Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

το αγοράζεις λίγο φτηνότερα από ότι κοστίζει και κρατάς μια φωτοτυπία του τιμολογίου,αν είναι σε εταιρία για να έχεις εγγύηση.

 

ενταξει βρεθηκε ακρη

 

ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Στον αλλον ειπαν για μητρικη με προβλημα στο lan για τον ιδιο επεξεργαστη και τις ιδιες μνημες να το δωσει σαν σετακι  160 ευρω εμενα ο δισκος και τα υπολοιπα δεν αξιζουν 40 ευρω παραπανω συν οτι εχει γνησια Windows γιατι εχει πανω αυτοκολητο Windows 7 pro

 

 

http://www.insomnia.gr/topic/501899-%CF%80%CF%8C%CF%83%CE%BF-%CE%BD%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AE%CF%83%CF%89-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%83%CF%89-%CE%AD%CE%BD%CE%B1/page-1201?do=findComment&comment=56159351

Με αυτην την λογική ναι, αλλά δεν είπα γώ τα 160.

 

Αν μπορείς να το δώσει 200 φυσικά, μαγκιά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung S6 32GB με ολοκαίνουργια γνήσια μπαταρία (απο επίσημο σέρβις samsung) και αλλαγμένο πίσω τζαμάκι (στο ίδιο σέρβις) και 10 μήνες υπόλοιπο εγγύησης, πόσο θα πήγαινε;

 

(κι ένα μικρό σημαδάκι στο περίβλημα απο πτώση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 50% και αφου παρεις πρωτα τιμολογιο, αριθμο ταυτοτητας, διευθυνση και αφμ αυτου που στο πουλαει.

Πρωτα παιρνεις αυτα τα 4 (εννοείται με επισημα εγγραφα), μετα το κινητο και μετα δινεις τα λεφτα.

Τραβηγμένα δεν είναι όλα αυτά; Δεν πιστεύω ότι θα τα δεχτεί κανείς!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.

Επεσαν στα χερια μου τρια τετοια κοματια αλλα δεν ξερω

 αν αξιζει να τα πουλησω μιας και εγω δεν τα χρειαζομαι.

Οποια πληροφορια καλοδεχουμενη.

Single board computer φαινεται με Amd Geode, ισως PC/104 αλλα δεν βλεπω καλα το connector για το backplane, βγαλε αν θες μια close-up φωτογραφια την ετικετα με τα χαρακτηριστικα καθως και τα ολοκληρωμενα στην πλακετα

Οντως αυτο ειναι, Advantech PCM-9375E (AMD Geode LX800 3.5" SBC, VGA, LVDS, LCD, Dual Ethernet, IDE, SATA, PC/104), βλεπω τιμη €223+options, βαλτο Ebay εδω δεν θα υπαρχει ενδιαφερον

http://www.advantech.com/products/1-2jkd1i/pcm-9375/mod_e17b5f1f-b52d-4574-940c-a4f9f6892ba3

https://buy.advantech.eu/Embedded-Single-Board-Computers/3-5-Single-Board-Computers-By-Processor-AMD-G-Series-Processor/model-PCM-9375E-J0A1E.htm?country=Greece&token=636494303667120341&f=AUS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός αν κάνει πλάκα, δεν είμαι σίγουρος!

Δεν νομίζω να έκανε πλάκα αλλά οκ

 

Τεσπά άκρη βρέθηκε :) ;)

 

Ένα αντίγραφο του τιμολογίου και το κινητό και είμαστε οκ,ευκολακι ηταν τελικά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα τιμολόγια και την εγγύηση κάτι παίζει με τη διάρκεια, αλλά δεν θυμάμαι λεπτομέρειες. Τέλος πάντων, καλοδούλευτο :)

Ούτως ή άλλως το κινητό πήγε σε άλλον για δώρο.

 

Οπότε έφυγε από τα χέρια μου ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...