Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

775 mobo cpu ram 330 ευρω... καποιος ειχε πει οτι ειναι σαν το παλιο καλο κρασι...Και rampage extreme me qx και λεει η αγγελια "ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ OVERCLOCK ΠΟΤΕ" .

Στην επομενη αγγελια μπορει να το χει κανει και underclock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Καλημέρα.Πόσο να δώσω έναν i5 4460 , asus b85m-e και hyperx 2*4 ddr3 1600Mhz; Είναι εκτός εγγύησης.

110 τον cpu 40 thn mhtrikh και 40 της ραμ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονό εγώ τον δικαιολογώ δηλαδή? :-D

Ότι είναι τραβηγμένο,είναι δεν το συζητάμε ΑΛΛΑ 1)είναι κάτι αρκετά σπάνιο σετ και 2)όσο και να το δώσει ουσιαστικά δεν αξίζει μιας που καλύτερο σετ σε καινούργιο κάνει 200€

Που θέλω να καταλήξω..μιλάμε για πωλητή με 0 αξιολογήσεις που πιθανόν δεν έχει επαφή με την κατάσταση και πουλάει κάτι που δεν μπορεί να δει τι τιμές παίζουν γιατί δεν υπάρχουν (πολλές) αγγελίες με ανάλογα σετ.

Αυτό που προσωπικά δεν μπορώ να δικαιολογίσω με τίποτα είναι πωλητές με πολλές αξιολογήσεις που πουλάνε μητρικές(επισκευασμένες ή απλά μεταχειρισμένες) σε τιμές καινούργιου ή και παραπάνω,αυτούς που πουλάνε συστήματα 775 με περισσεύματα(1gb ram,e2200,δίσκους ide 40 κλπ) στα 100+€ τη στιγμή που βρωμάει ο τόπος με τέτοια στο 50ρικο ή αυτούς με οθόνες 19άρες στα 60€.

Για την ιστορία δίνει και gpu το παιδι :-D

Για να προλάβω κακούς δεν είναι ούτε γνωστός μου,ούτε 2ος λογαριαμός μου κλπ :-(

Για την καρτα που βαζει , απλα ξεχασα να το αναφερω.

 

Μπορω να καταλαβω οτι δινει μια απο τις καλυτερες μητρικες αν οχι την καλυτερη για oc στο 775 , μαζι με εναν πολυ καλο cpu για oc παλι στο 775 αλλα αυτο δεν αλλαζει οτι μιλαμε για hardware 10ετιας. Το οτι δεν εχει κανει oc που αναφερει ,αν ισχυει δειχνει οτι πηρε καποιο hardware χωρις να εχει ιδεα τι πηρε , η απλα ειναι η must φραση οπως στα αυτοκινητα ειναι το ´´ατρακαριστο”. Εχω εναν i7 970 και μια rampage iii extreme. Με την λογικη του ποσο να τα βαλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 laptop ΗΡ G62 με θέματα πόσο τα δίνεις πακέτο;

 

1. Triple Core AMD, 2x1GB DDR3 ADATA ,τα κουμπιά από το πληκτρολόγιο τα περισσότερα δεν δουλεύουν,και το touchpad κάτι παίζετε και μια δουλεύει μια όχι. Οθόνη άριστη, πλαστικά άριστα,με φορτιστή χωρίς σκληρό δίσκο,χωρίς μπαταρία

 

2. Triple Core AMD, σπασμένη οθόνη , χωρίς σκληρό δίσκο,με 2x1GB RAM DDR3 ,με πληκτρόλογιο και αυτό αλλά δεν τα είχα κάνει τράμπα έως και σήμερα καθώς σταμάτησα να τα χρησιμοποιώ είναι στην άκρη ,χωρίς φορτιστή ,χωρίς μπαταρία.

 

Πόσο και τα 2 μαζί ; Ένα 60άρι πιάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα θέλετε να γελάσετε (οι παντρεμένοι) δείτε την αγγελία μου στις μητρικές...  :ph34r:

Πούλα τη γυναικα οσο προλαβαινεις γιατι η αξία της πέφτει εκθετικά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο την πλάκα, τα 160 ευρώ που ζητάω για την Χ58 deluxe και τον X5675 (6/12) είναι πολλά?

 

Αν ναι, έκανα μλκια που τα πήρα μεν, αλλά δεν παλεύεται να τα κρατήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα θέλετε να γελάσετε (οι παντρεμένοι) δείτε την αγγελία μου στις μητρικές...  :ph34r:

Και κανα ψεματακι που και που δε βλαπτει... την ιδια γκρινια ακουσα και γω απο την κοπελα μου συν οτι ξοδευω λεφτα χωρις λογο οποτε της ειπα οτι θελω να στησω ενα ασφαλες συστημα με linux για τις συναλλαγες μεσω ιντερνετ και το λαπτοπ μου δυστυχως (με μια δοση Ξανθοπουλου εδω) δεν ειναι συμβατο λογω παλαιοτητας :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κανα ψεματακι που και που δε βλαπτει... την ιδια γκρινια ακουσα και γω απο την κοπελα μου συν οτι ξοδευω λεφτα χωρις λογο οποτε της ειπα οτι θελω να στησω ενα ασφαλες συστημα με linux για τις συναλλαγες μεσω ιντερνετ και το λαπτοπ μου δυστυχως (με μια δοση Ξανθοπουλου εδω) δεν ειναι συμβατο λογω παλαιοτητας :P

Εγω δυστυχως την εχω "εκπαιδευσει" τη γυναικα μου οποτε δυσκολα θα πιασει κατι τετοιο...

Εμ,οι μλκες πληρωνονται!

[/offtopic mode]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα γνωρίζει, ηλεκτρολόγοι μηχανικοί και οι δυο...

 

Anyway, μάλλον την γλίτωσα. Στέλιο, τι είναι όλα αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "πλήρως λειτουργικό" πως διασφαλίζεται?

το είχα με οθόνη, τα τσεκαρα όλα αλλά χρειάστηκαν την οθόνη και έτσι έμεινε χωρίς αυτήν.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα γνωρίζει, ηλεκτρολόγοι μηχανικοί και οι δυο...

 

Anyway, μάλλον την γλίτωσα. Στέλιο, τι είναι όλα αυτά;

2 X xiaomi miband

2 X xiaomi rgbw lamp

1 X xiaomi powerbank 20.000mah

 

Μ ηρθαν ολα μαζι την ιδια μερα ενω της ειχα υποσχεθει οτι δεν θα παρω τιποτα αλλο μεχρι το δεκεμβρη τουλαχιστον!

 

 

Χαχαχαχ :P

 

Ηταν σπεσιαλ τιμες δεν γινοταν να αντισταθω :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...