμές παίζουν γιατί δεν υπάρχουν (πολλές) αγγελίες με ανάλογα σετ.

Αυτό που προσωπικά δεν μπορώ να δικαιολογίσω με τίποτα είναι πωλητές με πολλές αξιολογήσεις που πουλάνε μητρικές(επισκευασμένες ή απλά μεταχειρισμένες) σε τιμές καινούργιου ή και παραπάνω,αυτούς που πουλάνε συστήματα 775 με περισσεύματα(1gb ram,e2200,δίσκους ide 40 κλπ)  στα 100+€  τη στιγμή που βρωμάει ο τόπος με τέτοια στο 50ρικο ή αυτούς με οθόνες 19άρες στα 60€.

Για την ιστορία δίνει και gpu το παιδι  :-D

Για να προλάβω κακούς δεν είναι ούτε γνωστός μου,ούτε 2ος λογαριαμός μου κλπ  :-(  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...