Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Single board computer φαινεται με Amd Geode, ισως PC/104 αλλα δεν βλεπω καλα το connector για το backplane, βγαλε αν θες μια close-up φωτογραφια την ετικετα με τα χαρακτηριστικα καθως και τα ολοκληρωμενα στην πλακετα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Καλημερα παιδια,ποσο πιανει περιπου μια τηλεοραση JVC 32" (model lt-32r70su) λειτουργικα και εμφανισιακα αριστη με αποκωδικοποιητη +manual με μοναδικο θεμα  το κουμπι power στο τηλεκοντρολ να μη πατιεται καλα.

30-40 ευρω. Μαλλον θα βρεις πελατες μονο απο πρακτορειο ΟΠΑΠ (θελουν 10αδες οθονες)

Δεν χανεις και τιποτα να την βαλεις στα 50 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο αγοράζω σφράγισμενο samsung s8+ με απόδειξη απο Σκρουτζομαγαζο; Και τι προσέχω στην αγορά του μην έχουμε θέματα μετά; (Έχει αγοραστεί με τιμολόγιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο αγοράζω σφράγισμενο samsung s8+ με απόδειξη απο Σκρουτζομαγαζο; Και τι προσέχω στην αγορά του μην έχουμε θέματα μετά; (Έχει αγοραστεί με τιμολόγιο)

Στο 50% και αφου παρεις πρωτα τιμολογιο, αριθμο ταυτοτητας, διευθυνση και αφμ αυτου που στο πουλαει.

Πρωτα παιρνεις αυτα τα 4 (εννοείται με επισημα εγγραφα), μετα το κινητο και μετα δινεις τα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 50% και αφου παρεις πρωτα τιμολογιο, αριθμο ταυτοτητας, διευθυνση και αφμ αυτου που στο πουλαει.

Πρωτα παιρνεις αυτα τα 4 (εννοείται με επισημα εγγραφα), μετα το κινητο και μετα δινεις τα λεφτα.

 

θα δεχθεί όμως ο πωλητης να μου δωσει τοσο προσωπικα του στοιχεια?

 

επισεις το τιμολογιο που θα μου δωσει μαζι που το αγορασε δεν τα εχει τα στοιχεια του επανω?

 

όταν λες στο 50% τι εννοεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς gpu ίσως είναι λίγο πολλά Λευτέρη. Ετσι μου φαίνεται.

 

 Στον αλλον ειπαν για μητρικη με προβλημα στο lan για τον ιδιο επεξεργαστη και τις ιδιες μνημες να το δωσει σαν σετακι  160 ευρω εμενα ο δισκος και τα υπολοιπα δεν αξιζουν 40 ευρω παραπανω συν οτι εχει γνησια Windows γιατι εχει πανω αυτοκολητο Windows 7 pro

 

 

http://www.insomnia.gr/topic/501899-%CF%80%CF%8C%CF%83%CE%BF-%CE%BD%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AE%CF%83%CF%89-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%83%CF%89-%CE%AD%CE%BD%CE%B1/page-1201?do=findComment&comment=56159351

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο αγοράζω σφράγισμενο samsung s8+ με απόδειξη απο Σκρουτζομαγαζο; Και τι προσέχω στην αγορά του μην έχουμε θέματα μετά; (Έχει αγοραστεί με τιμολόγιο)

το αγοράζεις λίγο φτηνότερα από ότι κοστίζει και κρατάς μια φωτοτυπία του τιμολογίου,αν είναι σε εταιρία για να έχεις εγγύηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Single board computer φαινεται με Amd Geode, ισως PC/104 αλλα δεν βλεπω καλα το connector για το backplane, βγαλε αν θες μια close-up φωτογραφια την ετικετα με τα χαρακτηριστικα καθως και τα ολοκληρωμενα στην πλακετα 

 

Οριστε καποιες ακομα.

1

2

3

4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Αν έχετε την καλοσύνη να μου πείτε τη γνώμη σας για την αγγελία μου.

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/cpu/1047943-i5-4460-z97-extreme4-2x8-ram-evo212-case/

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

750ti 70e

πεστα ρε φιλε γτ βλεπω κατι τιμες 80 -90 και 100 και λεω ο κοσμος δεν παει καλα !

Καλησπέρα,

 

Αν έχετε την καλοσύνη να μου πείτε τη γνώμη σας για την αγγελία μου.

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/cpu/1047943-i5-4460-z97-extreme4-2x8-ram-evo212-case/

 

Ευχαριστώ.

80 μητρικη , 110 επεξεργαστης , 45 ραμ , 20 ψήκτρα , 20 το κουτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...